Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Barbeq  

User


Doczy: 15 Lis 2016

   

Wysany: 2018-05-07, 15:44   

Taak, idzie wyczuć czy da się rozmawiać z kimś czy nie juz po samym spolecznosciowcu.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-05-07, 15:48   

acoo123 napisa/a:

Co do disco polo to bym się ograniczył słuchania go jak najmniej jak to możliwe. Bardziej romantyczniejsze piosenki np śpiewa Rod Steward i Bryan Adams.
A w disco polo to głównie podteksty łóżkowe :/ .


To tylko przykład.Chodziło mi o to ze ilość piosenek o dziewczynach przez facetów jest o wiele większa niż piosenek które śpiewają dziewczyny i o różnice tekstów.

Cytat:

Właśnie kobiety przekręcają na swoje najczęściej jeśli chodzi o interpretowanie czegokolwiek to jest przykre. Wtedy zostaje w głowie tylko ''o co chodzi''.


Właśnie.Wszystko kręci się wokół.Jak można być takim egoistą ?

Cytat:

Być może. Ja też trafiałam na dziwnych facetów, ale nie uważam, że wszyscy są tacy. Ot, ludzie są różni.


Tak ale jendnak więcej jest tych nie normalnych.Nie zaprzeczam że ludzie są różni Ale jednak częściej trafiłem na dziewczyny z którymi było coś nie tak,niż na facetów.

misia_pysia napisa/a:

może pora zmienić środowisko?


Będę musiał.Nie ma wyjścia.

Cytat:

Podobno dziewczyny dojrzewają szybciej niż faceci, ale to także nie jest regułą.


Moim zdaniem w ógole nie dojrzewają i śmiem twierdzić że jest to mit aby zachować równość płci a także żeby pokazać ze kobiety są w czymś lepsze od facetów.

Cytat:

Wybacz, ale wsadzanie wszystkich do jednego worka również nie jest oznaką dojrzałości.


A co mam powiedzieć.Wszedzie w Internecie na socialach widzę uśmiechnięte idiotki które chwalą nie wiadomo czym i prymitywne komentarze ich zakompleksionych koleżanek.
Czy dziewczny az tak potrzebują adoracji i jakiś pustych miłych słów ?

Cytat:

Wcinanie się w rozmowę to oznaka braku dobrego wychowania. Nie ma nic wspólnego z zainteresowaniem lub jego brakiem. Kopanie w tyłek to kppanie w tyłek i komentarza raczej nie wymaga.


Jedna potem pisze :
Hej,co robisz :)
A druga następnego dnia zaczyna wkrecać Cię w jakiś historie,a koleżanki mówią że ona mnie kocha i żebym do niej szedł.
Nie wydaje mi się :-D

Cytat:

Są wszędzie. Tak samo jak normalni faceci. To, że trafiłam na kilku idiotów nie oznacza, że wszyscy tacy są.


Tylko że Ty masz o tyle łatwiej że to przewarznie oni do Ciebie zagadują lub pisza i mkzesz szybko ocenic czy to frajer lub nie.
My musimy przedzierać się przez zabezpieczenia w więzieniu alcatraz by dopiero po długim czasie dziewczyna pokazała swoją prawdziwą twarz.Czyli muszę marnować czas i mieć nadzieję że trafiłem na fajną.

Może dlatego że fajne dziewczyn muszą się ukrywać w towarzystwie idiotek po to by móc z kim pogadać ? A fajni faceci zawsze chodzą sami.

Cytat:

Niektóre osoby po prostu nigdy nie piszą pierwsze... Nie wiem dlaczego.


Ok.

Cytat:

Spoko, też tak będziesz mieć, jak przestaniesz myśleć, że każda dziewczyna jest taka sama i szukać na siłę


To faktycznie muszę stąd jechać bo liczba samic jest tutaj bardzo ograniczona :zalamany: .

misia_pysia napisa/a:

Widać mieszkasz wśród mentalnych dzieci


To mam pecha. :zalamany: :zalamany: :zalamany:

Cytat:

Można. Ale pod warunkiem, że przemawiają za nią jakiekolwiek argumenty, a nie A BO WSZYSTKIE BABY TAKIE SAME SO, BO JA NA TAKIE TRAFIAM.


Nie tylko ja na takie trafiam.Większość to naprawdę pustaki.

Cytat:

Jaki z tego wniosek?


Niby minie przekonałaś,ale jak spojrze na obecne małżeństwa,rozwody i przyrost naturalny to mi się trochę to nie zgdza.

Cytat:

Disco polo nie słucham i nie mam zamiaru nawet tych tekstów tykać.


