Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kornela144  

User

Kornela - Aleksandra



ImiÄ™: Kornela

Wiek: 28

Do³±czy³a: 29 Lip 2012

Sk±d: Wroc³aw / Legnica

   

Wys³any: 2012-08-06, 23:23   

Z mamą bardzo dobry kontakt (coś bardziej jak przyjaciółka) gdy ona mnie o coś prosi to to zrobię, gdy ja ją proszę ona coś zrobi. Zawsze sobie opowiadamy jak dzień minął :-) Gorzej natomiast z ojcem, tak jak tu napisała sinope, czy też PanTotenowy. Ojciec ma dziwne humory i tylko wtedy kiedy jest fajnie to jest fajnie, a gdy już coś mu źle w pracy poszło to traktuje mnie jak za przeproszeniem starą szmatę...
 

Nifomaty

User



Imię: Paweł

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lip 2012

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2012-08-21, 19:03   

moje relacje z rodzicami, hmmmm.....

rzadko kiedy z nimi gadam, praktycznie wcale, dlatego, gdyż jak ja o coś ich poproszę to kończy się to kłótnią, stąd przesiaduje całymi dniami w swoim pokoju, tj. zamykam się, i mam wywalone ;)
(czasem sobie popijam piwko, ew. kilka)

zazwyczaj to oni coś ode mnie chcą...najczęściej żebym w czymś ,,pomógł,, ...jeśli można to tak nazwać... a o sprzeciwie nie ma mowy.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2012-08-21, 19:50   

W sumie bardzo w porządku, doczepić się o nic nie mogę
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Graalon  

Wymiatacz

Nordland


Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2012

Sk±d: Valhalla

   

Wys³any: 2012-08-21, 20:24   

Ogólnie dobry o wiele lepszy kontakt mam z ojcem z matką często się nie dogaduję.
_________________
"Valkirie przyniosą świt, a ogień wysuszy łzy
Twój dumny i czysty ląd bez ciebie nie zbierze sił"
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-08-21, 20:38   

Nie jest beznadziejnie, ale jakoś super też nie. Z ojcem rzadko rozmawiam. Można powiedzieć, że prawie wcale. Mama traktuje mnie jak 5letnią dziewczynkę, więc zaciekle z tym walczę. Nie dogadujemy się najlepiej. Mamy różne poglądy na wiele tematów. Z moimi rodzicami nie można dojść do żadnych kompromisów, więc w sumie nie mam po co z nimi dyskutować.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-01, 18:38   

Kiedyś to była tragedia, aktualnie dobrze się dogadujemy, codzienne kłótnie z mamą ale to już przyzwyczajenie, za to tata czasem się czegoś czepnie, czasem wyprowadzają mnie z równowagi, ale ogólnie jestem zadowolona c:
 

impeditis  

User



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 05 Lis 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2012-11-07, 17:23   

Mieszkam z matką. Rodzice po rozwodzie, ojciec mieszka u kochanki (obecnie "partnerki"). Jak chce się mną przed kimś pochwalić to jest, inaczej niekoniecznie..Nie rusza mnie to, nie lubię go ;)
A z mamą- właśnie- mieszkam. Bardziej jak współlokator, rzadko kiedy rozmawiamy, choć czasem jest fajnie.
_________________
¦wiat jest okej, to tylko ludzie psują mu opinię ; )
 

nyan  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-07, 19:31   

Zdarzają się kłótnie, ale ogólnie uważam, że cudownych rodziców mam :)
 

okimarek  

User


Wiek: 43

Do³±czy³: 13 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-11-07, 21:00   

Szczerze czasem denerwujÄ… ale i tak jest fajnie
_________________
chce usnąć konto a tu się nie da a pier... to
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-11-10, 20:48   

Z ojcem jest w miarę ok, choć jakoś mega ze sobą nie rozmawiamy.
A matka... omfg, w 6. klasie podstawówki mieliśmy poloneza tańczyć i mnie się matka spytała, czy będę tańczył. Ja mówię, że tak, a ona zaczyna się brechtać.
Albo, jak czasem mnie się natrętnie pyta: "a podoba ci się jakaś dziewczyna z klasy?". No zajoba można dostać, czy we wszechświecie jest taki drugi przypadek?
Choć na plus można jej zapisać to, że jak postanowiłem olać bierzmowanie, to zbyt dużych problemów nie robiła, po kilku rozmowach doszła do wniosku, że to ja zadecyduję. Niby tak każdy rodzic powinien robić, ale to rzadkość, tak więc tutaj brawa.
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2012-11-21, 19:17   

Z moją mamą mam super sytuację choć niekiedy robi afery o byle co. Za to z ojcem w ogóle nie mam kontaktów, wpadł w chorobę psychiczną i nie potrafimy mu z mamą pomóc. Czasem jest okropny ale przcież nie przestanę go kochać, bo to mój ojciec.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

Verciaa  

User


Wiek: 43

Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 17:25   

Moi rodzice są masakryczni.Moja matka jest uzależniona od internetu przez co w domu zawsze jest bajzel.Nie powiem, obiad jest zawsze kiedy wrócę ze szkoły, ciągle każe mnie lub mojemu starszemu bratu coś robić.Fakt - jest schorowana a ma dopiero 40 lat.
Mój ojciec jest kierowcą międzynarodowym przez co ciągle nie ma go w domu, jak przyjedzie to są ciągłe kutnie (zazwyczaj o pieniądzę), a później wyżywają się na mnie.
Moja matka zawsze " widziała " Tylko mojego starszego brata, mój ojciec zaś młodszą siostrę. Nigdy nie miałam żadnego wsparcia z ich strony,żadnego słowa : Kocham Cię czy coś podobnego.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-11-30, 20:16   

U rodziców?! kompletny luz od zawszę.
Dostawałem karę :-o to wychodziłem oknem ,mamy dom jednorodzinny. Takie były moje kary.
Z kilka razy to się powtórzyło tylko. Traktuje ich bardziej jak ziomów niż rodziców.
Są sprawy z którymi lepiej pogadać z mamą , a już w innych lepiej podbić do taty.
Kontakty z rodzicami u mnie sÄ… wzorowe.
_________________
You know who i am
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-12-01, 11:42   

Mama jest strasznie nadopiekuńcza, przez co doprowadzamy się do szału, ale z tatą mam całkiem dobry kontakt.
Zawsze jednak doceniałam to, że są obok mnie, mimo sprzeczek jakie są między nami.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-04, 16:31   

Kocham moich rodziców. Z mamą zazwyczaj się świetnie dogaduję (poza "posprzątaj pokój", "weź się za naukę", "wyjdź z psem" - tu nigdy nie możemy dojść do porozumienia :mrgreen: ), czasem niemalże jak siostry czy przyjaciółki. Z tatą różnie bywa. Potrafi być cudownym ojcem, ale jak coś mu odbije... to sam diabeł przez niego przemawia i nijak nie można się dogadać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com