Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2011-11-20, 19:06   Kreatywny pomysÅ‚ na 18stkowe urodziny bliskiej koleżanki

W styczniu moja bliska koleżanka ( można powiedzieć nawet że przyjaciółka ) obchodzi 18stke, piszę że przyjaciółka bo wie o mnie prawie wszystko , ja o niej też . Dlatego już teraz zacząłem zastanawiać się nad "prezentem" urodzinowym . "Prezentem" ponieważ nie jestem zwolennikiem kupowania drogich , albo jakiś wyszukanych upominków czy też dawania pieniędzy , a zwłaszcza jeżeli ta osoba wiele dla mnie znaczy. Myślałem ,myślałem i myślałem ... i wpadł mi do głowy pewien pomysł , a żeby być szczery to dwa: Pierwszy to taki żeby skołować jakaś kamerę i albo ruszyć w miasto , pochodzić do ,albo obcych ludzi na ulicy, albo do jej znajomych , nauczycieli ze szkoły , i powiedzieć im że montuje film z życzeniami dla mojej koleżanki (tu imie) na jej 18ste urodziny i czy by zgodzili się złożyć jej te życzenia do kamery. Następnie zmontowałbym to w całość i jakoś obrobił graficznie. Druga opcja to taka że rozesłałbym propozycje po Youtube do ludzi z różnych zakątków świata z prośbą o wysłanie mi materiału z życzeniami właśnie dla niej, ( to już gdzieś widziałem w sieci i uznałem że fajny pomysł ). I oczywiście załatwić rzutnik i puścić to na sali gdzie będzie odbywać będą się urodziny. Co myślicie ?
_________________
___________________________
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-11-20, 19:26   

Moim zdaniem to świetne pomysły. Przede wszystkim dlatego, że nie są banalne, a realizując je będziesz musiał włożyć w to dużo więcej pracy niż w kupno jakiegoś drogiego upominku, który wcale taki fajny nie jest w porównaniu z tym.
Możesz też połączyć oba te pomysły, będzie ciekawie.
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-11-20, 19:40   

Pomysł całkiem fajny. Ostatnio moja znajoma takie coś robiła dla swojej koleżanki. Oprócz tych życzeń możesz jeszcze dołączyć do tego filmiku jakieś wasze zdjęcia, jej przyjaciół.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

Gadatliwa  

User



Do³±czy³a: 15 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-20, 21:28   

Wprawdzie nie będziesz pierwszą osobą, która taki filmik nakręci, ale i tak koleżanka pewnie się bardzo ucieszy i będzie miała świetną pamiątkę. I chyba rzeczywiście najlepiej połączyć te dwa pomysły. Warto nakręcić ludzi ze szkoły, może nawet rodzinę, o najbliższych jej znajomych raczej nie zapomnisz.
_________________
"Jest brzydki i smutny (...) ale cały jest miłością."
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2011-11-20, 22:29   

¦wietny pomysł. Jestem pewna, że taki prezent będzie pamiętać do końca życia a i cenić będzie bardziej niż wyszukane drogie upominki.
Powodzenia przy realizacji ;)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-11-20, 22:55   

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. :-) Mógłbyś poprosić żeby oprócz życzeń powiedzieli coś o tej dziewczynie, za co ją cenią, lubią, co o niej myślą. To także będzie miłe. Możesz połączyć zresztą oba pomysły i przeplatać wypowiedzi obcych osób z różnych zakątków świata, z tymi jej znanymi.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

wodaTruskawkowa  

Stały User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-11-21, 09:41   

super ekstra genialny pomysł! na jej miejscu baaaardzo bym się ucieszyła.
_________________
za dużo marzeń, jak na jedno życie
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2011-11-21, 10:40   

ludzie z postcrossingu są bardzo życzliwie nastawieni do takich pomysłów i na pewno chętnie ci pomogą - forum.postcrossing.com i tam gdzieś jest specjalny dział na prośby. jeden z moich znajomych składał taki filmik dla koleżanki, to osoby zza granicy składaly życzenia we własnym języku a następnie łamaną polszczyzną. co prawda większość nagrywała się we własnych domach, ale dwóch brazylijczyków nakręciło się na tle jakiegoś znanego miejsca w Brazylii i zaśpiewalo do kamery ich wersję "sto lat". oglądałam ten filmik i mordka mi się śmiała, to naprawdę fajny pomysł.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-11-21, 15:32   

Ja bym oszalał z radości, gdybym coś takiego dostał. Wyjątkowo dobry pomysł. : )
_________________
#truestory
 

Gribb  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-23, 09:25   

Pomysł super, myślę że będzie zadowolona i mile zaskoczona.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-11-23, 09:29   

Oryginalny pomysł, ale mnie się nie podoba.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

pereÅ‚ka  

User


Do³±czy³a: 24 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-11-23, 16:15   

bardzo dobry pomysł, byłabym baardzo zadowolona i pewnie długo zapadłoby mi to w pamięci ;)
 

karolek  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-29, 14:06   

kurde chłopie pomysł świetny-szkoda,że ja na taki nie wpadłem :-(
Ale też nie lubie oklepanych prezentów i wymyśliłem tak...
Moja dziewczyna nie chciała robić hucznej 18 (bardziej też chodziło o kasę).
Więc pogadałem z ojca znajomym ma nieduży bar u nas w mieście i zgodził się wynająć za free sam lokal,ale dogadałem się,że bierzemy dwa duże kegi z piwem i przekąski u Niego.
Więc to już miałem ustalone. Potem zamówiłem zaproszenia http://zaproo.pl/sklep/zaproszenie-31-kopia/
o takie (cała impreza była w stylu "hawajskim") i zakupiłem jeszcze takie hawajskie naszyjniki z kwiatów (oczywiscie z bibuły :] ).
Porozdawałem zaproszenia(oczywiście musiałem uprzedzić gości,że to suprise,żeby się nie wygadali wcześniej i teraz musiałem wymyśleć coś,zeby dziewczyne z domu wyciągnąć, więc kazałem jej się wystroić,bo zabieram ja na urodzinowa kolację.
Kiedy weszliśmy do baru goście już byli i przywitali nas wielkim STO LAT! i takie tam :mrgreen:
Aga snanęła jak wryta i nie wiedziała co powiedzieć,a jak mi potem podziękowała :-D :mrgreen:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com