To możesz jakieś inne teksty z ogólnie pojętej muzyki POP ;)

misia_pysia napisa/a:

Natomiast prawda jest taka, że jeśli komuś zależy, to serio to widać. Tak, to jest proste.


No wiesz,to mnie serio nie przekonuje.

misia_pysia napisa/a:

A my wszystko komplikujemy domysłami, podchodami, zamiast wprost mówić.


Ja zawsze mówię wprost i jest szok.Bo niby za szybki jestem.Ale nie coś w stylu : "kocham Cię,chce byś była moja żona" itp.Tylko żeby się gdzieś spotkać czy razem gdzieś pójść.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-05-07, 15:49   

misia_pysia napisa/a:

Wy wiecie swoje, ja wiem swoje. Co ciekawe, kobieta wam tu odpiera zarzuty, a wy się jeszcze kłócicie, bo wiecie lepiej, że wszystkie baby są takie same . Są wśród nich dziwne, takie, co będą się bawić, nie powiedzą wprost, ale jaki jest sens tracić na takie czas? Nie lepiej poszukać, poczekać na jakąś dziewczynę, z którą rozmowa się będzie kleić? Z którą pójdzie normalnie, jak powinno? A nie, potem biadolenie, że baby to takie i śmakie so. A faceci nie lepsi. Ale ja wiem, że są i normalni, a nie tacy, co tylko o seksie myślą i nie głoszę, że facetów ominęła ewolucja. A mogłabym niejedno na płeć męską powiedzieć złego...



Wszystko ładnie pięknie. A teraz na serio od strony mojej osoby. Masz rację zgadzam się z tobą w 100 %. Ale jak to jest że Ci ''fajni'' faceci trafiają na kobiety dość mniej inteligentne do rozmowy? Jak to jest że te ''fajne'' kobiety trafiają na idiotów? Jak to jest że jakoś te dwa niby ''mityczne'' stworzenia ''inteligentny facet'' i ''inteligentna kobieta'' nie trafiają zbyt często na siebie ?

[ Dodano: 2018-05-07, 15:57 ]

Cytat:

Chodziło mi o to ze ilość piosenek o dziewczynach przez facetów jest o wiele większa niż piosenek które śpiewają dziewczyny i o różnice tekstów.



No niby tak ale nie wiem czemu tak jest że mniej jest kobiet w tych zawodach. Z tego może wyrobić się głębsza dyskusja.

Cytat:

.Jak można być takim egoistą ?



Zapytałbym się ich gdybym miał pewność że normalnie odpowiedzą... :/.

Cytat:

Czy dziewczny az tak potrzebują adoracji i jakiś pustych miłych słów ?



No niby im to poprawia nastrój. Ale nie zawsze są to puste słowa od jakiejś osoby. To też zależy dużo.

Cytat:

Niby minie przekonałaś,ale jak spojrze na obecne małżeństwa,rozwody i przyrost naturalny to mi się trochę to nie zgdza.



Z największym naciskiem na ROZWODY i stan MAŁŻEŃSTW pokazuje że po prostu te osoby się nie dobierają albo ... SĄ psychicznie chore.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 26

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-05-07, 16:25   

DeVaneio napisa/a:

Tak ale jendnak więcej jest tych nie normalnych.Nie zaprzeczam że ludzie są różni Ale jednak częściej trafiłem na dziewczyny z którymi było coś nie tak,niż na facetów.



Zapewne dlatego, że jesteś romantycznie zainteresowany dziewczynami ;)

DeVaneio napisa/a:

Moim zdaniem w ógole nie dojrzewają i śmiem twierdzić że jest to mit aby zachować równość płci a także żeby pokazać ze kobiety są w czymś lepsze od facetów.



Raczej naukowo udowodniony fakt, ale jest to jednocześnie kwestia indywidualna. Na przykład dziewczyna wcześniej będzie myśleć o założeniu rodziny, a facet w tym czasie będzie wolał się bawić, zamiast myśleć o stabilizacji. Ale nie oznacza to, że tak będzie zawsze, bo nie da się uogólniać. Każda płeć czymś się różni, ma swoje dobre i słabe strony, ale nie znaczy to, że któraś jest lepsza lub gorsza.

DeVaneio napisa/a:

A co mam powiedzieć.Wszedzie w Internecie na socialach widzę uśmiechnięte idiotki które chwalą nie wiadomo czym i prymitywne komentarze ich zakompleksionych koleżanek.
Czy dziewczny az tak potrzebują adoracji i jakiś pustych miłych słów ?



