Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cojov14

User


Do³±czy³: 22 Gru 2016

   

Wys³any: 2017-01-05, 20:40   KtórÄ… siÅ‚kÄ™ wybrać?

Jaka siłownia ma najlepsza ofertę w Polsce(nie chodzi mi o takie bajery jak sauna masaże itp. tylko o stosunek jakości do ceny)?
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-01-05, 21:18   

Zdaje się że z sieciówek mcfit, płacisz miesięcznie 50/60 złotych ALE początkowa opłata wynosi 100 zł, a więc musisz nie być typowym sezonowcem i pochodzisz chociaż ten rok żeby się zwróciło.
Osobiście chodzę do jatomi i chociaż nie jest idealnie, mi pasuje (niecałe 80zł ale po skończeniu się rocznego kontraktu zamierzam wynegocjować sobie lepszą cenę)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

monster1

User


Do³±czy³: 21 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-21, 09:27   

A w jakim mieście mieszkasz? Bo każda siłownia ma inne wyposażenie i nie ma jakiejś ogólnopolskiej sieci siłowni, która istnieje w każdym mieście. Mogę Ci np. polecić jaka wg mnie jest najlepsza siłownia we Wrocławiu, bo tam mieszkam :) Ale nie wiem np. jaka jest w Warszawie.
 

Scentez  

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 23 Lut 2017

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2017-02-23, 10:10   

Ja lubiÄ™ Platinium. Jest wiele ich w Polsce. ;)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-02-23, 11:10   

CityFit, pomijając już wyposażenie, to uwaga! jest czynna całodobowo.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-22, 19:52   

motywacja to mit, pozwala nam zacząć. To czy się ostaniemy i będziemy widzieć długofalowe efekty widać od naszego uporu i wprowadzonej przez nas rutyny. Osobiście po fazie 'wow chodzenie na siłownię jest takie zaje*******' na mniej więcej połowę (jeżeli nie więcej!) treningów szczerze mi się nie chciało ruszyć, a przyjemność z nich zacząłem odczuwać dopiero w trakcie.

Nie mniej po roku regularnego chodzenia zaczynam wyglądać dobrze i jestem już teraz z siebie zadowolony, chociaż do wymarzonej sylwetki pewnie jeszcze zejdą z 2 lata. Należy jednak zadać sobie pytanie: czy to że wymaga to sporo wysiłku i samokontroli oraz zajmuje sporo czasu sprawia że poddam się jak zwykła pipka? Czym innym jestem jeżeli nie potrafię osiągnąć czegoś co sobie postanowiłem dlatego że mi się nie będzie chciało?
;]
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

paprykarz

User


Do³±czy³: 11 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-11, 13:56   egobody

jak zalezy ci na względnie spoko relacji jakości do ceny to może egobody http://www.egobody.pl/kontakt obczaj sobie bo ja tam jestem juz 3 miesiące i spoko cenowo wychodzi do godziny 14;00 dużo urządzeń do ćwiczeń a jak polecisz kogoś to masz rozpisany plan treningowy;d mysle ze spoko opcja :)
pozdro
 

Brushyy  

User


Wiek: 36

Do³±czy³: 07 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-07, 13:20   

Scentez napisa³/a:

Ja lubiÄ™ Platinium. Jest wiele ich w Polsce. ;)


Też bym polecił Platinium ale jakieś nie w centrum bo zazwyczaj takie są strasznie oblegane i ciężko się ćwiczy jak tłumy są.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com