Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kolekcjoner93  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-04-15, 14:30   Kupujecie pÅ‚yty CD z muzykÄ…?

Tak mnie naszło na założenie tematu, bo ciekawi mnie czy płyty CD Audio są jeszcze popularne jak dawniej.
Co do mnie to kolekcjonuję płyty z muzyką. Wolę prócz możliwości słuchania mieć co na półkę postawić. :mrgreen: i jakoś przyjemniej się słucha niż mp3'jek na PieCu (PC :-D ).
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-04-15, 14:59   

no niby racja,że dobrze jest mieć parę płyt oryginalnych z dobrymi kawałkami muzyki.Co do płyt CD to powoli staja się mniej używane,teraz to dzięki internetowi można słuchać,ściągać muzykę.
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-04-15, 15:05   

Ja kupuję. Niewiele ich mam, często się rozmyślam, poza tym niestety ale często z danej płyty podoba mi się jeden kawałek, więc jednak częściej ściągam. Ale jeśli płyta mi się podoba i nie żal mi kasy, to kupuję.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Kolekcjoner93  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-04-15, 15:15   

Ja kupuję płyty, na których jest parę fajnych kawałków które znam, przy okazji słuchania płyty mogą mi się inne spodobać. :-)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-04-15, 15:19   

Za dużo sobie życzą za krążek. Jakby każdy miał kupować płyty lubionych artystów, to chyba by musiał je jeść, bo nie było by go stać na chleb.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-04-15, 15:25   

Kupuje, kiedy tylko mogę. Najczęściej te albumy, które dobrze znam i cenię, bo po prostu chce je mieć "w kolekcji". Zdarzyło mi się też kilka razy kupić album z którego nie znałem ani jednej piosenki, wiadomo raz trafiałem lepiej, raz gorzej, ale raczej nie żałuję wydanych pieniędzy. Większość płyt jakie mam tylko raz trafiła do napędu, a tak to sobie stoją na półeczce i ładnie wyglądają.
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-04-15, 15:59   

Kiedyś kupowałam płyty ulubionych wykonawców, jednak ostatni krążek, jaki mam, pochodzi jeszcze z czasów królowania na scenie Iwana Komarenko ; )
Nie mam kasy na to - trafnie to podsumował Mizantrop.
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-04-15, 16:15   

Nie kupujÄ™.
Są nieporęczne. Na komórce moge zmieścić tysiące utworów. A na płycie kilkanaście. Poza tym płyty nie schowam do kieszeni w jeansach i nie odsłucham bez oddzielnego odtwarzacza.
No i mogę LEGALNIE pobrać utwór z internetu.
Płytka przegrywa pod każdym względem.
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-04-15, 16:29   

Praktycznie nie kupuję w ogóle. Zostało mi parę płyt sprzed kilku lat. Teraz pobieram wszystko z internetu, ale czasami coś nabędę w empiku.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-04-15, 16:32   

Tak, jeszcze 10 lat temu kupowałam; nie żal mi było dać i 70 zł za krążek.
Teraz ograniczam się tylko do płyt Rammsteina; jeśli wychodzi nowa czy pokazuje się fajne wydanie kolekcjonerskie. Jeszcze Queena bym chciała zebrać, ale to raczej przyszłość dalsza.
Ogólnie - nie. Za dużo sobie liczą.
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-04-15, 23:10   

Nie kupowałem i nie kupuje. Myślę jednak, że fajnie byłoby mieć swoja kolekcje albumow na półce, obok wieżę, słuchawki. No ale nie ma. Muzyka jest na odtwarzaczu i pozostają okładki.
Ogólnie to chyba taki sposob sprzedawnia płyt kiedyś moze sie skonczyc i pozostanie tylko internet.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-04-16, 00:56   

mr.somebody napisa³/a:

Nie kupowałem i nie kupuje. Myślę jednak, że fajnie byłoby mieć swoja kolekcje albumow na półce,



Jak kolekcja to lepiej płyty winylowe
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-04-16, 01:12   

Kiedy Michaś miał mniej, niż 160 centymetrów i był kindermetalem, to kupił sobie całą dyskografię Blind Guardian i kilka innych płyt hardrockowych/metalowych. : ]

A teraz czasem mam ochotę coś kupić, ale większą jednak najeść się do syta.
_________________
#truestory
 

Black_Pearl  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Kwi 2012

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2012-04-16, 10:16   

Zdarzy się jak już bardzo chcę mieć jakąś płytę, ale rzadko, bo to drogi interes. Ostatnio kupiłam Kult Unplugged, teraz pewnie prędko się do empiku po płytę nie wybiorę.
_________________
They never told me the failure I was meant to be
Overdo it - don't tell me you blew it
Stop your bitchin' and fight your way through it
 

Jarmu  

Wymiatacz

Dziwnie normalny



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 21 Sie 2011

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2012-04-16, 11:59   

Kiedyś kupiłem kilka płyt, ale mimo wszystko wolę ściągnąć sobie to co mi się w danym momencie podoba, a później zwyczajnie to usunąć jak mi się już "wysłucha"
_________________
To dziwne, ale kiedy człowiek się czegoś boi i oddałby wszystko, byle tylko spowolnić upływ czasu, czas ma okropny zwyczaj przyspieszania swego biegu.
Joanne Kathleen Rowling
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com