Dziewczyny potrzebują komplementów i miłych słów. Każda z nas lubi być adorowana, ale jedne wolą puste słodkie słówka od równie pustych koleżanek, a inne docenią prawdziwy komplement od fajnego faceta. Widzisz ciągle takie osoby, bo to typy, które lubią się chwalić, lubią być w centrum uwagi. Innych nie widzisz... bo one robią co innego i nie wrzucają pierdyliarda selfie na fejsa. I to cała tajemnica ;)

DeVaneio napisa/a:

Tylko że Ty masz o tyle łatwiej że to przewarznie oni do Ciebie zagadują lub pisza i mkzesz szybko ocenic czy to frajer lub nie.
My musimy przedzierać się przez zabezpieczenia w więzieniu alcatraz by dopiero po długim czasie dziewczyna pokazała swoją prawdziwą twarz.Czyli muszę marnować czas i mieć nadzieję że trafiłem na fajną.

Może dlatego że fajne dziewczyn muszą się ukrywać w towarzystwie idiotek po to by móc z kim pogadać ? A fajni faceci zawsze chodzą sami.



Ja tam nigdy się nie ukrywałam w towarzystwie idiotek. Takie laski mnie odpychały i nadal odpychają. Wolę mieć mniej znajomych, ale wartościowych :) a co do przebijania się przez zabezpieczenia... Przecież jak facet do mnie zagada, to skąd mam wiedzieć od razu, czy frajer czy nie? Też go nie znam, tak samo jak Ty, zagadując do dziewczyny. I tak samo możesz ocenić, czy frajerka czy nie, po tym jak zareaguje. Ta sama sytuacja. Poznając człowieka zawsze trzeba się przebić przez zabezpieczenia, żeby zobaczyć, jaki kto jest. Czasem prawdziwa natura wychodzi po kilku latach.

DeVaneio napisa/a:

Niby minie przekonałaś,ale jak spojrze na obecne małżeństwa,rozwody i przyrost naturalny to mi się trochę to nie zgdza.



To trochę mylące. Ludzie nieraz podejmują decyzje za szybko, albo zdarza się wpadka i hajtaja się, bo "tak wypada", po czym zaraz rozwodzą. A przyrost naturalny to kwestia tego, że ludzie stawiają bardziej na rozwój i karierę, decydują się na dziecko jak już maja stabilną sytuację. I nie stać ich na kilkoro dzieci najczęściej.

DeVaneio napisa/a:

No wiesz,to mnie serio nie przekonuje.



No cóż, kiedyś sam się przekonasz ;) ja mówię z doświadczenia ;)

DeVaneio napisa/a:

Ja zawsze mówię wprost i jest szok.Bo niby za szybki jestem.Ale nie coś w stylu : "kocham Cię,chce byś była moja żona" itp.Tylko żeby się gdzieś spotkać czy razem gdzieś pójść.



Tego nie wiem jak skomentować nawet :mrgreen: jak dziewczyna uważa, że jesteś za szybki, bo ją gdzieś zapraszasz... To ja nie wiem. Kosmitka :mrgreen:

acoo123 napisa/a:

Wszystko ładnie pięknie. A teraz na serio od strony mojej osoby. Masz rację zgadzam się z tobą w 100 %. Ale jak to jest że Ci ''fajni'' faceci trafiają na kobiety dość mniej inteligentne do rozmowy? Jak to jest że te ''fajne'' kobiety trafiają na idiotów? Jak to jest że jakoś te dwa niby ''mityczne'' stworzenia ''inteligentny facet'' i ''inteligentna kobieta'' nie trafiają zbyt często na siebie ?



A to jest jakiś paradoks. A może chodzi o to, że nie mają wymagań, nie szukają kogoś, kto faktycznie będzie im odpowiadać, tylko idą do pierwszej spotkanej osoby? Niestety, ale ludzi jest tak wiele, że trudno od razu trafić na kogoś, kto będzie do nas pasować.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-05-07, 16:30   

misia_pysia napisa/a:

A może chodzi o to, że nie mają wymagań, nie szukają kogoś, kto faktycznie będzie im odpowiadać, tylko idą do pierwszej spotkanej osoby?



A później jest.. ''O jejku jacy ci faceci to małpy i w ogole i w ogole jacys niekompletnie przystosowani do życia.''

Wszystko jasne jak słońce.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-05-07, 18:54   

Cytat:

Zapewne dlatego, że jesteś romantycznie zainteresowany dziewczynami


Jak romantycznie ? Nie rozumiem.

Cytat:

Dziewczyny potrzebują komplementów i miłych słów.


Bo są prożne i mają ogromne ego.

