Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Śpi?cy  

Wymiatacz

wieczny ?pioch

Imię: Marcin

Wysłany: 2014-09-11, 12:55   

LadyX- wrze?niowy tom ju? jest w kioskach. Nie patrzy?em od kiedy, ale ju? jest - "Fachowcy i mózgowcy".

Tigranes  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2014-09-13, 17:33   

Dzieci z Bullerbyn, Kubu? Puchatek, Chatka Puchatka, ba?nie braci Grimm, wiersze Lesmana (Brzechwy) i Tuwima - to by?y moje ulubione.

LadyX

Stały User

Wysłany: 2014-10-31, 23:06   

Śpi?cy, ja ju? i Z?oto Prezenterów przerobi?am, spoko jest - jak zawsze ;-)

Rosepha  

Stały User

rose

Wysłany: 2014-11-09, 12:21   

Pami?tam tak? ciekaw? seri? o takiej ma?ej rudej cwaniarze, Abby Hayes si? chyba nazywa?a, ?wietne to by?o :-D

Śpi?cy  

Wymiatacz

wieczny ?pioch

Wysłany: 2014-11-12, 13:28   

Rosepha - co? jak "Pipi"? :D
A ja dalej w Gigantach. Ok?adka prawie jak z Hobbita, tylko z kaczymi twarzamii i jeszcze ten tytu? "Bitwa pi?ciu królestw". Ale w ?rodku s? ró?ne komiksy, tzn. ró?nej tematyki.

LadyX

Stały User

Wysłany: 2014-12-09, 16:36   

Nastrajamy si? ju? na ?wi?ta kupi?am sobie opowiadania wigilijne i kolejny komiks (te? ?wi?tecznie) - "Świ?teczna wyprawa" jak znajd? czas na czytanie pomi?dzy porz?dkami ;-)

Śpi?cy  

Wymiatacz

wieczny ?pioch

Wysłany: 2014-12-10, 13:33   

Lady- no to ja mam w tym miesi?cu opó?nienia z czytaniem. Albo dopiero niedawno dosta?em zastrzyk gotówki. :)

Mr. Invisible

User

Wysłany: 2015-01-18, 21:28   

Ksi??ki m?odzie?owe znalezione w kartonie z rzeczami mojej matki. Troch? ich by?o, ale najbardziej w pami?ci utkn??y mi seria Pana Samochodzika, Tajemnica zielonej piecz?ci i Siódme wtajemniczenie.

Śpi?cy  

Wymiatacz

wieczny ?pioch

Wysłany: 2015-02-04, 14:20   

5 ró?nych komiksów w tym miesi?cu - jak zwykle komiksy Gigant, ale jeszcze Calvin i Hobbes te? si? za?apa?. Te? wspomnienie z dzieci?stwa, chocia? po latach, to si? zupeeee?nie inaczej czyta.

Szklana  

Stały User

Szklany cz?owiek.

Wysłany: 2015-02-06, 14:46   

Poch?ania?am wszystko, prawie codziennie by?am w bibliotece. W pami?ci jednak utkn??y Dzieci z Bullerbyn, wiadomo, ca?a seria o Harrym Potterze, wi?cej nie pami?tam, ale by?o tego mnóstwo. I Kopciuszek oczywi?cie, na którego sama mówi?am Kapciuszek, bo my?la?am, ?e to od kapcia... :-|

flipendo  

User

Wysłany: 2015-02-08, 18:59   

Dzieci z Bullerbyn i O psie, który je?dzi? kolej? :)

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-02-08, 21:21   

flipendo napisał/a:

O psie, który je?dzi? kolej? :)

Tylkonie to.
Pami?tam ten dzie?, kiedy siedzia?am na drewnianej ?awce, by? wieczór i musia?am to czyta? i jak wtedy mnie to przygn?bi?o.
I jak wtedy p?aka?am ze wzruszenia.

Lady Virgin  

Moderator

Wysłany: 2015-03-04, 10:19   

DeSade napisał/a:

jak wtedy p?aka?am ze wzruszenia.

Te? przy tym p?aka?am. Pami?tam, ?e tata najpierw przeczyta? mi ca?? ksi??k?, a pó?niej przez pó? dnia musia? mnie pociesza? i przytula?, bo by?am do tego stopnia przygn?biona.

A tak z lektur, które czyta?am samodzielnie w latach dzieci?stwa, to do gustu najbardziej przypad? mi "Ferdynand Wspania?y".
Or unsingable songs

Śpi?cy  

Wymiatacz

wieczny ?pioch

Wysłany: 2015-03-30, 14:12   

Kusi mnie "Batman" "W krainie sów". :P Troch? kosztuje, ale kusi.:) I jak co miesi?c Gigant, teraz fajny "Niebezpieczny duet", a w przysz?ym miesi?cu te? ma by? jeden z lepszych tomów w roku, przynajmniej tak si? zapowiada.

[ Dodano: 2015-05-07, 13:56 ]
Pobijam jeszcze w?tek. :) W tym miesi?cu si? dzia?o w komiksowym ?wiecie. :D
Nowy Lucky Luke! :D Tzn. ju? 7 tom.:)
Chyba najlepszy w tym roku Gigant jaki powsta?, nawi?zuj?cy w tytu?owej historii do Moby Dicka, czyli "Uwolni? kaszalota". Nie wiem, czy majowy tom mu dorówna - raczej b?dzie ci??ko, ale ok?adka zach?ca "Ugotowany".

lisica  

User

Wysłany: 2015-05-22, 13:53   

Mnie tam "Uwolni? kaszalota" przynajmniej w tytule si? kojarzy z "uwolni? ork?" ;) Ja mam ju? najnowszy "ugotowany", te tytu?y mnie rozbrajaj?:) A z ksi??ek z dziecinstwa to najbardziej lubi?am "dzieci z bullerbyn" jak wielu tu z was, ca?? seri? o Ani z zielonego wzgórza i kubusia puchatka :) ostatnio w trakcie porzadków znalaz?am egzemlarz "dzieci" wlasnie, przysiad?am, przekartkowa?am i nie wiem kiedy mine?a godzina :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com