Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: stubarwny | 2012-07-22, 09:21

Autor

Wiadomo¶ć

Fedorowicz  

Pogromca postĂłw


Doł±czył: 06 Sty 2011

   

Wysłany: 2012-07-21, 18:10   Kto zamknÄ…Ĺ‚ temat KMP i dlaczego ?

Chciałbym wyjaśnić, kim jest cenzor, który zamknął wątek o KMP i czym się kierował w swojej antydemokratycznej, antyspołecznej, antypolskiej brudnej robocie ?
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Doł±czył: 12 Mar 2012

   

Wysłany: 2012-07-21, 18:51   

Tak na dole tematu pisze.
To nie był dział o komunie tylko o dzieciach komuny, bardzo odbiegliśmy od tematu.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doł±czył: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2012-07-21, 20:36   

Umiesz czytać? to wejdź jeszcze raz w ten temat. Ale przeczytaj ze zrozumieniem. I hamuj się z słowami.

Co jeszcze?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,MoĹĽe nie najwaĹĽniejsze jest chcieć iść z kimĹ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Doł±czył: 12 Mar 2012

   

Wysłany: 2012-07-21, 21:15   

Ja czy on bo wolałbym jak by szanowny pan moderator pisał o kogo mu chodzi.
 

Fedorowicz  

Pogromca postĂłw


Doł±czył: 06 Sty 2011

   

Wysłany: 2012-07-22, 07:48   

Mizantrop napisał/a:

Umiesz czytać? to wejdź jeszcze raz w ten temat. Ale przeczytaj ze zrozumieniem. I hamuj się z słowami.Co jeszcze?



Ja prosiłem nie o młodzieńcze pouczenia i reprymendy, tylko o wyjaśnienie , dlaczego zamknąłeś ten temat i co Tobą kierowało . Temat nie został jeszcze nawet zapoczątkowany . Jeśli ktoś dopuścił się w nim off topic, to wystarczy go upomnieć, zamiast niepotrzebnie zamykać dyskusję na tak istotne społeczne zagadnienia, jakie porusza w swej działalności organizacja młodych KMP . Proszę temat odblokować, jeśli to rzeczywiście jest forum otwarte, którego moderacja respektuje wartości demokratyczne, wolność słowa i prawo do formułowania własnych poglądów i przekonań .
 

stubarwny  

Pogromca postĂłw

Ten zły



Wiek: 18

Doł±czył: 13 PaĽ 2008

   

Wysłany: 2012-07-22, 09:21   

Fedorowicz, robisz bałagan w każdym temacie, który odwiedzasz. Wszędzie, niezależnie od treści pierwszego postu dochodzi do durnej dyskusji 'Ty vs burżuazja'. Nudna się ta Twoja misja robi. Temat zamknąłem, a wcześniej upominałem.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com