Cytat:

Dziewczyny potrzebują komplementów i miłych słów. Każda z nas lubi być adorowana, ale jedne wolą puste słodkie słówka od równie pustych koleżanek, a inne docenią prawdziwy komplement od fajnego faceta. Widzisz ciągle takie osoby, bo to typy, które lubią się chwalić, lubią być w centrum uwagi. Innych nie widzisz... bo one robią co innego i nie wrzucają pierdyliarda selfie na fejsa. I to cała tajemnica


Jak Ty mi wszystko rozjasniłas :-)
To jak mam znaleźć taką której nie widzę ?

Cytat:

Ja tam nigdy się nie ukrywałam w towarzystwie idiotek. Takie laski mnie odpychały i nadal odpychają.


Współczuję,ale z drugiej strony powinnaś się cieszyć że gówno się do Ciebie nie przylepia ;)

Cytat:

Wolę mieć mniej znajomych, ale wartościowych :)


Jak ja :-)

Cytat:

Przecież jak facet do mnie zagada, to skąd mam wiedzieć od razu, czy frajer czy nie?


Frajera się widzi od razu to proste.Poznajesz po zachowaniu,po uśmiechu po gestykulacji.Na pierwszy rzut oka widać czy udaje bo chce Cię przelecieć czy nie ;)

misia_pysia napisa/a:

Poznając człowieka zawsze trzeba się przebić przez zabezpieczenia, żeby zobaczyć, jaki kto jest. Czasem prawdziwa natura wychodzi po kilku latach.


A czasami po godzinie.Jednak wolę tych co po godzinie ;)

Cytat:

Tego nie wiem jak skomentować nawet jak dziewczyna uważa, że jesteś za szybki, bo ją gdzieś zapraszasz... To ja nie wiem. Kosmitka


Ja na coś takiego mówię "Zakonnica",ale kosmitka też może być :-D

misia_pysia napisa/a:

Niestety, ale ludzi jest tak wiele, że trudno od razu trafić na kogoś, kto będzie do nas pasować.


Racja.

Cytat:

A później jest.. ''O jejku jacy ci faceci to małpy i w ogole i w ogole jacys niekompletnie przystosowani do życia.''

Wszystko jasne jak słońce.


Jak sa takie durne ze wystarczy im kilka komplementów i twój gruby portfel :-D

[ Dodano: 2018-05-07, 18:54 ]

Cytat:

Zapewne dlatego, że jesteś romantycznie zainteresowany dziewczynami


Jak romantycznie ? Nie rozumiem.

Cytat:

Dziewczyny potrzebują komplementów i miłych słów.


Bo są prożne i mają ogromne ego.

Cytat:

Dziewczyny potrzebują komplementów i miłych słów. Każda z nas lubi być adorowana, ale jedne wolą puste słodkie słówka od równie pustych koleżanek, a inne docenią prawdziwy komplement od fajnego faceta. Widzisz ciągle takie osoby, bo to typy, które lubią się chwalić, lubią być w centrum uwagi. Innych nie widzisz... bo one robią co innego i nie wrzucają pierdyliarda selfie na fejsa. I to cała tajemnica


Jak Ty mi wszystko rozjasniłas :-)
To jak mam znaleźć taką której nie widzę ?

Cytat:

Ja tam nigdy się nie ukrywałam w towarzystwie idiotek. Takie laski mnie odpychały i nadal odpychają.


Współczuję,ale z drugiej strony powinnaś się cieszyć że gówno się do Ciebie nie przylepia ;)

Cytat:

Wolę mieć mniej znajomych, ale wartościowych :)


Jak ja :-)

Cytat:

Przecież jak facet do mnie zagada, to skąd mam wiedzieć od razu, czy frajer czy nie?


Frajera się widzi od razu to proste.Poznajesz po zachowaniu,po uśmiechu po gestykulacji.Na pierwszy rzut oka widać czy udaje bo chce Cię przelecieć czy nie ;)

misia_pysia napisa/a:

Poznając człowieka zawsze trzeba się przebić przez zabezpieczenia, żeby zobaczyć, jaki kto jest. Czasem prawdziwa natura wychodzi po kilku latach.


A czasami po godzinie.Jednak wolę tych co po godzinie ;)

Cytat:

Tego nie wiem jak skomentować nawet jak dziewczyna uważa, że jesteś za szybki, bo ją gdzieś zapraszasz... To ja nie wiem. Kosmitka


Ja na coś takiego mówię "Zakonnica",ale kosmitka też może być :-D

misia_pysia napisa/a:

Niestety, ale ludzi jest tak wiele, że trudno od razu trafić na kogoś, kto będzie do nas pasować.


Racja.

Cytat:

A później jest.. ''O jejku jacy ci faceci to małpy i w ogole i w ogole jacys niekompletnie przystosowani do życia.''

