Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: martucha1231 | 2010-08-17, 15:40

Autor

Wiadomo¶ć

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Doł±czyła: 06 Kwi 2008

   

Wysłany: 2008-09-02, 18:53   

Ja czegoĹ› tutaj nie rozumiem...

Czy jeśli któś bierze udział w konkursie to tylko po to żeby zdobyć tą nagrodę, czy również dla satysfakcji, że mógł się przyczynić do lepszego rozwoju forum??
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2008-09-02, 19:01   

blondix22, szczególnie chodzi o to drugie, a nagroda ma być tylko zachętą i po prostu chcemy, żeby dostały je osoby, którym naprawdę zależy na tym forum i którzy z własnej woli przyczynią się do rozwoju. ;-)

Takie sprostowanie, ale to nie temat o konkursie więc wróćmy do tego na temat Kuby. :roll:
 

zmora1994  

User

rzÄ…dzi =] uhahaaa


Wiek: 30

Doł±czył: 04 PaĽ 2007

Sk±d: Z sieci

   

Wysłany: 2008-09-03, 14:12   

Nie pisze, ale jest napisane. ;-)

Czy ty ***** chory?
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Doł±czyła: 06 Kwi 2008

   

Wysłany: 2008-09-03, 15:10   

No i właśnie ja też o tym myślałam... W końcu po to jest on zorganizowany...

A co do Kuby, to nie chciałabym pouczać nikogo ;-) Ale czy nie powinien dostać jakiegoś ostrzeżenia za tego typu wypowiedzi na forum??
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2008-09-03, 16:00   

zmora1994, jak zmądrzejesz to daj znać na gg. ;-)
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 04 Maj 2008

   

Wysłany: 2008-09-05, 20:43   

Heh, witaj Kuba.
Wszystko fajnie, ale wyrażaj się, w końcu Forum jest by dyskutować w przyjemnej atmosferze bez obrażania itp.itd.
Nie chcę nic sugerować, ale nie warto nabijać posty jak się nie ma co powiedzieć sensownego i na temat.
Ja rozumiem, że komuś może się wymsknąć jakiś post, ale to raczej by podziękować, dodać itd.itp. ;)
Pozdro!
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum MĹ‚odzieĹĽowym
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Doł±czył: 11 PaĽ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2008-09-08, 20:11   

O kurcze ostatnie zejście z tematu teraz widze wasze uzasadnienie i się z nim w pełni zgadzam Vialink Lipek gratuluje poczucia obowiazku dawno takiej akcji tu nie było :roll: Zmora zachował się jak dzieciak zresztą nie tylko na forum Vialink sie pewnie domyśla o czym gadam.
_________________
Go¶ć zapraszam www.ratmed.pl
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com