Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2018-05-10, 13:42   

misia_pysia napisał/a:

Ano nie, ale wiesz, taaaakie miała powodzenie każdy chce imponować czym może


:-D

misia_pysia napisał/a:

przecieĹĽ jest proste, ktoĹ› chce zagadac, zagaduje, ktoĹ› jest zainteresowany to to pokazuje, a potem jakiĹ› dziwne komplikacje z tego wychodzÄ…


Właśnie

misia_pysia napisał/a:

Hm. No może, ale chyba czasy gdy myślałam o popularności już minęły :D teraz jak ktoś okazuje się fałszywy, to ucinam kontakt i się nie przejmuję. Kiedyś bardzo przezywałam takie zawody, ale teraz... Teraz idę dalej :D


I prawidłowo :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

pieczo6  

User


Wiek: 40

Doł±czył: 29 Maj 2018

   

Wysłany: 2018-05-29, 15:03   

Ja to zawsze mam problem z emocjami. Każde spotkanie wymaga ode mnie dużego wysiłku.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2018-06-08, 14:35   

Ja uważam,że autor tematu powinien dać sobie spokój,skoro dziewczyna nie pała chęcią do "znajomości" z nim.Na siłę nikt,nikogo,nigdy nie uszczęśliwił,raczej odwrotnie,co widać po dziewczynie, jak i jej "zachowaniu". Jest powiedziane, .....tego kwiatu jest pół światu..... należy trzymać się tych mądrych sentencji i iść do przodu,nie oglądając się za siebie,nie warto. Szkoda życia i własnego zdrowia. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

renatamierzejewska  

User



Wiek: 29

Doł±czyła: 23 Sty 2019

   

Wysłany: 2019-01-23, 15:28   

Albo rozmowa siÄ™ klei albo siÄ™ do siebie nie pasuje - tyle w tym temacie :wstyd:
_________________
green barley plus jak stosować
member xxl skład
diet lite gdzie kupić
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com