Wszystko jasne jak słońce.


Jak sa takie durne ze wystarczy im kilka komplementów i twój gruby portfel :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 26

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-05-08, 08:50   

DeVaneio napisa/a:

Jak romantycznie ? Nie rozumiem.



Romantycznie, czyli że interesują Cię dziewczyny, a nie faceci. Szukasz dziewczyn, z którymi mógłbyś się spotykać, stworzyć związek czy cokolwiek, więc siłą rzeczy bardziej zwracasz uwagę na to, jaka dana dziewczyna jest. Faceci jako kumple nie są aż tak surowo oceniani ;)

DeVaneio napisa/a:

Bo są prożne i mają ogromne ego.



Nie. Ponieważ lubią być doceniane i podobać się swojemu facetowi. Zresztą każdy lubi być doceniany i nie ma nic złego w tym, że ktoś lubi komplementy.

DeVaneio napisa/a:

Jak Ty mi wszystko rozjasniłas
To jak mam znaleźć taką której nie widzę ?



Nie szukaj wśród najpopularniejszych na fejsie :P

DeVaneio napisa/a:

Współczuję,ale z drugiej strony powinnaś się cieszyć że gówno się do Ciebie nie przylepia



Przepraszam, ale czego mi współczujesz? Że umiem sobie dobierać znajomych i nie chciałam nigdy obracać się wśród osób, które delikatnie mówiąc nie grzeszą inteligencją?

DeVaneio napisa/a:

Frajera się widzi od razu to proste.Poznajesz po zachowaniu,po uśmiechu po gestykulacji.Na pierwszy rzut oka widać czy udaje bo chce Cię przelecieć czy nie



Nieraz tak. Innym razem nie, bo faceci też potrafią się świetnie kamuflować. Znam takie przypadki ;) a potem się okazuje, że rok zmarnowany.

DeVaneio napisa/a:

A czasami po godzinie.Jednak wolę tych co po godzinie



Nigdy nie poznasz człowieka w ciągu godziny. Nieraz musi serio upłynąć kilka lat, żeby ktoś się otworzył. Inna sprawa, że w ciągu godziny często można kogoś ocenić i stwierdzić ogólnie, czy warto poznawać tę osobę, czy nie.

acoo123 napisa/a:

A później jest.. ''O jejku jacy ci faceci to małpy i w ogole i w ogole jacys niekompletnie przystosowani do życia.''

Wszystko jasne jak słońce.



Wszędzie się znajdą takie jednostki. Jak ludzie się dobrze dobiorą, mają podobne oczekiwania, plany i tak dalej, to nikt żalów nie będzie miał. ;)
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-05-08, 17:14   

misia_pysia napisa/a:

Romantycznie, czyli że interesują Cię dziewczyny, a nie faceci. Szukasz dziewczyn, z którymi mógłbyś się spotykać, stworzyć związek czy cokolwiek, więc siłą rzeczy bardziej zwracasz uwagę na to, jaka dana dziewczyna jest. Faceci jako kumple nie są aż tak surowo oceniani


Chyba tak.

misia_pysia napisa/a:

Nie. Ponieważ lubią być doceniane i podobać się swojemu facetowi. Zresztą każdy lubi być doceniany i nie ma nic złego w tym, że ktoś lubi komplementy.


Ale przeważnie te komplementy są puste i faceci mówią je po to aby pojść z dziewczyną do łóżka.

misia_pysia napisa/a:

Nie szukaj wśród najpopularniejszych na fejsie :P


Ale to gdzie mam szukać ?

misia_pysia napisa/a:

Przepraszam, ale czego mi współczujesz? Że umiem sobie dobierać znajomych i nie chciałam nigdy obracać się wśród osób, które delikatnie mówiąc nie grzeszą inteligencją?


Dla niektórych to straszne że nie są w tak zawnej "grupie" i w jej centrum.Inteligencja idzie w parze z samotnością.

misia_pysia napisa/a:

Nieraz tak. Innym razem nie, bo faceci też potrafią się świetnie kamuflować. Znam takie przypadki a potem się okazuje, że rok zmarnowany.


Ale uważny obserwator dostrzeże szybciej że facet kręci.Z kobietami to trzeba czekać do pierwszej kłótni.Wtedy pod wpływem emocji pokazują swoją prawdziwą naturę.

misia_pysia napisa/a:

Nigdy nie poznasz człowieka w ciągu godziny. Nieraz musi serio upłynąć kilka lat, żeby ktoś się otworzył. Inna sprawa, że w ciągu godziny często można kogoś ocenić i stwierdzić ogólnie, czy warto poznawać tę osobę, czy nie.


