Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nika93  

Stały User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-16, 19:20   

"Mała księżniczka"
 

AnioÅ‚ek:**  

User

smile:D



ImiÄ™: Asia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2011

Sk±d: Gdynia ; p

   

Wys³any: 2011-10-24, 20:23   

Bracia Lwie Serce i Chłopcy z Placu Broni...To książki które były dla mnie wyjątkowe i przyznam, że do dziś po nie sięgam;d a czytałam je jak byłam w 4 klasie podstawówki;d a oprócz tego baśnie Andersena też są dla mnie wyjątkowe;D
_________________
Jeśli biegnąć, to do słońca,
Jeśli marzyć, to do końca.
Jak całować, to serdecznie,
A jak kochać, to już wiecznie.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-24, 20:28   

Oczywiście Kubuś Puchatek, jako książka do spania. Były też zbiory wierszy i bajek (Lokomotywa, Pan Hilary, Leń, czy idzie Grześ przez wieś).
No i pierwsza książka w której się w dzieciństwie zakochałam - Ten Obcy <3 :D
 

rumianek

User


Do³±czy³: 01 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-11-25, 21:19   

Najpierw pokochałam wiersze Brzechwy. Czytano mi je, a ja galopem uczyłam się na pamięć. Ogromnie się wzruszyłam kiedy zobaczyłam najnowsze wydanie Jan Brzechwa dzieciom Naszej Księgarni... Fajne na prezent dla młodszego rodzeństwa :D Potem były Baśnie Andersena... A potem nastała W pustyni i w puszczy... ciągle jeszcze nie umiałam sama czytać i dręczyłam każdego kto się mi nawinął. Zmuszałam do czytania mi nawet klientki mojej babci (była krawcową).
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-11-26, 00:37   

"calineczka","chłopcy z placu broni","pinokio","jak wojtek został strażakiem"
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2011-12-02, 13:50   

Książka o Lampo, czyli "O psie który jeździł koleją", "Biały kieł" i "Zew krwi". Ogólnie takie książki o zwierzętach lubię. Jack London pisał wyjątkowo ciekawe, choć krótkie powieści :(.
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-12-02, 16:42   

Cytat:

Książka o Lampo, czyli "O psie który jeździł koleją"


Moja ulubiona książka w podstawówce :-) Przynajmniej do jej końca, gdy odkryłem wiedźmina.
Też bardzo lubiłem Bracia lwie serce, pierwsza książka przeczytana w 1 dzień w 2 klasie jeszcze. Ogólnie molem książkowym byłem, lubiłem całe serie Pana samochodzika i..., bardzo też lubiłem książki o doktorze Dolitle.
_________________
lol
 

wombatland  

Stały User

ac/dc lover



Wiek: 33

Do³±czy³a: 05 Gru 2011

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-12-07, 00:56   

Kiedyś to było...! A wymieniliście prawie wszystkie z moich ukochanych. Opowieści z Narnii, Chłopcy z Placu Broni, Karolcia, Mikołajek, Baśnie Andersena, Mała Księżniczka, Tajemniczy Ogród, Hobbit, Chatka Puchatka, Rudy Dżil i jego pies :-D .. no a w 2000 roku pojawił się Harry Potter, także już poszło na całą podstawówkę.. ;)
_________________
Szczery gniew jest jedną z największych twórczych potęg wszechświata.

Terry Pratchett
 

babula

Stały User



Do³±czy³: 10 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-12-22, 00:54   

rumianek napisa³/a:

Najpierw pokochałam wiersze Brzechwy. Czytano mi je, a ja galopem uczyłam się na pamięć. Ogromnie się wzruszyłam kiedy zobaczyłam najnowsze wydanie Jan Brzechwa dzieciom Naszej Księgarni... Fajne na prezent dla młodszego rodzeństwa :D Potem były Baśnie Andersena... A potem nastała W pustyni i w puszczy... ciągle jeszcze nie umiałam sama czytać i dręczyłam każdego kto się mi nawinął. Zmuszałam do czytania mi nawet klientki mojej babci (była krawcową).


U mnie przygoda też się zaczęla od Brzechwy. Do dziś umiem na pamięć większość wierszyków :). Potem były bajki Charlesa Perrault, a potem już Ania z Zielonego Wzgórza :)
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-12-22, 01:09   

Dzieci z Bullerbyn, zdecydowanie. Pies jeżdzący koleją też spoko.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-12-22, 12:15   

Miałem taką serię wydawniczą książeczek opartych o bajki Disneya. Do dziś zajmują całą szafkę. Co miesiąc jedna przychodziła pocztą. Znałem na pamięć, a czasem zwracałem mamie uwagę, kiedy coś przekręciła. Na nich też się nauczyłem czytać : ]

A potem, to "Winnetou" i maniakalnie czytałem wszystko, co było Maya w bibliotekach. To były czasy ^^ Nie to, co teraz. Albo "Historia chłopów polskich", biografia Henryka Kietlicza, albo jakieś depresyjne książki : d
_________________
#truestory
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-12-22, 12:51   

Krit napisa³/a:

Miałem taką serię wydawniczą książeczek opartych o bajki Disneya.


Ha przypomniałem sobie, że też to miałem. Ponadto miałem też książkę (tytułu nie pamiętam) o jadowitych czy trujących zwierzętach, w której po otworzeniu strony z opisem tego zwierzęcia wyskakiwał papierowy model owego gada czy pająka. Pamiętam moje zdziwienie gdy po otworzeniu książki niemal zaatakowała mnie kobra ;)
 

Maj-ka  

Wymiatacz



Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-12-22, 20:21   

amavisca napisa³/a:

Dzieci z Bullerbyn, zdecydowanie


Tez uwielbiałam tę książkę ;)
 

babula

Stały User



Do³±czy³: 10 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-12-23, 01:56   

amavisca napisa³/a:

Dzieci z Bullerbyn, zdecydowanie. Pies jeżdzący koleją też spoko.


Po lekturze O psie, który jeździł koleja" nie poszłam do szkoły. Ryczałam cały dzień. :(
 

Syachu_  

User



Do³±czy³a: 06 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2012-02-20, 17:18   

Wszystkie tomy o rudej marzycielce - Ani, poza tym:
Dzieci z Bulerbyn
Frances Hodgson Burnett - Mała Księżniczka
Eric Knighte - Lassie wróć!
Roman Piekarski - Pies który jeździł koleją
Karolcia
Opium w rosole
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com