Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Arek97  

User


ImiÄ™: Arek

Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Kwi 2017

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2017-07-20, 14:09   

Z doświadczenia powiem że jeżeli nie ma się POTWORNIE silnej motywacji do ćwiczeń w domu to inwestycja większych pieniędzy nie ma sensu w sprzęt domowy. 2 lata temu zakupiłem ławeczkę z wyciagiem + na nogi do prostowania w zestawie z obciążeniami na 110 KG, dwoma hantlami , dwoma gryfami na łapy i jednym 180 cm( do siłowni ponad 15 KM i to poza miastem ) i powiem wam że gdy czasami odpuszczałem naukę itd to była motywacja do treningu bo ciężko ćwiczyłem, dawałem z siebie 100% i ciagle ,,rosłem''. Po półtora roku trzeba było więcej się uczyć ( matura i egzaminy zawodowe), człowiek coraz bardziej zmęczony itd, do tego jakiś taki zastój, brak siły do ćwiczeń, brak chęci i teraz sporadycznie sięgam po ciężary... Swego czasu chodziłem na siłownię i jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, w domu znudzi Ci się, może nie od razu, ale po pewnym czasie na bank. Nie ma co inwestować góry pieniędzy, chyba że masz z kim ćwiczyć, wtedy też jest motywacja :D
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-07-20, 15:34   

Arek97 napisa³/a:

Z doświadczenia powiem że jeżeli nie ma się POTWORNIE silnej motywacji do ćwiczeń w domu to inwestycja większych pieniędzy nie ma sensu w sprzęt domowy.



Zależy od osoby. Ja wiem że chętniej wykonywałbym treningi kiedy miałbym sprzęt pod ręką i nie musiał lecieć do siłowni oddalonej o godzinę drogi od domu. Nawet dzień dzisiejszy, nie mam czasu na jazdę do centrum (godzina), trening z kąpielą (2-3 godziny) i powrót (kolejna godzina). Z kolei szczególnie teraz w wakacje kiedy w połowę dni nie mam limitu kiedy muszę wstać czy położyć się, co oznacza że mógę robić trening o takiej godzinie jaka mi się wymarzy
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Arek97  

User


ImiÄ™: Arek

Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Kwi 2017

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2017-08-04, 22:51   

Wiem o czym mówisz :) właśnie z tego samego powodu kupiłem sztangę. Z początku za dzieciaka 13-14 letniego opierałem się głównie na hantlu 10 kg + masa własnego ciała, potem przeprowadziłem się za miasto gdzie dojazd mimo że mam auto byłby ciężki finansowo. Pierwszy rok motywacja była ogromna, mogłem ćwiczyć ciągle :) niestety teraz iim jestem starszy, jakiś gorszy okres, nadchodzące studia i praca spowodowały że zgubiłem cel i sens ćwiczeń, muszę na nowo znaleźć motywację
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-08-05, 00:43   

Arek97 napisa³/a:

muszę na nowo znaleźć motywację



Nie bez powodu mówi się że siłownia ćwiczy charakter. Na 'motywacji' daleko nie zajedziesz, jeżeli chcesz do czegoś dojść musisz to robić czy ci się to podoba na chwilę obecną czy nie.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Arek97  

User


ImiÄ™: Arek

Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Kwi 2017

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2017-08-05, 18:46   

Nie zrozum mnie źle, nie jestem z grona osób które chciałyby mieć wszystko od razu, doskonale wiem jak siłownia wpływa na charakter itd. :D Właśnie teraz jest okres w którym mam tysiące innych zajęć i brak czasu,a przez to chęci :/ Do tego z dietą ciężko i w ogóle... Nie mniej pamiętam po sobie jak ćwiczyłem, dobrze szło i w ogóle to osiągał swego rodzaju niesamowity stan ducha :D Ciągle byłem nakręcony na sport, inne podejście do życia, coś pięknego :D
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-09-02, 22:02   

oko22 napisa³/a:

Zdecydowanie lepiej sprawdza siÄ™ suwnica smitha.



Czy ktoś go może zbanować za trollowanie? xd
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com