Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dalia  

Stały User


Do³±czy³a: 09 Mar 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-23, 12:21   

Bardzo fajna książka z gatunku horroru jest "Dolina szkieletów" Patricka Carmana. To nie tylko opowieść siejąca strach,w której dwoje młodych ludzi próbuje rozwiązać przerażającą zagadkę, ale to też ciekawy projekt. Bo trzeba wiedzieć, ze do książki dołączone są filmiki w internecie, które wspaniale uzupełniają książkę. No i nieźle też straszą.
 

Nefertete  

Stały User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2010-04-08, 19:37   

Ostatnio przeczytałam "pożegnaj się " Lisy Gardner, strasznie mnie wciągnęła ta książka, trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Można ją uznać również za thriller, ale sądzę, iż jest godna polecenia.
_________________
A co jeśli to ja
Może mnie nie rozpoznałeś
A co jeśli to ja
Dźwigam sens, którego łakniesz

Hold me down, sweet and low, little girl
Hold me down, sweet and low, and I'll carry you home<3
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-04-08, 22:40   

Najprościej H.P Lovecraft, a dokładniej jego zbiór opowiadań "Zew Cthulhu" polecam zwłaszcza opowiadanie tytułowe oraz Szepczący w ciemności, Duch ciemności oraz Muzyka Ericha Zanna .
 

krasnal12  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 04 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-10, 14:57   

Hmm... Jeśli szukasz czegoś podobnego do "Zmierzchu" to polecam Ci "Ever" Alyson Noel.
_________________
I believe in nothing.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-04-10, 15:06   

Wszystko Agathy Christie. Podobało mi się też Heather Graham 'Zabójczy wdzięk' i '¦mierć na parkiecie'. ;]
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

coldplay

User


Do³±czy³: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-13, 11:33   

¯aden horror jakoś nie przychodzi mi do głowy poza oklepanym Zmierzchem, ale tego nie ma sensu chyba polecać, bo i tak każdy wie o co chodzi. Możesz za to sprawdzić książkę pod tytułem Adam Ecken, to taki wakacyjny thriller, ale bardzo fajnie napisany i trzymający w napięciu. Książka jest dostępna na stronie www.goneta.net takiej księgarni internetowej, ale szybko wysyłają książki, więc jak najbardziej jest ok.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-09-13, 17:02   

Howard Phillips Lovecraft - Zew Cthulhu
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-15, 13:10   

Dla mnie najlepsze horrory piszę Stephen King, ale parę horrorów Koontza i Mastertona też mi się podobały. Z Kinga to "Lśnienie", "Miasteczko Salem", "Wielki marsz" (mimo, że nie taki horror, to przerażający)
 

dalia  

Stały User


Do³±czy³a: 09 Mar 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-10-10, 14:31   

Jak mogłam zapomnieć o Kingu! Jasne, że pisze najlepsze horrory. Uwielbiam jego "to" i "sklepik z marzeniami". Aaa, jeśli komuś przypadła polecana przeze mnie wcześniej "dolina szkieletów" to informuje tak na marginesie, ze wyszła druga część pt."Duch w machinie". Też robi wrażenie.
 

Sayuri  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-24, 18:58   

A. Christie nie pisze horrorów :->

Polecam książki S. Kinga TO, Cujo, Miasteczko Salem
_________________
Nie prowokuj mych ust czerwieni.

Nie jesteśmy sobie przeznaczeni.
 

rozpadatomu

User


Do³±czy³: 13 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-13, 14:05   

O książce ciekawej z pogranicza horroru założyłem wątek, jeżeli ktoś się interesuje tą tematyką to zapraszam do dyskusji http://www.e-mlodzi.com/cieple-ciala-vt26159.htm#551688 :-D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-09-10, 15:37   

Nie jakieś tam Mastertony, Kingi, coś bardziej pożytecznego przydałoby się czytać.
Tak sobie myślę może H.P. Lovecraft- Coś na progu.
_________________
W miękkim futrze kota
 

senioriitaa  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 24 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-09-10, 16:06   

Z pełną świadomością i odpowiedzialnością mówię Ci: Jack Ketchum. Może nie pisze typowych horrorów, ale jego książki, zwłaszcza Dziewczyna z sąsiedztwa potrząsa czytelnikiem i ryje psychikę.

Cytat:

SÄ… książki, które potrafiÄ… napluć w twarz, wymierzyć siarczysty policzek i potrzÄ…snąć czytelnikiem, jak szmacianÄ… lalkÄ…. Ten wyjÄ…tkowy rodzaj literatury siedzi w gÅ‚owie, przykrÄ™ca nam Å›rubki i zaciekle chÅ‚oszcze wyobraźniÄ™, nie dajÄ…c o sobie zapomnieć. Najlepszy tego dowód jest już na wyciÄ…gniÄ™cie rÄ™ki. OsÅ‚awiona „Dziewczyna z sÄ…siedztwa” Jack'a Ketchuma w koÅ„cu zostaÅ‚a przetÅ‚umaczona na polski i z gracjÄ… usadowiÅ‚a siÄ™ na ksiÄ™garskich półkach, filuternie zaglÄ…dajÄ…c na czytelników spragnionych mocnych wrażeÅ„.



To tak, ażeby zachęcić.
 

bardo

User


Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2019-02-25, 08:30   

Niby świeżynka, a już bestseller - https://virtualo.pl/ebook/pozwol-mi-wrocic-i237236/ Historia nie jest może jakaś wybitnie oryginalna czy wyszukana, ale została opowiedziana w taki sposób, że po prostu mega przyjemnie się ją czyta. Bardzo konkretnie zostało to opisane.
 

olcio111  

User

oliver16


ImiÄ™: Oliver

Wiek: 19

Do³±czy³: 28 Gru 2019

Sk±d: WARSZAWA

   

Wys³any: 2019-12-28, 22:17   

doktor Sen stephena kinga
tą powieść mogę polecać w ciemno
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com