Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: eM | 2009-03-18, 18:14

Autor

Wiadomo¶ć

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2009-03-18, 15:33   

[quote="poem sometimes"]Jeśli jesteś osobą inteligentną, to potrafisz nawet w prostej odpowiedzi twierdzącej użyć 20 znaków. Twierdzenie, że to ograniczenie byłoby utrudnieniem jest obrażaniem inteligencji użytkowników, bo sugeruje, że nie umieliby tych 20 znaków napisać. Mam nadzieję, że teraz zrozumiałaś, Pani Moderator.[/quot

wiesz co ..przeczytaj to co napisałam parę postów wyżej , bo naprawdę mnie nie bawi ciągłe powtarzanie tego samego.
_________________
Drugs&hugs.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Doł±czyła: 15 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-03-18, 16:01   

Ok....jedno słowo typu ,,no" albo ,,jasne" jest denerwujące.Ale ktoś np. może uwarzać że nie ma potrzeby się wiecej rozpisywać..
 

Missy  

Pogromca postĂłw

Gwiazdka



Wiek: 31

Doł±czyła: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wysłany: 2009-03-18, 16:04   

Pati009 napisał/a:

może uwarzać że nie ma potrzeby się wiecej rozpisywać..


Więc niech sobie daruje taki post ? ;)
_________________
ona umrze martwa.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Doł±czyła: 15 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-03-18, 16:25   

Missy, to byłoby bardziej rozsądniejsze ;)
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2009-03-18, 18:14   

Wkrótce "zarząd" będzie pracował nad nowym regulaminem forum. W tym czasie rozważymy propozycję dotyczącą "krótkich postów". Na pewno Was poinformujemy, gdy zrealizujemy ten projekt.

Przepraszamy, że tak długo musicie czekać na te obiecane zmiany w regulaminie. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, też jesteśmy ludźmi i po za wirtualnym światem mamy też życie prywatne i często napięty harmonogram. :-)

W tym temacie są już zebrane opinie użytkowników - myślę, że można go spokojnie zamknąć.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com