Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Mikami  

User



Wiek: 26

Doł±czyła: 25 Lip 2013

   

Wysłany: 2014-08-04, 23:21   

Ogólnie tragedii nie ma, ale bywało lepiej.
Mama czasami się czepia, ma okresy kiedy częściej, a czasami rzadziej. Potrafi się czepiać o wszystko, mówi, żebym była mniej emocjonalna, żebym podchodziła do spraw be emocji (ja się pytam jak? :-o ). Im jestem starsza ty więcej jest spięć między nami, ale mimo wszystko ufa mi i pozwala na większość rzeczy. Z tatą się dogaduję, fajerwerków nie ma, ale akceptuje to jaka jestem i to jakie mam plany na przyszłość.
Kocham ich bo duĹĽo mi dali i starali siÄ™ mi pomĂłc w pewnym momencie ĹĽycia.
 

dosenia  

User

dosenia


ImiÄ™: Domi

Doł±czyła: 04 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2014-08-05, 00:00   

Po prostu nie wchodz bez potrzeby w konflikt i bedzie dobrze:)
Ustepuj jej!
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2015-02-12, 10:53   

z rodzicami Mam bardzo dobry kontakt, moĹĽe dlatego, ĹĽe rzadko ich widujÄ™. A kiedy juĹĽ, raz na jakiĹ› czas, to po prostu robiÄ… wszystko, co zechce.
Byłam przez nich rozpieszczana, nie będę ukrywać. Zawsze byłam przecież nadwrażliwym dzieckiem, który ich straszył, że sobie coś zrobi z życiem.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Doł±czyła: 01 Lis 2014

   

Wysłany: 2015-02-12, 19:34   

Ojciec uważa mnie za nieudacznika życiowego. Ale mimo to rozmawiałam z nim często w podróżach samochodem do klientów gdy jeszcze razem mieszkaliśmy. Z matką mam świetny kontakt, mogę jej mówić o wszystkim - zawsze wysłucha, doradzi, nie wtrąci się jeśli nie będę tego sobie życzyła, pomoże finansowo jak tylko będzie mogła. Mimo to kontakt utrudnia nam jej partner. Czasem źle mi z tym, że poświęca mi tak mało czasu bo ten frajer jest o mnie zazdrosny.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com