Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Annaime

User

Wysłany: 2017-04-28, 16:17   

Ja znajet ;P Czytam ju? ostatni? niestety cz??? cyklu o kom. Maciejewskim... :( Jestem ogromn? fank? polskich krymina?ów. Du?o czyta?e? Wro?skiego? Mnie urzek?, chocia? zaczyna?am bez przekonania. Dopracowana, napisana z wiedz? i bez patosu, wci?gaj?ca. Fajny ?wiat przedstawiony. No i z?ote my?li Zygi- mistrzostwo xD

Ela8765

User

Wysłany: 2017-05-08, 20:54   

Cytat:

ja slyszalam ze Czas Herkulesów jest super, ale jeszcze nie zaczelam. czeka w kolejce, teraz Bonde koncze. Fajnie, ?e te? polecacie

HappyBoy  

Stały User

Wysłany: 2017-05-10, 22:21   

Cytat:

Czas Herkulesów jest super, ale jeszcze nie zaczelam. czeka w kolejce, teraz Bonde koncze. Fajnie, ?e te? polecacie

Moja dziewczyna by?a z mam? na spotkaniu autorskim z nim i wróci?y zakochane wr?cz i my?l?, ze mo?e siegn?,a le woa?bym chyba nie zaczyna? od ostatniego tomu tylko moze od wcze?niejszych.

Annaime

User

Wysłany: 2017-05-13, 19:53   

Mówisz? No nie powiem, Wro?ski raczej "delikatnej" urody jest xD Ale mówi do rzeczy i ciekawie. @HappyBoy niewa?ne, od którego zaczniesz, bo chronologia nie ma w tym wypadku a? tak du?ego znaczenia. Chyba, ?e tak po prostu wolisz xD

CKwiedza

User

Wysłany: 2018-07-16, 10:49   

Z krymina?ów popularne i wed?ug mnie jedne z najlepszych s? te skandynawskich autorów. Np. Jo Nesbo. Mo?na jeszcze zawsze si?gn?? po starsze klasyki jak na przyk?ad ksi??ki Agathy Christie.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com