Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

awfdg  

User

Wysłany: 2017-05-04, 13:06   Ksi??ki o relacjach mi?dzyludzkich

Poszukuj? ksi??ek psychologicznych opisuj?cych relacje mi?dzyludzkie, partnerskie, wnikaj?cych w nie i próbuj?cych zrozumie? ich pod?o?e. Czy kto? interesuje si? tak? tematyk? i móg?by poleci? jakie? tytu?y?

sunseadream  

Stały User

Imię: Weronika

Wysłany: 2017-05-04, 22:17   

Mo?e spróbuj si?gn?? po niektóre pozycje od Dale Carnegie. Ja obecnie czytam "Jak zyska? przyjació? i zjedna? sobie ludzi". Dla mnie niektóre przyk?ady jakie tam przedstawia, obrazuj?ce pewn? sytuacj? ?yciow?, na podstawie której wyci?ga odpowiednie wnioski s? trochu trudne, ale to pewnie dlatego, ?e z wi?kszo?ci? nie mia?am jeszcze jako tako styczno?ci ;) Ale nie przeszkadza mi to bardzo, bo interesuj? si? tematyk? psychologii. Wiesz, niby nic takiego, bo to ci?gle s? takie oczywiste oczywisto?ci, ale jednak przekazane w niezwyk?y sposób. Zadziwia mnie to, ?e do zwyk?ych relacji mi?dzy dwojgiem osób mo?na podej?? tak m?drze, sprytnie, pokazuj?c, jak uzyska? obopólne korzy?ci.
"Jeden dzie? i nic ponad to. Nie ogl?daj si? za siebie i nie rozpaczaj nad przesz?o?ci?, bo ju? jej nie ma. I nie k?opocz si? o jutro, bo jeszcze nie nadesz?o. ?yj w tera?niejszo?ci i uczy? j? tak pi?kn?, ?eby by?a warta zapami?tania." J. Scott Taylor

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl

Imię: Magdalena

Wysłany: 2017-05-07, 21:15   

sunseadream akurat przyk?ady w tej ksi??ce powinny by? zrozumia?e dla ka?dego, tak mi si? wydaje. Nawet je?li nie by? w takich sytuacjach. Inna sprawa, ?e jak oceniam t? ksi??k? po latach, to mam ochot? ostrzega? przed tym, ?eby nie zak?ada? ró?owych okularów, jak si? ju? zechce te rady wciela? w ?ycie. Na wi?kszo?? zadzia?aj?, ale trafiaj? si? w ?yciu tacy ludzie, ?e jak nie kopniesz w dup? to Ci? zjedz?.

krul umi?owany  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafa?

Wysłany: 2017-05-07, 23:27   

ja niestety nie

"Ka?dy powinien radzi? sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieci?stwie stary wchodzi? do wanny, a po forach nie p?aka?em."
~$karbówka

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com