Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: eM | 2009-03-18, 18:14

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:58   

Hm..oczywiście ,że za nadal, ale jestem przeciwna wprowadzeniu "wymaganej" ilości znaków. Niezależnie od dyskusji możemy odpowiedzić jednym , dwoma słowami, a trudno ,żebyśmy poźnej nabijali spacjami te znaki..
_________________
Drugs&hugs.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:02   

Pisząc to co napisałem nie miałem na myśli zakazu pisania w stylu "Albo będzie x znaków, albo nie pisz" tylko przeciwko wypowiedziom jedno - dwu słownym które nic nie dają. I nawet jeśli tak zakaz by powstał, nie widzę też sensu usuwania wypowiedzi które są krótkie, a dają wiele.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:09   

TQIT napisa³/a:

nie widzę też sensu usuwania wypowiedzi które są krótkie, a dają wiele.


zdaje się, że chodziło o posty 'zgadzam się', 'myślę ta samo jak ...'.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:11   

Mi chodziło o posty np. "Poszukaj tu: nazwa strony" które mogą pomóc, a niekonieczne zwierać wymagana liczbę znaków.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:12   

sheilven napisa³/a:

'zgadzam się', 'myślę ta samo jak ...'.


Z drugiej strony - nawet jeśli limit zostanie wprowadzony - takich właśnie postów nie unikniemy.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:14   

TQIT napisa³/a:

Pisząc to co napisałem nie miałem na myśli zakazu pisania w stylu "Albo będzie x znaków, albo nie pisz" tylko przeciwko wypowiedziom jedno - dwu słownym które nic nie dają. I nawet jeśli tak zakaz by powstał, nie widzę też sensu usuwania wypowiedzi które są krótkie, a dają wiele.


TQIT :( znowu..chyba CiÄ™ palnÄ™ czymÅ›..

sheilven napisa³/a:

TQIT napisał/a:
nie widzę też sensu usuwania wypowiedzi które są krótkie, a dają wiele.


zdaje się, że chodziło o posty 'zgadzam się', 'myślę ta samo jak ...'.


Tak,ale pojawił się tu pomysł wymaganej ilości słów w niektórych działach i tego się to tyczy , a to Ci raczej nie sprawdzi czy piszesz przy tym z sensem czy nie..
Jak już napisałam wcześniej pewnie pojawi się to w nowym regulaminie, narazie osoby tak piszące są nagradzane upomnieniami bądź ostrzeżeniami.
_________________
Drugs&hugs.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:17   

Kometa napisa³/a:

TQIT :( znowu..chyba CiÄ™ palnÄ™ czymÅ›..


Czemu?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:30   

TQIT napisa³/a:

Czemu?


Bo znowu jakoś tak dziwnie się tłumaczysz gdy coś napiszę :->
_________________
Drugs&hugs.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 13:30   

Kometa napisa³/a:

Niezależnie od dyskusji możemy odpowiedzić jednym , dwoma słowami, a trudno ,żebyśmy poźnej nabijali spacjami te znaki..



Ale każdy jest na tyle myślący, że potrafi nawet w prostej odpowiedzi twierdzącej zawrzeć te 20 znaków. Miejmy szacunek dla inteligencji użytkowników.

TQIT napisa³/a:

I nawet jeśli tak zakaz by powstał, nie widzę też sensu usuwania wypowiedzi które są krótkie, a dają wiele.



Tu nie chodzi o usuwanie. Ograniczenie pojawiałoby się na etapie wysyłania posta.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-17, 13:36   

poem sometimes napisa³/a:

Ale każdy jest na tyle myślący, że potrafi nawet w prostej odpowiedzi twierdzącej zawrzeć te 20 znaków. Miejmy szacunek dla inteligencji użytkowników.


I tu się zgodzę, 20 znaków to jest ok. 4 słów. A tyle potrafi napisać każdy (a przynajmniej mam taką nadzieję ;) )
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:47   

poem sometimes napisa³/a:

Ale każdy jest na tyle myślący, że potrafi nawet w prostej odpowiedzi twierdzącej zawrzeć te 20 znaków. Miejmy szacunek dla inteligencji użytkowników.


A może taka umiejętność czytania ze zrozumieniem ?
Chodziło mi o kwestię wprowadzania wymaganej ilości znaków i tego tyczy się moja wypowiedź , napewno nie miała w jakikolwiek sposób kwestionować inteligencji użytkowników tego forum , następnym razem proszę Cię nie doszukuj się dziury w calym.
Nadal jestem przeciwko ograniczeniu. Nigdy nie wiadomo jak się potoczy dyskusja i jak będziemy chcieli odpisać.
Stawiajmy może raczej na jakość ,a nie na ilość.
_________________
Drugs&hugs.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 19:04   

nie, nie 20 znaków. 10, bo słowo 'zajebiscie' ma 15 liter.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-17, 19:05   

psychopathicwizard napisa³/a:

słowo 'zajebiscie' ma 15 liter.


Ma 10 liter :hyhy:
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 19:11   

zgadzam się:D troche bez sensu to wyszło po co mielibyscie ograniczac do 10 skoro zajebiscie rzekomo mialoby mieć 15 liter?to jeszcze raz:
nie, nie 20 znaków. 10, bo słowo 'zajebiscie' ma 10 liter.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 12:36   

Kometa napisa³/a:

A może taka umiejętność czytania ze zrozumieniem ?



Najstarszy chwyt świata. Tylko dlaczego próbujesz mi zarzucasz tę nieumiejętność, skoro sama chyba nie zrozumiałaś, co ja odpisałem? :-o

Kometa napisa³/a:

Chodziło mi o kwestię wprowadzania wymaganej ilości znaków i tego tyczy się moja wypowiedź , napewno nie miała w jakikolwiek sposób kwestionować inteligencji użytkowników tego forum , następnym razem proszę Cię nie doszukuj się dziury w calym.



Jeśli jesteś osobą inteligentną, to potrafisz nawet w prostej odpowiedzi twierdzącej użyć 20 znaków. Twierdzenie, że to ograniczenie byłoby utrudnieniem jest obrażaniem inteligencji użytkowników, bo sugeruje, że nie umieliby tych 20 znaków napisać. Mam nadzieję, że teraz zrozumiałaś, Pani Moderator.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com