Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-13, 22:17   

cretultix napisa³/a:

dla jasności są dwie możliwość albo coś jest efektem genetycznym/biologicznym czyli jest wrodzone, albo zostało nabyte już po urodzeniu czyli nauczone/wpojone przez szeroko pojęte otoczenie, innej możliwość nie ma, dobra jest jakiegoś rodzaju uszkodzenie mózgu, choroba.



To ciekawe, bo jestem całkowicie pewien, że nikt wcześniej nie zniechęcał mnie do tej czynności i nie rozmawiał o niej ze mną :]
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 12:37   

poem sometimes napisa³/a:


To ciekawe, bo jestem całkowicie pewien, że nikt wcześniej nie zniechęcał mnie do tej czynności i nie rozmawiał o niej ze mną :]



sama czynność jest zakodowana biologicznie, natomiast odczuwanie z tego powodu jakichkolwiek negatywnych emocji jest już nabyte po urodzeniu, na skutek działania otoczenia.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 12:56   

cretultix napisa³/a:

sama czynność jest zakodowana biologicznie, natomiast odczuwanie z tego powodu jakichkolwiek negatywnych emocji jest już nabyte po urodzeniu, na skutek działania otoczenia.



Powtarzasz się, nie nabyłem tego w żaden sposób. Pojawiało się samoistnie. Tyle.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 14:03   

poem sometimes napisa³/a:

Powtarzasz się, nie nabyłem tego w żaden sposób. Pojawiało się samoistnie. Tyle.



A ja powtórzę jeszcze raz, nie jest to możliwe, takie uczcie nie jest zaprogramowane przed urodzeniem, wiec usiało być nabyte, i niekoniecznie musisz być tego świadomym, mogłeś się masturbować w wieku 2 - 3 lat a przechodzimy przez taką fazę, jeśli byleś wtedy karcony to twoja podświadomość to zakodowała, jako coś negatywnego i teraz jak to robisz to odpalają się negatywne uczucia, ot cała filozofia.

http://www.edziecko.pl/pr...45,4084848.html

Samoistnie się nic nie dzieje, co najwyżej możemy nie znać przyczyny.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 14:41   

Nie musiałeś wklejać mi tego linka, wiem o czymś takim. Niestety nasza logika chyba zbytnio się różni, żebyśmy doszli do porozumienia. Ty wierzysz, że musiałem coś takiego nabyć, ja uważam, że samo się zrodziło.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 15:21   

poem sometimes napisa³/a:

Ty wierzysz, że musiałem coś takiego nabyć, ja uważam, że samo się zrodziło.



same to się rodzą rzeczy ale na poziomie kwantowym, na poziomach wyższych potrzebna jest przyczyna, i czy w to wierzysz czy nie, wymienione przez ciebie uczucia pustki i pretensji muszą mieć przyczynę, uczucia u człowieka NIE maja natury probalistycznej.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 15:25   

cretultix napisa³/a:

same to się rodzą rzeczy ale na poziomie kwantowym, na poziomach wyższych potrzebna jest przyczyna, i czy w to wierzysz czy nie, wymienione przez ciebie uczucia pustki i pretensji muszą mieć przyczynę, uczucia u człowieka NIE maja natury probalistycznej.



Ok, szanuję Twoją opinię, dzięki za wyrażenie jej :-P
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com