Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

maniana

Stały User



Doł±czył: 27 Mar 2013

   

Wysłany: 2013-06-28, 16:50   

Destrukcyjna - Pokuta jest super, film jak i książkę uwielbiam! Ale historia jest bardzo smutna i tak naprawdę tej miłości jest tam bardzo mało, bo bohaterowie są bardzo szybko rozdzielenie przez wojnę.

Cherry Zloty Most też czytałam z nowości! Bardzo mi się podobał motyw z tym, że Sebastian nie znał Anny i musiała go w sobie ponownie rozkochać.
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Doł±czyła: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wysłany: 2013-07-01, 11:51   

maniana napisał/a:


Cherry Zloty Most też czytałam z nowości! Bardzo mi się podobał motyw z tym, że Sebastian nie znał Anny i musiała go w sobie ponownie rozkochać.


Coś jak przepis na życie kiedy Jerzy stracił pamięć ;)

Ja już czytam zasupłaną hisotrię. Przyjemna lektura na wakacje, zaczęłam wczoraj, pewnie w dwa dni skończe. To taka pierwsza miłość ;)
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Doł±czyła: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2013-09-26, 16:50   

Ja mam ochotÄ™ na coĹ› romantycznego w starym stylu... :)
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Doł±czyła: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wysłany: 2013-09-27, 14:44   

Ta ja ci polecam świeżą jak gorąca bułeczka Alchemię miłości Eve Edwards - historia miłosna jest niebanalna, a tło historyczne równie ciekawe co sama fabuła, bo akcja rozgywa się w okolichach windsoru czasów królowej Elżbeity I i Marii Stuart, ta druga jest już osadzona w więznieniu, a Elżbieta obawia się zamachu ze strony katolików... Odbija się to na naszych bohaterach ;)
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Magix  

Stały User



Doł±czyła: 26 Kwi 2012

   

Wysłany: 2013-10-07, 13:28   

Podpisuję się pod poleceniem Alchemii miłości, bo własnie kończe czytać i jestem pod ogromnym wrażeniem książki. Niby temat bardzo poważny, ale autorka wykazała się niebanalnym poczuciem humoru ;) Bardzo fajnie i szybko sie czyta :-)
 

Fantazy  

User

fantazy


Doł±czyła: 07 PaĽ 2013

Sk±d: pomorze

   

Wysłany: 2013-10-07, 22:00   

Krąg - świetna cały czas zastanawiasz się o co w tym chodzi polecam :-)
 

miśkaa2

User


Doł±czył: 08 Lis 2013

   

Wysłany: 2014-02-06, 13:00   

Widzę tu miłośników Pani Edwards :) Ja teraz czekam na "Grę o miłość" kolejną cześć po Demonach. Dobrze że sesja już za mną, będę mogła w spokoju poczytać.
 

LadyX

Stały User


Doł±czył: 16 Gru 2013

   

Wysłany: 2014-02-12, 15:27   

Ja czekam na kolejną książkę Eve Edwards "Gra o Miłość", wcześniejsze jej bardzo mi się podobały :-)
 

Ellira  

User



ImiÄ™: Agata

Wiek: 35

Doł±czyła: 08 PaĽ 2013

   

Wysłany: 2014-02-27, 15:43   

Ja już przeczytałam "Grę o miłość". No i powiem, że nie ustępuje poprzednim częściom, równie dobra. :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com