Mam trochę inne doświadzenia.Z facetami można,ponieważ szybko się otwierają i można z nimi pogadać na masę różnych tematów ;) .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2018-05-08, 19:43   

Z tą dziewczyną R^2 na pewno nie przekroczy 0,2 , ale chyba nie tyle z jej winy, co z Twojej. Z takim gburem ciężko się zbliżyć do chociaż tego 0,9.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-05-08, 20:37   

Cytat:

Z tą dziewczyną R^2 na pewno nie przekroczy 0,2 , ale chyba nie tyle z jej winy, co z Twojej. Z takim gburem ciężko się zbliżyć do chociaż tego 0,9.


Nie rozumiem.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 26

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-05-09, 09:10   

DeVaneio napisa/a:

Ale przeważnie te komplementy są puste i faceci mówią je po to aby pojść z dziewczyną do łóżka.



Często tak jest. Ale nie zawsze, a takie wartościowe komplementy są ważne, i dla faceta, i dla kobiety.

DeVaneio napisa/a:

Ale to gdzie mam szukać ?



Tego Ci nie powiem, bo fajną dziewczynę możesz spotkać wszędzie. Na ulicy, w bibliotece...

DeVaneio napisa/a:

Dla niektórych to straszne że nie są w tak zawnej "grupie" i w jej centrum.Inteligencja idzie w parze z samotnością.



No tak, to prawda. U mnie w szkołach zawsze była jakaś "elita", ale ja się nauczyłam tym nie przejmować i miałam swoją grupkę znajomych, którzy odpowiadali mi charakterem. W sumie to smutne, jeśli niektórzy na siłę chcą się wbić do centrum, a nie mają z tymi ludźmi o czym gadać... Czytałam taką książkę, gdzie chłopak,który był właśnie wśród najpopularniejszych, sportowiec itd, miał wypadek i nie mógł już trenować. Jego dawni znajomi się od niego odwrócili, on znalazł w międzyczasie innych - takich spoza grupy, nawet można by rzec niepopularnych ludzi. I z nimi własnie zaczął się dogadywać lepiej :)

DeVaneio napisa/a:

Ale uważny obserwator dostrzeże szybciej że facet kręci.Z kobietami to trzeba czekać do pierwszej kłótni.Wtedy pod wpływem emocji pokazują swoją prawdziwą naturę.



hehehe. Pod warunkiem, że dana kobieta nie umie dobrze panować nad emocjami :D różnie to bywa.

DeVaneio napisa/a:

Mam trochę inne doświadzenia.Z facetami można,ponieważ szybko się otwierają i można z nimi pogadać na masę różnych tematów .



Ależ oczywiście, że można. Tylko takie rozmowy nie świadczą o tym, że ktoś się naprawdę otworzył, ludzie mają maski, a żeby się czegoś o kimś rzeczywiście dowiedzieć nieraz trzeba czasu. Znałam takiego delikwenta ponad rok i dopiero po dłuższym czasie rzeczywiście się czegoś o nim dowiedziałam, bo wcześnie zwyczajnie trzymał wszystko w sobie. I niby był rozmowny, ale jednak tylko powierzchownie :) często, żeby kogoś rzeczywiście poznać, trzeba trochę czasu i obserwacji. A niektórzy od razu opowiadają historie swojego życia :D
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-05-09, 13:23   

misia_pysia napisa/a:

W sumie to smutne, jeśli niektórzy na siłę chcą się wbić do centrum, a nie mają z tymi ludźmi o czym gadać...


Najgorsze jest to ze tak postępuje większość ludzi których uważałem za kolegów.

Cytat:

Jego dawni znajomi się od niego odwrócili, on znalazł w międzyczasie innych - takich spoza grupy, nawet można by rzec niepopularnych ludzi.


Ale to tak jest zawsze.Dlatego ja nie zawieram badziewnych znajomości.

misia_pysia napisa/a:

hehehe. Pod warunkiem, że dana kobieta nie umie dobrze panować nad emocjami :D różnie to bywa.


No chyba właśnie żadna nie umie :-D .Gdzieś czytałem czy oglądałem jakiś film o tym czy coś.Facet tam mówił że trzeba was naładować emocjami.I tymi pozytywnymi i tymi negatywnymi.Zastanawiam się tylko po co mam krzyczeć na kogoś kogo lubię.
To nie logiczne.

Cytat:

Tylko takie rozmowy nie świadczą o tym, że ktoś się naprawdę otworzył, ludzie mają maski


Ale faceci szybciej je zrzucają.Nie mają interesu i nie czują zagrożenia.Problem jest w tym że mnóstwo kobiet mają takie same maski.
Dopiero jak je zrzucają to jest szok.

