Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-02-10, 03:20   Kontakt z rodzina

Bry, od jakiegos czasu zaczelo mnie cos meczyc. Mija juz 8 lat jak moi rodzice sa po rozwodzie i w sumie nie przejalem sie tym nawet. Po 18 zdecydowalem, ze zostane na stale u mamci. Nie chce wchodzic w szczegoly dlaczego tak a nie inaczej. Mm mam wrazenie, ze cos ze mna nie tak. Moj stoaunek do rodziny jest...chlodny, a to malo powiedziane. Nie interesuja mnie, z ojcem wgl nie utrzymuje kontaktu, co zabawne mieszka minute drogi ode mnie. Czasami jakos sie zdzwonimy gadka szmatka i tyle. Z mama mieszkam, to kiedy wroci z pracy tez dla niej czasu jakos nie mam, no chyba, ze wracam porobiony to nagle tak. Dziadkowie tak samo, mieszkaja na tym samym osiedlu i nawet neie wpadne nie pogadam, zupelnie nic. A jak juz sa swieta to odcinam sie jak malo kto, przyjde posiedze, zjem bylem-znikam. Nie wiem co na ten temat myslec, a nie jest raczej dobrze, kiedy sama rodzina juz o takie tematy zachacza. Czesto mam wrazenie, ze za bardzo nakrecaja sie, ale troche taty szkoda :/
 

LonelyQueen042811  

User

LonelyQueen042811


Wiek: 22

Do³±czy³a: 13 Kwi 2018

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2018-04-13, 21:27   

Mam bardzo podobną sytuację. Praktycznie nie rozmawiam z rodzicami. Przynajmniej nie tak jak dawniej. W dziadkami też nie mam takiego samego kontaktu jak dawniej. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale czasami człowiek potrzebuje przestrzeni i spokoju. Czasami potrzebujemy być sami. Mam nadzieję że kiedyś odzyskasz z nimi ten kontakt.
_________________
LonelyQueen042811
 

komitok

User


Do³±czy³: 04 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-04, 14:08   

Hm, no trochę to smutne. Jak rozumiem, jesteś jedynakiem? Szkoda, że nie masz ochoty na chociaż chwilę rozmowy z bliskimi Ci osobami. W sumie nie musisz wiele robić , wystarczą dobre chęci, by pogadac chwilę z mamą. Nikt ci nie każe biegać z wizytą do dziadków czy ojca, ale jak już macie jakieś spotkanie rodzinne, to miło by im było, gdybyś posiedział ciut dłuzej przy stole.... Powodzenia ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com