Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

renatka8911

User

Wysłany: 2018-05-22, 14:07   Ksi??ka

Ja równie? si?gn??am po wy?ej wspomnianego "Cz?owieka, który wspina si? na drzewa" ta nowo??, na pó?kach z literatur? faktu, to opowie?? o pasji,marzeniach, pracy. Ksi??ka zwiera mnóstwo pi?knych opisów natury, ciekawych miejsc, które dla szarego cz?owieka s? niesamowicie odleg?e. W ksi??ce czytamy o przygodach James'a Aldred'a, który od dziecka wspina si? na drzewa, a obecnie jest to cz??? jego zawodu. Intryguj?ca i inspiruj?ca lektura :) Polecam równie? "Bezdech" Grzegorza Kapli :)

CKwiedza

User

Wysłany: 2018-05-24, 13:49   

Ksi??ka, która ostatnio da?a mi sporo do my?lenia to "Strach" Grossa.

bardo

User

Wysłany: 2020-03-04, 13:58   

Ksi?ka o ciele - https://virtualo.pl/ebook/cialo-instrukcja-dla-uzytkownika-i287592/
Ale nie s? to jaja, tylko podej?cie popularnonaukowe. Ciekawostki, fakty, ale podane z humorem.
Naprawd? bardzo przyjemnie si? to czyta?o. Coraz bardziej mnie przekonuj? takie pozycje - g?ównie ze wzgl?du na konkretno??.

karolina281205  

User

Normals

Imię: Karolina

Wysłany: 2020-03-17, 09:23   Re: Ksi??ka daj?ca do my?lenia

Oskar i pani Ró?a Schmita

pitrek  

User

Wysłany: 2021-01-20, 13:17   

Kazda ksi??ka moze zarowno zach?ci? jak i zniech?ci? do czytania, wszystko zalezy od tego jak bedzi? wygladac praca z ni? i tzw "omawianie" ja uwielbialam dzie?a szekspira czy te? inne dramaty w ktorych musieli?my odkryc sens danego wersu np w kontekscie historycznym jak w Dziadach, za to Nad Niemnem mnie dobilo. Uwa?am ze mogloby byc wiecej fantastyki oraz ksi?zek w ktorych sa omawiane problemy mlodziezy np My dzieci z dworca zoo. Lektury szkolne przede wszystkim powinny sk?aniac do przemy?le?, dyskusji, a przy okazji uczyc ró?nych form literacki tak aby kazdy znalazl cos dla siebie. Z wczesnoszkolnych lektur chyba najbardziej polubi?em Ani? z Zielonego Wzgórza https://tantis.pl/ania-z-zielonego-wzgorza-streszczenie-p543491

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com