Cytat:

Znałam takiego delikwenta ponad rok i dopiero po dłuższym czasie rzeczywiście się czegoś o nim dowiedziałam, bo wcześnie zwyczajnie trzymał wszystko w sobie.


Introwertycy tacy są.Dla nich jest bardzo ważne czy ktoś ich zrani czy nie.Bardziej czują.Ale za to łatwiej ich zranić i bywają impulsywni.
Ja mam na odwrót.Jestem ekstrawerykiem Ale nigdy nie tracę kontroli nad sobą :-D

Cytat:

I niby był rozmowny, ale jednak tylko powierzchownie :)


Może ci nie ufał,albo widział z jaką ładna dziewczyna rozmawia i mowę mu odjeło ;)

Cytat:

A niektórzy od razu opowiadają historie swojego życia :D


Jak ja :]
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 26

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-05-09, 15:55   

DeVaneio napisa/a:

Najgorsze jest to ze tak postępuje większość ludzi których uważałem za kolegów.



Faktycznie niefajnie... Ale z drugiej strony to może i lepiej, że takie osoby same odchodzą, robią miejsce innym :)

DeVaneio napisa/a:

Ale to tak jest zawsze.Dlatego ja nie zawieram badziewnych znajomości.



No i bardzo dobrze :D Z reguły najgłośniejsi są ci, co się chwalą, ile to nie wypili ostatnio i ile to lasek nie zaliczyli (jedna moja znajoma nawet kiedyś chwaliła się, z iloma chłopakami się całowała i uważała to za powód do domu, bo liczba była duuuża. A to było gimnazjum...) no i tak o. Mnie to nigdy nie kręciło :D

DeVaneio napisa/a:

No chyba właśnie żadna nie umie .Gdzieś czytałem czy oglądałem jakiś film o tym czy coś.Facet tam mówił że trzeba was naładować emocjami.I tymi pozytywnymi i tymi negatywnymi.Zastanawiam się tylko po co mam krzyczeć na kogoś kogo lubię.
To nie logiczne.



A to Ci powiem dziwne. Ja ogólnie jestem choleryczką i potrafię szybko się zdenerwować, ale równie szybko mi przechodzi :D ale nie chciałabym, żeby ktoś specjalnie mnie denerwował. Raczej bym taką osobę odbierała negatywnie. Wolę pozytywne emocje, po co się złościć :D

DeVaneio napisa/a:

Ale faceci szybciej je zrzucają.Nie mają interesu i nie czują zagrożenia.Problem jest w tym że mnóstwo kobiet mają takie same maski.
Dopiero jak je zrzucają to jest szok.



Być może. Zawsze jest to szok, jak się okazuje, że ktoś jest kimś innym, niż się go uważało...

DeVaneio napisa/a:

Introwertycy tacy są.Dla nich jest bardzo ważne czy ktoś ich zrani czy nie.Bardziej czują.Ale za to łatwiej ich zranić i bywają impulsywni.
Ja mam na odwrót.Jestem ekstrawerykiem Ale nigdy nie tracę kontroli nad sobą



A właśnie. Do introwertyka trudno dotrzeć, ale jak już się uda, to z reguły jest warto. W tym konkretnym przypadku nie było :D ja jestem jakąś mieszanką, trochę ekstra, trochę intro, ale też potrzeba trochę czasu, żeby mnie dobrze poznać. Chociaż nie udaję kogoś, kim nie jestem :D jestem dziwna i to od razu widać, huehue :>

DeVaneio napisa/a:

Może ci nie ufał,albo widział z jaką ładna dziewczyna rozmawia i mowę mu odjeło



Był dziwny XD z biegiem czasu to widzę. On miał jakieś upośledzenie w relacjach międzyludzkich. Takich ludzi na pewno jest więcej, nie wiadomo, na kogo się trafi...

DeVaneio napisa/a:

Jak ja



:hyhy:

Ja jestem ostrożna, kiedyś ufałam ludziom bardziej, teraz wiem, że niektórzy tylko czekają, żeby mi wbić nóż w plecy.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-05-09, 17:22   

Cytat:

Faktycznie niefajnie... Ale z drugiej strony to może i lepiej, że takie osoby same odchodzą, robią miejsce innym :)


Zgadzam się.Ale to nie jest miłe z ich strony.

Cytat:

jedna moja znajoma nawet kiedyś chwaliła się, z iloma chłopakami się całowała i uważała to za powód do domu, bo liczba była duuuża. A to było gimnazjum...) no i tak o.


