Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Planta  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 26

Do³±czy³a: 04 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-03-19, 19:56   Kraina grzybów czyli jak skutecznie jabÅ‚ko itd

Ostatnio wygrzebałam ten filmik na yt Poradnik uśmiechu, obejrzałam i pomijając fakt, że mnie przeraził baaaardzo, mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na ten temat? Chodzi mi tu w sumie trochę o to czy nie uważacie, że to może być coś co wpływa na nasza podświadomość negatywnie czy coś ?
_________________
'Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz, że przed sobą nie uciekniesz'EWR
 

Just95  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2015-03-20, 19:18   

We mnie wzbudziło taką obawę o tych co stworzyli taki program :->
Ale po obejrzeniu dało mi to dużoooooo do myślenia :niepewny:
_________________
,,Jedyną rzeczą, jakiej świat nigdy nie będzie miał dość, jest PRZESADA''
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-03-20, 19:20   

Hah tak. Dość dziwne filmy. Kiedyś widziałem interpretację jednego z nich, w którym autor doszukiwał się odwołań do wojny nuklearnej. Ale raczej uważam że to tylko taka psychodela stworzona właściwie nie wiadomo po co.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Just95  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2015-03-20, 19:25   

Mój pierwszy ,,Poradnik uśmiechu'' obejrzałam u Niekrytego Krytyka i powiem krótko: nic dodać, nic ująć :mrgreen:
_________________
,,Jedyną rzeczą, jakiej świat nigdy nie będzie miał dość, jest PRZESADA''
 

Planta  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 26

Do³±czy³a: 04 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-03-20, 19:46   

Właśnie te filmiki są tak dziwne, że aż się zaczęłam zastanawiać. Tyle nakładających się obrazów. Barrrdzo niepokojące
_________________
'Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz, że przed sobą nie uciekniesz'EWR
 

Just95  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2015-03-20, 21:40   

Do czego ten świat zmierza ;D
Ale czasami czy w internecie czy w TV można znaleźć coś ciekawego- i nawet mądrego :->
A dzień, w którym poznałam PORADNIK U¦MIECHU chciałabym zapomnieć -.-
_________________
,,Jedyną rzeczą, jakiej świat nigdy nie będzie miał dość, jest PRZESADA''
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-03-21, 15:27   

Film jest tak własnie zrobiony, aby wydawał się straszny i działał na psychikę. Myślę, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że wszystkie metafory dotyczą "grzyba atomowego". Tego co działo się przed i po wybuchu. Film pomysłowy, z pewnością bardzo kreatywny. Ale nie wiem czy chce wiedzieć co miał w głowie autor, gdy to tworzył.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Just95  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2015-03-21, 23:49   

Możliwe, że masz racje Lady Virgin :-> jakieś przesłanie, nawiązanie może mieć do tego... :->
_________________
,,Jedyną rzeczą, jakiej świat nigdy nie będzie miał dość, jest PRZESADA''
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-03-22, 12:58   

Ewentualnie może nasz błąd jest taki, że oglądamy to na trzeźwo^^
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-03-24, 17:56   

Obejrzałem, nie próbowałem interpretować, bo mnie ani trochę nie zaciekawiły te dziwactwa :D
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-04-06, 18:28   

Lekko odkopiÄ™ ten temat :-)

Też słyszałem o tym, że kanał Kraina Grzybów nawiązuje do wojny nuklearnej. Według mnie takie filmiki mają za zadanie po prostu zryć psychikę i nie ma tutaj żadnych ukrytych znaczeń.

Jednym z takich "dziwnych" kanałów na YouTube jest Webdriver Torso (Link do kanału Webdriver Torso ). Filmiki pojawiają się tam co parę minut i są na nich figury płaskie w czerwonych i niebieskich kolorach z dziwnymi dźwiękami w tle. Wielu się doszukiwało jakiegoś przekazu z kosmosu czy Bóg wie czego, a jak się później okazało za sprawą tych filmików stoi Google, bo one miały na celu sprawdzenie jakości dźwięku i obrazu po udostępnieniu filmiku.

Jeśli ktoś szuka okazji do zrycia sobie psychiki XDD to mogę mu polecić kilka dobrych kanałów na YT:
- https://www.youtube.com/user/meatsleep/videos - Filmiki z dziwnymi ujęciami i dziwnymi dźwiękami
- https://www.youtube.com/user/jojacob666/videos - Dziwne animacje, czy coÅ› w stylu Creepypasty
- https://www.youtube.com/user/fividtelefuzzerator/videos - Pomijając już dziwną nazwę kanału tego gościa to nie wiem co przedstawiają jego filmy, ale do rycia bani najlepsze XD

No i to tyle z mojej strony. Na te kanały wchodzicie na własną odpowiedzialność XDDD Mogę na koniec polecić jeszcze kilka historyjek z Creepypasty, co prawda mnie takie rzeczy śmieszą, ale one też się nadają do rycia psychiki :mrgreen:
_________________
lubie sikać
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com