Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

myszka17  

User


Wiek: 31

Doczya: 09 Lip 2009

Skd: zachodniopomorskie

   

Wysany: 2009-12-21, 13:19   Książki o miłości

Troszku chora jestem tzn od tygodnia... i chciałabym sobie po czytac .Podajcie jakies tytuły ksiażek takich o miłości :]
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



Imię: J.

Doczya: 03 Sty 2009

Skd: ten ¶miech?

   

Wysany: 2009-12-21, 14:23   

Jedyne co mi przychodzi do "Pamiętnik Księżniczki" oraz taka seria "Nie dla mamy, nie dla taty lecz dla każdej małolaty".;p Tylko nie mam pojęcia czy jeszcze to drukują.;) Z klasyki to coś Musierowicz. Ida Sierpniowa, Kłamczucha.;-)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

claudia .  

Wymiatacz

wybitna manipulantka


Imię: klaudia

Wiek: 30

Doczya: 26 Sie 2009

   

Wysany: 2009-12-21, 15:26   

'Ala Makota' 'Uciekinierka' 'Zmierzch'
_________________
i choćbyś nie wiem jak się starała, słuchawki zawsze będą poplątane, herbata za gorąca, a facet nie ten.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



Imię: Coco

Wiek: 33

Doczya: 15 Sie 2009

   

Wysany: 2009-12-21, 17:51   

To jest chyba gatunek, w którym napisano najwięcej książek.
Od siebie polecam "Cała zawartość damskie torebki"
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Fretka  

Wymiatacz



Doczya: 11 Sie 2009

   

Wysany: 2009-12-21, 17:54   

najbardziej miłosne wręcz ociekające to słynne Harlekiny tyle, że są dla dorosłych choc nie wiem co tam dokładnie w nich jest ;)
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Doczya: 14 Pa 2009

Skd: ¦l±sk/Krk

   

Wysany: 2009-12-21, 18:42   

Coco Chanel napisa/a:

"Cała zawartość damskie torebki"




Przyłączam się do polecania-czyta się szybko i wdzięcznie.Poza tym jest też 2 część, Pierwsza osoba liczby mnogiej równie porywająca ;)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



Imię: Coco

Wiek: 33

Doczya: 15 Sie 2009

   

Wysany: 2009-12-21, 18:43   

madeline134 napisa/a:

Poza tym jest też 2 część, Pierwsza osoba liczby mnogiej równie porywająca ;)


i tam opisane jest już jej życie z Ksawerym?
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Karolcia_  

User

Innocent



Doczya: 24 Lip 2010

Skd: Zakamarki Duszy

   

Wysany: 2010-09-06, 21:06   

Tak, jak w temacie ;)
Coś na długie, jesienne wieczory?;P
_________________
¯ycie to podróż, u kresu której każdego z nas czeka ten sam przystanek - ¦MIERÆ.
 

dalia  

Stały User


Doczya: 09 Mar 2010

Skd: Kraków

   

Wysany: 2010-09-09, 15:53   

Może jakiś romans, który rozgrzeje w zimne dni? Np. "Zona godna zaufania" Roberta Goolricka. Jestem pewna, ze taka dawka emocji i ekscytacji pomoże:)
 

Iksia  

User



Doczya: 08 Wrz 2010

   

Wysany: 2010-09-09, 17:09   

Nie jest to do końca książka o miłości, jednak są tam wplecione również i takie wątki - Nostalgia Anioła. ¦wietna książka. Jeśli nie, to może Plotkara? Taka... mniej ambitna, aczkolwiek jest sporo o miłości i różnych problemach amerykańskich, elitarnych nastolatków.
_________________
Every sky is blue, but not for me and you.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-09-09, 19:29   

Fretka napisa/a:

najbardziej miłosne wręcz ociekające to słynne Harlekiny tyle, że są dla dorosłych choc nie wiem co tam dokładnie w nich jest


No właśnie nic specjalnego oprócz opisów scen łóżkowych i takich tam. Tylko skąd ja to wiem... :mrgreen:
"Bóg Imperator Diuny"- jest trochę o miłości jako o uczuciu, jednakże bez sensu bez przeczytania innych części.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

niktznany

Stały User


Doczy: 20 Kwi 2010

   

Wysany: 2010-09-15, 14:13   

"Poczwarka" Doroty Terakowskiej, nie jest to klasyczna książka o miłości, bo dotyczy jednej z najtrudniejszej miłości - do niepełnosprawnego dziecka. Ta książka mnie zmieniła, jestem po niej lepszym człowiekiem chyba.
 

alabama  

Mega wymiatacz

Why so serious?



Doczya: 05 Wrz 2010

   

Wysany: 2010-11-03, 20:18   

Polecam książki Sparks'a ("Jesienna Miłość", "List w butelce", "Twój na zawsze"), niektóre książki Austen ("Duma i uprzedzenia", "Rozważna i romantyczna") itd.
http://zapytaj.com.pl/Cat...ki_milosne.html
:evil:
 

Malta85

User


Doczy: 18 Lut 2011

   

Wysany: 2011-02-18, 12:04   

Ja polecam wszystkie książki Giifn. Taka fajna kobieca lektura. Ja tez jak bylam kiedys chora zaczelam przygode z Giffin. Ostatnio czytalam jej "Siedem lat później" polecam. Na pewno ci się spodoba:)
 

zosia  

User



Wiek: 34

Doczya: 02 Lut 2011

   

Wysany: 2011-04-06, 16:58   

Ja ostatnio przeczytałam książkę 'Szkoła, miłość i inne diety' - jest naprawdę mega zabawna i polecam każdemu, komu bliskie są problemy z sercem wagą i wszystkimi innymi rzeczami :-D Bomba! :)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com