Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Samaran  

User

Imię: Adrian

Wysłany: 2013-10-19, 19:58   

Przede wszystkim Tolkien i jego dzie?a, Sapkowski te? ma poziom. MI si? jeszcze podoa?a Namiestniczka Szkolnikowej,

LillyMon  

User

gwiazdeczka

Wysłany: 2013-10-22, 13:11   

Ostatnio szuka?am czego? w rodzaju HP i nie do??, ?e trafi?am na jak?s fantastyczna gr? na fb, to jeszcze si? napali?am na t? ksi??k?, której dotyczy ta gra, obczajcie, napisa? j? re?yser dwóch pierwszych cz?sci Harry'ego! Dla mnie HP to cz??? dzieci?stwa, mo?e troch? dziecinne ju?, ale i tak uwielbiam wraca?, a tu Rowling poleca i w ogóle:

http://www.youtube.com/wa...AJmR0D2GhSwzdUw

Ju? si? nie mog? doczeka? 28 listopada :evil: :evil:

ElektryczneSzelki  

Wymiatacz

Metalówa

Imię: Weronika

Wysłany: 2013-11-26, 18:27   

Uwielbiam fantastyk?. Obecnie czytam W?adc? Pier?cieni. Polecam wszystkim Kroniki Żelaznego Druida, ?wietna saga. Saga Czarnego Maga, Dary Anio?a, Dzienniki Norweskie, Mistrz i Ma?gorzata..

Rosepha  

Stały User

rose

Wysłany: 2013-11-26, 18:39   

Pratchett, Sapkowski, Martin, Tolkien, Goodkind, Zelazny, Orwell, Frank Herbert, Gibson i Sterling. Z nimi to mi si? fantastyka kojarzy.

Samaran napisał/a:

Namiestniczka Szkolnikowej,

Łoo, ja da?am rad? tylko z jednym tomem. Troch? to grube :hyhy:

PoulBarnabi  

User

Wysłany: 2013-12-14, 20:10   

Rowling, Tolkien, Terry Pratchett, Sapkowski to moi faworyci. Jedne z lepszych dzie? to na pewno te "Tolkienowskie od "W?adcy..." po np. "Hobbita" :) Od siebie mog? na pewno poleci? :)

Akeyo20  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2013-12-14, 20:40   

PoulBarnabi napisał/a:

Rowling

Ja wci?? nie ogarniam, co ludzie widz? w jej "dzie?ach"

HappyBoy  

Stały User

Wysłany: 2013-12-14, 20:52   

Najbardziej lubi? dzie?a Tolkiena, stworzy? bardzo wiarygodny i t?tni?cy ?yciem ?wiat. Ekranizacja W?adcy Pier?cieni jest bardzo udana, cho? pozbawiona wielu szczegó?ów opisanych w ksi??kach. Inaczej jest z Hobbitem, to w ko?cu dosy? "cienka" ksi??ka, a Jackson zrobi? z niej trylogi? dopowiadaj?c i rozszerzaj?c histori?. Jestem na tak, Niezwyk?a Podró? mnie uwiod?a, teraz wybieram si? na Pustkowie Smauga. W mi?dzyczasie zamierzam poczyta? Sapkowskiego ;-)

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat

Imię: Kuba

Wysłany: 2013-12-14, 21:20   

No dobra...
Tolkien, Paolini, Sapkowski, King, Michelle Paver.

samba_sam  

User

Imię: Karol

Wysłany: 2013-12-15, 10:55   

Steven Erkison - Facet ma ?wietne ksi??ki. Poza tym Tolkien, wcale nie przez to, ?e teraz jest kolejna cz??? ekranizacji Hobbita. Zawsze go lubi?em:) Poza tym Sapkowski, Grz?dowicz..

LadyX

Stały User

Wysłany: 2013-12-16, 09:24   

Tak, ja te? w najbli?szym czasie id? do kina da? si? uwie??...II cz. Hobbita :mrgreen:
a co do Sapkowskiego i Grz?dowicza to w polskiej Fantasy wg. mnie najlepsi ;-)
z kobitek to Marion Zimmer Bradley (zw?aszcza "Mg?y Avalonu") no i arturowe tematy ale wg. Bernarda Cornwella - ?wietne

Tigranes  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2013-12-16, 13:56   

Tolkien, Pratchett, Gaiman, King. Świetny jest "W?adca Pier?cieni" (cho? cz?sto si? ci?gnie i jest nudny), "Hobbit", "Silmarillion", "Niedoko?czone opowie?ci", Świat Dysku, "Ch?opaki Anansiego", "Koralina", "Mg?a".

samba_sam  

User

Imię: Karol

Wysłany: 2013-12-22, 20:07   

Aa, zapomnia?em! Martin of course! :) Te? id? do kina na Hobbita. Podobno mia?d?y :D

Magix  

Stały User

Wysłany: 2013-12-27, 13:19   

Hobbit by? geniuszem. Nie wiem dlaczego nie godzi? si? na ekranizacje swoich ksi??ek, ale dobrze, ?e w ko?cu do tego dosz?o. Mo?e nawet lepiej, ?e dopiero teraz bo filmy powalaj? efektami. Chocia? je?li chodzi o efekty, to chyba najlepiej wypad?a ta nowa cz??? Hobbita. Czu?am si? jakby to by? sen na jawie. Obraz mega wyrazisty, dawa? poczucie jakby si? tam faktycznie by?o.

Andzrej  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2013-12-29, 21:57   

Ukaza?a si? ksi??ka "resortowe dzieci" z ksi??ki tej dowiemy si? komu i dlaczego w POlsce leciutko przychodzi kasa.

maniana

Stały User

Wysłany: 2014-01-07, 15:56   

Oj nawet materia? na ksi??k? rewelacyjny, Polska to jednak kraj gdzie ci?gle polecenia i znajomo?ci licz? si? najbardziej, ale nie wiem czy chce wiedzie? jak to jest za?atwiane na najwy?szych szczeblach, mo?e lepiej si? nie denerwowa?. Co do Hobbita, to nie zawiód? film jest rewelacyjny!

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com