Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

moka

User


Doł±czył: 17 Mar 2015

   

Wysłany: 2015-03-17, 11:58   

Ja z szacunku dla raperów zamawiam sobie jakas płyte raz w miesiacu ;)
 

Sam O'Tnik  

User



ImiÄ™: kszĹ›

Wiek: 33

Doł±czył: 27 Mar 2015

Sk±d: okolice Wwa

   

Wysłany: 2015-03-27, 01:49   

Nie kupuję w ciemno zazwyczaj, rzadko się zdarza. Jeżeli jakiś album spodoba mi się po przesłuchaniu na tyle, że uznam go za ważny element w moim życiu to idę do sklepu. Muzyka, którą się jaram jest częścią mnie, stąd taki warunek.
 

Abotage

Stały User


Doł±czył: 13 Wrz 2016

   

Wysłany: 2016-09-20, 22:38   

Staram się kupować CD. Choć mam ich mało, ale to z powodu braku kasy na wszystko. Najważniejsze dla mnie albumy chciałbym mieć w oryginale.

Ważną rzeczą jest też to, że CD jest 10x lepszej jakości niż pliki mp3. I na dobrym sprzęcie to po prostu słychać. Zwłaszcza, jak macie wieżę z CD albo starego discmana (z takiego odsłuchuję płyty - jakością miażdży laptopa i telefon, nie wspominając o tym że ma jakieś 20 lat i laser działa jak nowy).
 

philosophus  

Pogromca postĂłw


Doł±czył: 07 Lut 2013

   

Wysłany: 2016-09-23, 16:18   

Kupuję płyty z muzyką klasyczną, choć koncerty są lepsze.

Teraz wyszła nowa płyta Vangelisa, to też kupię.
Jako że możecie nie kojarzyć: Vangelis był w latach 70. i 80. b. znanym muzykiem elektronicznym i improwizatorem, oraz kompozytorem muzyki filmowej. Najbardziej znany jest z Conquest of Paradise, Blade Runner, no i Chariots of Fire, ale z tego ostatniego ponoć nie był zadowolony.

Zagrał tylko trzy koncerty, w tej chwili gra głównie dla przyjaciół, większości swoich dzieł nigdy nie opublikował.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Doł±czył: 18 Wrz 2016

   

Wysłany: 2016-09-25, 10:33   

Nie kupujÄ™, dla mnie to bez sensu.
_________________
Nevermore.
 

CieĹ„Cienia  

User



Wiek: 25

Doł±czyła: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasĹ‚o

   

Wysłany: 2016-09-25, 20:47   

Nie kupowałam, nie kupuję i kupować raczej nie zamierzam. Chyba, że będzie mnie stać kiedyś tam w przyszłości, wtedy miło by było mieć płyty ulubionego zespołu. Na chwilę obecną jestem zdania, że nie mam potrzeby marnować pieniędzy na oryginalne płytki, kiedy z internetu spokojnie mogę sobie pobrać muzykę.
 

BiaĹ‚y diabeĹ‚  

Pogromca postĂłw



Wiek: 29

Doł±czył: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wysłany: 2018-01-18, 18:44   

kupuje płyty nie jestem złodziejem.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com