Hehehe,no w sumie jak się nie ma czym zaimponować.Inteligentna to ona nie była :-D

misia_pysia napisa/a:

nie chciałabym, żeby ktoś specjalnie mnie denerwował. Raczej bym taką osobę odbierała negatywnie. Wolę pozytywne emocje, po co się złościć :D


No właśnie.To jakiś chyba dziwny film był co go oglądałem :-D
Też wolę,nie lubię jak jakaś laska bez powodu mnie prowokuje bo chce kontaktu.

Cytat:

Być może. Zawsze jest to szok, jak się okazuje, że ktoś jest kimś innym, niż się go uważało...


Właśnie.

Cytat:

A właśnie. Do introwertyka trudno dotrzeć, ale jak już się uda, to z reguły jest warto.


Oj,tak :-) przewarznie introwertycy w grupie udają ekstrawertykow.Widziałem już takie przypadki.

Cytat:

ja jestem jakąś mieszanką, trochę ekstra, trochę intro,


To ciekawie :hyhy: ,nie ma nudy z tobą ;)

misia_pysia napisa/a:

też potrzeba trochę czasu, żeby mnie dobrze poznać.


Jak mnie ;)

Cytat:

jestem dziwna i to od razu widać, huehue :>


Po mojemu jesteś normalna :-)

misia_pysia napisa/a:

Był dziwny XD z biegiem czasu to widzę. On miał jakieś upośledzenie w relacjach międzyludzkich. Takich ludzi na pewno jest więcej, nie wiadomo, na kogo się trafi...


Znam to.Ale mnóstwo facetów ma.Dlatego chcodza w grupach a ja sam ;)

Cytat:

Ja jestem ostrożna, kiedyś ufałam ludziom bardziej, teraz wiem, że niektórzy tylko czekają, żeby mi wbić nóż w plecy


W sumie też tak kiedyś myślałem ale pamiętaj ze każde ośmieszanie Ciebie lub właśnie jak napisałaś próba wbicia noża w plecy zwiększa twoją popularność ;) Cała sztuka to wyrobić sobie reakcje na takie sytuacjie.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 26

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-05-10, 09:23   

DeVaneio napisa/a:

Zgadzam się.Ale to nie jest miłe z ich strony.



To prawda. Ale to też sprawia, że człowiek uczy się życia i potem jest mądrzejszy.

DeVaneio napisa/a:

Hehehe,no w sumie jak się nie ma czym zaimponować.Inteligentna to ona nie była



Ano nie, ale wiesz, taaaakie miała powodzenie :mrgreen: każdy chce imponować czym może :mrgreen:

DeVaneio napisa/a:

No właśnie.To jakiś chyba dziwny film był co go oglądałem
Też wolę,nie lubię jak jakaś laska bez powodu mnie prowokuje bo chce kontaktu.



pewnie jakiś facet usiłował udowodnić, jak bardzo się zna na kobietach, a tu o :mrgreen: a takie prowokowanie słabe jest. Ja nie wiem no, to przecież jest proste, ktoś chce zagadac, zagaduje, ktoś jest zainteresowany to to pokazuje, a potem jakiś dziwne komplikacje z tego wychodzą :-o

DeVaneio napisa/a:

Oj,tak przewarznie introwertycy w grupie udają ekstrawertykow.Widziałem już takie przypadki.



Ja też. Bo chyba panuje przekonanie, że lepiej jest być ekstra, mieć dużo znajomych, dużo się odzywać, bo jak ktoś nie mówi szczególnie wiele albo się nie wypowiada na lekcjach, to już jest jakiś dziwny.

DeVaneio napisa/a:

To ciekawie ,nie ma nudy z tobą



No nie ma :mrgreen: ale nie zawsze jest to dobre :mrgreen:

DeVaneio napisa/a:

Po mojemu jesteś normalna



A to miłe, że na forum robię dobre wrażenie :-D

DeVaneio napisa/a:

Znam to.Ale mnóstwo facetów ma.Dlatego chcodza w grupach a ja sam



Być może, ja na szczęście jak dotąd trafiłam na jedno takie indywiduum, i na drugie, co wszystkie emocje trzyma w sobie. To też nie jest dobre.

DeVaneio napisa/a:

W sumie też tak kiedyś myślałem ale pamiętaj ze każde ośmieszanie Ciebie lub właśnie jak napisałaś próba wbicia noża w plecy zwiększa twoją popularność Cała sztuka to wyrobić sobie reakcje na takie sytuacjie.



Hm. No może, ale chyba czasy gdy myślałam o popularności już minęły :D teraz jak ktoś okazuje się fałszywy, to ucinam kontakt i się nie przejmuję. Kiedyś bardzo przezywałam takie zawody, ale teraz... Teraz idę dalej :D
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com