Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

scorpionx

User


Do³±czy³: 23 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-23, 21:48   Kroniki Fallathanu [rpg]

UWAGA!! GRA ROZWIJANA GRUBO PRZEZ PONAD 5 LAT - DZIECI NEO TU NIE U¦WIADCZYSZ, TACY ODBIJAJ¡ SIÊ OD GRY ZA PIERWSZYM PODEJ¦CIEM :D

Co to za gra?

Kroniki Fallathanu to gra MMORPG osadzona w fantastycznym ¦wiecie, który został wykreowany przez graczy w przeciągu pięcioletniej historii istnienia gry (od września 2004). Jest to trudna gra ze względu na mnogość opcji, oraz zależności między nimi. Znany ¦wiat Fallathanu podzielony jest między Księstwa, które toczą ze sobą stale walkę, każdy może do takiego księstwa dołączyć i stać się jego częścią. Dla chwały własnego kraju można budować i rozbudowywać swoje wioski, strażnicę czy farmę.
KF to nie tylko rozwój mechaniczny ale też i fabularny. Stworzyliśmy system fabularny, jak i podstawy ogromnego ¦wiata, w którym bez problemu możesz się pogrążyć. Dzięki możliwości tworzenia własnego profilu, zdobywania umiejętności/zdolności/przedmiotów i czarów, możesz wykreować swoją postać na 1000 różnych sposobów. W grze spotkasz też MG, którzy pomogą ci oswoić się z naszym ¦wiatem, który jest oryginalny, ale przez to może wydawać się nieprzyjazny i wrogi, a z drugiej strony interesujący.

Sprawdź co mogą zaoferować ci Kroniki Fallathanu:

* 25 grywalnych ras
* 6 klas i 31 podklas
* 300 potworów
* setki umiejętności fabularnych i mechanicznych
* 10 księstw do wyboru
* własna wioska, straznica, farma (KF to nie tylko RPG)
* wieści, codzienniki, poczta, karczma (miejsca fabularnej rozgrywki)
* bogaty ¦wiat tworzony przez samych graczy
* i wiele więcej....

[link] <<< klik [reflink - podnoszący moją postać w rankingu ilości osób poleconych]
_______________________________________________________________________________

Noc jest młoda, a w karczmie jak zwykle już trudno o jakieś dobre miejsce. Karczmarz Barnaba uwija się za kontuarem podając trunki, jakaś elfka wywija hołubce na stole do skocznych dźwięków lutni barda. W ciemniejszym kącie zebrało się kilku samotnych podróżników. A może to te istoty, o których pogłoski chodzą, że ze złymi mocami trzymają? Jesteś tu nowy, na razie obserwujesz, uczysz się tutejszych zwyczajów. Ale już niedługo ktoś ze stałych bywalców zaczepia Cię, wciąga do rozmowy, przedstawia swoim znajomym. Kim oni są? To istoty z najróżniejszych stron świata. Reprezentanci różnych ras i wyznań. A każdy z nich to zupełnie inne indywiduum. Parają się różnymi zajęciami. Jeden jest kupcem, inny zielarzem, a jeszcze inny... złodziejem! Pytają co Ty chcesz robić. Ponoć tu multum możliwości jest tak zarabiania jak i kształtowania umiejętności. Co potrafisz? Znasz się na magii? A może jesteś dobrym stolarzem? A może chciałbyś zostać urzędnikiem? Tutaj, w Fallathanie możesz robić co tylko Ci się żywnie podoba. Wystarczy tylko, że zapoznasz się z panującym tu prawem i tradycjami, dasz się poznać innym mieszkańcom, a i nagroda i sława Cię nie ominie. Do karczmy wpada zdyszany rycerz wymachując skrawkiem papieru. To mapa z zaznaczonym krzyżykiem miejscem ukrycia tajemniczego skarbu. Rycerz poszukuje towarzyszy na niebezpieczną wyprawę. Przyłączysz się?
_______________________________________________________________________________

[linki] <<< klik
_______________________________________________________________________________

Naprawdę polecam, każdemu kto lubi czyste, klasyczne rpg z możliwością odgrywania swojej postaci. Liczne codzienniki, zabawy, sesje na poczcie wciągają na długo. Naprawdę warto wejść w świat Kronik Fallathanu [dawnego Gildwars].
______________________________________________________________________________[/url]

Linków nie potrzebujemy//motyl
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-09-23, 22:16   Re:

Sprawdzę bo wygląda dość interesująco. Co mnie bardziej cieszy, nigdy nie o niej nie słyszałem.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-10-01, 23:11   

Byłem, grałem i patrzyłem. Gra jest niezła, widać że goście się postarali. I fajnie że vallheru nie wymiera. Myślę że pozycja godna uwagi, tylko że niestety mało osób lubi grać w gry, w których nie widzisz swojej postaci chodzącej, a jeszcze (!! Jak tak można) w dodatku opisywać ruchy swojej postaci. Ale plusy to ma takie że jest to taki filtr anty n00bkowy. Ja gram w takie gry od kilku lat, teraz samemu tworzę. (:P Jakby ktoś chciał pomóc w jakiś opisach, ogólnie w fabule, to niech pisze na gg ;) )
Pewnie admini się bd wnerwiać, więc kończę ot. Jedna z lepszych pozycji gatunku, spróbujcie, na prawdę gry przeglądarkowe nie wszystkie są takie syfne, niektóre klasyczne, oparte na vallheru są na prawdę niezłą zabawą, poznaje się tam fajnych ludzi i rozwija się ortografię i ogólnie pisanie tekstów. :-)
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com