Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

dalia  

Stały User

Wysłany: 2010-03-23, 12:21   

Bardzo fajna ksi??ka z gatunku horroru jest "Dolina szkieletów" Patricka Carmana. To nie tylko opowie?? siej?ca strach,w której dwoje m?odych ludzi próbuje rozwi?za? przera?aj?c? zagadk?, ale to te? ciekawy projekt. Bo trzeba wiedzie?, ze do ksi??ki do??czone s? filmiki w internecie, które wspaniale uzupe?niaj? ksi??k?. No i nie?le te? strasz?.

Nefertete  

Stały User

Wysłany: 2010-04-08, 20:37   

Ostatnio przeczyta?am "po?egnaj si? " Lisy Gardner, strasznie mnie wci?gn??a ta ksi??ka, trzyma w napi?ciu do ostatniej chwili. Mo?na j? uzna? równie? za thriller, ale s?dz?, i? jest godna polecenia.
D?wigam sens, którego ?akniesz

Hold me down, sweet and low, little girl
Hold me down, sweet and low, and I'll carry you home<3

sydnej  

Pogromca postĂłw

Last White Hope

Wysłany: 2010-04-08, 23:40   

Najpro?ciej H.P Lovecraft, a dok?adniej jego zbiór opowiada? "Zew Cthulhu" polecam zw?aszcza opowiadanie tytu?owe oraz Szepcz?cy w ciemno?ci, Duch ciemno?ci oraz Muzyka Ericha Zanna .

krasnal12  

Wymiatacz

Imię: Natalia

Wysłany: 2010-04-10, 15:57   

Hmm... Je?li szukasz czego? podobnego do "Zmierzchu" to polecam Ci "Ever" Alyson Noel.

alpen.  

Pogromca postĂłw

ma?e du?e dziewcz?.

Imię: Klaudia.

Wysłany: 2010-04-10, 16:06   

Wszystko Agathy Christie. Podoba?o mi si? te? Heather Graham 'Zabójczy wdzi?k' i 'Śmier? na parkiecie'. ;]

coldplay

User

Wysłany: 2010-09-13, 12:33   

Żaden horror jako? nie przychodzi mi do g?owy poza oklepanym Zmierzchem, ale tego nie ma sensu chyba poleca?, bo i tak ka?dy wie o co chodzi. Mo?esz za to sprawdzi? ksi??k? pod tytu?em Adam Ecken, to taki wakacyjny thriller, ale bardzo fajnie napisany i trzymaj?cy w napi?ciu. Ksi??ka jest dost?pna na stronie www.goneta.net takiej ksi?garni internetowej, ale szybko wysy?aj? ksi??ki, wi?c jak najbardziej jest ok.

Isair  

VIP

Arcykap?an

Wysłany: 2010-09-13, 18:02   

Howard Phillips Lovecraft - Zew Cthulhu

niktznany

Stały User

Wysłany: 2010-09-15, 14:10   

Dla mnie najlepsze horrory pisz? Stephen King, ale par? horrorów Koontza i Mastertona te? mi si? podoba?y. Z Kinga to "L?nienie", "Miasteczko Salem", "Wielki marsz" (mimo, ?e nie taki horror, to przera?aj?cy)

dalia  

Stały User

Wysłany: 2010-10-10, 15:31   

Jak mog?am zapomnie? o Kingu! Jasne, ?e pisze najlepsze horrory. Uwielbiam jego "to" i "sklepik z marzeniami". Aaa, je?li komu? przypad?a polecana przeze mnie wcze?niej "dolina szkieletów" to informuje tak na marginesie, ze wysz?a druga cz??? pt."Duch w machinie". Te? robi wra?enie.

Sayuri  

Stały User

Wysłany: 2011-06-24, 19:58   

A. Christie nie pisze horrorów :->

Polecam ksi??ki S. Kinga TO, Cujo, Miasteczko Salem

Nie jeste?my sobie przeznaczeni.

rozpadatomu

User

Wysłany: 2011-07-13, 15:05   

O ksi??ce ciekawej z pogranicza horroru za?o?y?em w?tek, je?eli kto? si? interesuje t? tematyk? to zapraszam do dyskusji http://www.e-mlodzi.com/cieple-ciala-vt26159.htm#551688 :-D

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2013-09-10, 16:37   

Nie jakie? tam Mastertony, Kingi, co? bardziej po?ytecznego przyda?oby si? czyta?.
Tak sobie my?l? mo?e H.P. Lovecraft- Co? na progu.

senioriitaa  

Wymiatacz

Wysłany: 2013-09-10, 17:06   

Z pe?n? ?wiadomo?ci? i odpowiedzialno?ci? mówi? Ci: Jack Ketchum. Mo?e nie pisze typowych horrorów, ale jego ksi??ki, zw?aszcza Dziewczyna z s?siedztwa potrz?sa czytelnikiem i ryje psychik?.

Cytat:

S? ksi??ki, które potrafi? naplu? w twarz, wymierzy? siarczysty policzek i potrz?sn?? czytelnikiem, jak szmacian? lalk?. Ten wyj?tkowy rodzaj literatury siedzi w g?owie, przykr?ca nam ?rubki i zaciekle ch?oszcze wyobra?ni?, nie daj?c o sobie zapomnie?. Najlepszy tego dowód jest ju? na wyci?gni?cie r?ki. Os?awiona „Dziewczyna z s?siedztwa” Jack'a Ketchuma w ko?cu zosta?a przet?umaczona na polski i z gracj? usadowi?a si? na ksi?garskich pó?kach, filuternie zagl?daj?c na czytelników spragnionych mocnych wra?e?.

To tak, a?eby zach?ci?.

bardo

User

Wysłany: 2019-02-25, 08:30   

Niby ?wie?ynka, a ju? bestseller - https://virtualo.pl/ebook/pozwol-mi-wrocic-i237236/ Historia nie jest mo?e jaka? wybitnie oryginalna czy wyszukana, ale zosta?a opowiedziana w taki sposób, ?e po prostu mega przyjemnie si? j? czyta. Bardzo konkretnie zosta?o to opisane.

olcio111  

User

oliver16

Imię: Oliver

Wysłany: 2019-12-28, 22:17   

doktor Sen stephena kinga
t? powie?? mog? poleca? w ciemno

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com