Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

TatianaD  

User


Wiek: 29

Doczya: 19 Gru 2012

   

Wysany: 2012-12-19, 11:18   Kosmetyki dla chłopaka

Witam Wszystkich. Mój facet ma problem z trądzikiem i wymyśliłam, że zrobię mu prezent w postaci czegoś, co może mu nieco pomóc w walce z problemem. Chciałabym jednak, że by bo były kosmetyki stricte dla mężczyzn, żeby go to chociaż trochę mobilizowało (że nie jest sam z tą dolegliwością...). W rossmanie widziałam całą serię Under Twenty, właśnie dla facetów z trądzikiem. Był żel do mycia, krem i chyba nawet tonik (ale on akurat na pewno najmniej mu przypadnie do gustu:)). Chciałam was podpytać o opinie na temat tych kosmetyków, czy używacie albo znacie kogoś, kto miał z nimi do czynienia.
_________________
Chwilo trwaj!
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2012-12-19, 11:33   

Zależy od tego, jak bardzo ten trądzik jest zaawansowany. Przy minimalnych objawach takie produkty typu "Under 20" mogą mu pomóc. Chociaż i te moim zdaniem są dosyć kiepskie, ale to zależy od danej sytuacji. Najlepiej zainwestować w kosmetyki typu Pharmaceris, Eucerin lub Iwostin.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

TatianaD  

User


Wiek: 29

Doczya: 19 Gru 2012

   

Wysany: 2012-12-19, 12:32   

Dzięki Michael. No właśnie pomyślałam, że zacząć od czegoś "nieaptecznego". Zmiany na buzi nie są aż takie straszne, ale trwają niestrudzenie :)
_________________
Chwilo trwaj!
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2012-12-19, 17:18   

No to może kup mu coś innego? Chłopak może się zrazić. Najlepszym wyjściem będzie dobry dermatolog.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

szostol  

Pogromca postów


Doczy: 03 Kwi 2009

   

Wysany: 2012-12-19, 17:32   

Nie wiem czy to dobry pomysł. To tak jakby on ci kupił tabletki wspomagające odchudzanie.
 

TatianaD  

User


Wiek: 29

Doczya: 19 Gru 2012

   

Wysany: 2012-12-20, 11:07   

Szostol, znamy swoje wady, nie ukrywamy ich, tylko z nimi walczymy. Za tabletki bym podziękowała, gdybym ich tylko potrzebowała (bo na pewno nie byłby to tani wydatek). Poza tym prosiłam o opinie nt konkretnych kosmetyków, zauważyłeś? :). Pozdrawiam przedświątecznie.
_________________
Chwilo trwaj!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2012-12-23, 17:48   

A taki krem-Kailas? Jest skuteczny, tylko to taka maź, przez co nie nadaje się np. gdy chcemy gdzieś wyjść. Albo, skoro już o naturalnych specyfikach mowa- ałun, który ma właściwości bakteriobójcze.

Co do Under20- używałem kiedyś, ale nie polecam. Kiepska skuteczność i do tego miałem wrażenie, jakby tonik strasznie się lepił.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

lolak1  

User


Doczya: 28 Gru 2012

   

Wysany: 2012-12-28, 20:27   

Ja używam kremu od Avonu
_________________
kalendarzyk dni płodnych
 

TatianaD  

User


Wiek: 29

Doczya: 19 Gru 2012

   

Wysany: 2013-01-14, 19:33   

podnoszę temat...czy ktoś może mi coś jeszcze powiedzieć o wspomnianych przeze mnie kosmetykach?
_________________
Chwilo trwaj!
 

marta3

User



Doczy: 11 Sty 2013

   

Wysany: 2013-01-14, 20:26   

Osobiście, to bym najpierw zapytała swojego faceta czy mogę mu takie kosmetyki kupić, żeby nie poczuł się urażony, i żeby nie odebrał tego w taki sposób, że kupuję dla niego takie kosmetyki, bo mi to w nim przeszkadza. Chyba, że byłabym z nim już długo, powiedzmy kilka lat. Wówczas bym nie pytała.

Stwierdzenie "problem z trądzikiem" jest dość niejasne. Niektórzy mają taki "problem z trądzikiem", że stosowanie zwykłych kosmetyków na trądzik kupionych w drogerii czy avon rozwiązuje ich problem. Są jednak też tacy, którym żaden z ogólnie dostępnych środków na trądzik nie pomógł i musieli - bądź muszą - korzystać z pomocy dermatologa i stosować środki dostępne na receptę.

Jeśli jest to typowy problem z trądzikiem, jaki ma wiele młodych osób, wystarczy zakupić odpowiednie kosmetyki na trądzik - wspomniana drogeria lub avon - i regularnie stosować. Jeśli jednak jest to coś poważniejszego, z czym nie radzą sobie tradycyjne kosmetyki, konieczna jest wizyta u dermatologa.
_________________
"Miała przez niego płakać, ale pomyślała, że tusz i cienie z Avon sporo kosztują..." :-)
najnowszy katalog avon na mojavon.pl .
 

TatianaD  

User


Wiek: 29

Doczya: 19 Gru 2012

   

Wysany: 2013-01-15, 14:07   

to prawda, trądzik trądzikowi nierówny. Pytam o Under Twenty, bo właśnie nie jest zaawansowany, by leczyć go u lekarza. Moja druga połowa nie będzie urażona :)). Znamy się szmat czasu :))
_________________
Chwilo trwaj!
 

ramsey16

Stały User



Doczy: 23 Wrz 2011

   

Wysany: 2013-01-15, 17:57   

Przy okazji podczepię się do tematu - kto poleci jakiś kosmetyk, który przeznaczony jest dla facetów z siwymi włosami? Chodzi mi o coś co pomoże zlikwidować tą siwiznę. Chciałam kupić tacie, a nie wiem co. :<
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2013-01-16, 11:41   

TatianaD, Ziaja posiada w swoim asortymencie dobrą kurację antybakteryjną dostępną niemal w każdej aptece. ¯el kosztuje ok. 10zł, krem chyba 14. Same kosmetyki w sobie są dobre, polecane przez wiele osób. Stosuję ten żel i muszę powiedzieć, że różnica jest odczuwalna. Oczywiście mnie zależało na zmatowieniu twarzy, ale przy drobnych niedoskonałościach również powinno być ok.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

TatianaD  

User


Wiek: 29

Doczya: 19 Gru 2012

   

Wysany: 2013-01-17, 22:10   

Dzięki Michael, będziemy testować :)))

[ Dodano: 2013-01-27, 22:51 ]
hejka, to znowu ja :). No i kupiłam chłopakowi w końcu to co planowałam, czyli trochę mazideł z Under 20ty, trochę dostał od siorki innych i męczymy go obie by stosował. Póki co więcej jęczenia niż spektakularnej poprawy cery :). Ale na to trzeba zawsze poczekać :). Trzymajcie kciuki!

[ Dodano: 2013-02-04, 23:28 ]
Słuchajcie, jest lepiej!!! HURAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
_________________
Chwilo trwaj!
 

menka

User


Doczy: 17 Cze 2016

   

Wysany: 2018-05-29, 14:30   

Dobre kosmetyki do twarzy włosów, czy brody są teraz na miarę złota.. Ja zastanawiam się nad kupnem mężowi https://pomadour.pl/producent/prospectors/prospectors-gold-rush-pomade , mam nadzieję, że taka pomada fajnie zmatuje mu brodę, a przy okazji dobrze o nią zadba...mieliście do czynienia z kosmetykami dla brodaczy?
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com