Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

axi

User


Do³±czy³: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-29, 14:36   konta spoÅ‚ecznoÅ›ciowe ,relacje

witam,jestem matką ,córka ma 14lat ,proszę was, jej rówieśników o opinię ,jak to wygląda z waszego punktu widzenia ,wypowiedzcie się,bo sama już głupieję .Córka od 7kl.zmieniła szkołę,nie udało jej się zaistnieć,chyba nie jest tak popularna i lubiana jak w poprzedniej szkole ,dobrze się uczy,ma zainteresowania ,ma dobry charakter,w realu ma dwie bliższe koleżanki,które zna od przedszkola ,z jedną chodzi do klasy ,reszta sporadycznie ,całe ferie przesiedziała w chacie .Chodzi o jej profile społecznościowe ,mimo wielu ,znajomych,mało kto komentuje albo wogóle,więcej jest lajków i teź nie za wiele,niektórzy mają odwrotnie ,nawet jej dawna koleżanka ,która lazła do szkoły w kratkę,zachowywała się z lekka niepoczytalnie ..jest lubiana,od czego to zależy,kim to trzeba być ,skromność to była dobra kiedyś ,mam swoje zdanie na temat profili społecznościowych,ale wydaje mi się,że w dzisiaj jak nie jesteś lubiany w sieci ,to nie istniejesz i jest to dla was mega ważne ,boję się,że może ją to załamać,zaczęła się malować,po feriach do szkoły nie chciała iść.
Pozdrawiam
 

nodi

User


Do³±czy³: 17 Kwi 2020

   

Wys³any: 2020-04-17, 19:06   

podłączę się do tematu - co zrobić i gdzie zglosić fakt, że ktoś podszywa się pode mnie na wszelkich kontach typu fb czy insta? Zgłosiliśmy już profile jako fałszywe ale one dalej wiszą i osoba udaje mnie. Zapisaliśmy się na konsultację do kancelarii https://snkancelaria.pl/ - ciekawe co mi powiedzą i jak się dalej ta sytuacja potoczy. przecież to jest przestępstwo...
 

KiNa20  

User



ImiÄ™: KiNa20

Do³±czy³a: 01 Lip 2020

   

Wys³any: 2020-07-01, 11:59   

Co do tego gdzie zgłosić fałszywe konta zawierające swoje dane lub dane córki to zostaje albo napisanie do moderatorów strony o usunięcie konta albo policja :zakrecony: Niestety takie są "uroki" dzisiejszej technologi w której każdy może być kim chce :wstyd: Faktycznie w dzisiejszych czasach dużo młodych ludzi spędza większość czasu na Facebooku, Instagramie lub innej aplikacji. Zachęcam też do przeczytania artykułu o przyjaźni w tych czasach (są tam również badania o przyjaźni w Internecie) https://perso.in/blog/co-laczy-przyjaciol/ Może wtedy będzie można zauważyć predyspozycje córki i rzeczy w których odnajduje się lepiej. :ok:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com