Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

maluszkowa

User

Wysłany: 2012-06-22, 18:39   

Dobry wybór moim zdaniem, jak pisa?am zreszt? poprzednio :) My?l?, ze bedziesz zadowolona, cho? oczywi?cie pytanie gdzie posz?a? do tej szko?y i na kogo trafisz.

Mary_Mary  

User

Karolina

Imię: Karolina

Wysłany: 2012-06-22, 22:29   

Akurat opinie o speak up sa najró?niejsze... Kto by? ten wie, ja bazuj? tylko na zdaniu innych. Ale mo?e to zwyczajnie kwestia tego, ?e szkól pod t? nazw? jest w kraju multum.

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer

Wysłany: 2012-06-23, 17:01   

Niema nic lepszego ni? wyjazd. Pod warunkiem ze b?dziesz skazana sama na siebie.

"Lubi? przegina? kiedy wiem, ?e ju? niczego nie zmieni?... " - Kennedy

Don't Smoke - Sko?cz z na?ogiem

Mary_Mary  

User

Karolina

Imię: Karolina

Wysłany: 2012-06-23, 21:34   

To bez dwóch zda?. Ale warto czasem pokomentowa? szko?y, bo poza mówieniem, s? rzeczy które ogarniesz tylko na kursach, np. pisanie gramatycznie. Wbrew pozorom przydaje si?.

sg10

Stały User

Wysłany: 2012-06-26, 21:28   

Samodzielny wyjazd najlepszy, ale szko?a j?zyka tez przydaje si?, dobrze przygotuje.

maluszkowa

User

Wysłany: 2012-06-30, 21:28   

Pami?tam jeszcze t? zalet? speak up, ?e nauczyli mnie samodzielnej nauki poniek?d, tzn. wyrobili takie fajne nawyki (s?uchanie po angielsku, czytanie, i tak dalej). Tote? tak, czasem warto zacz?? od kursu, potem wyjechac. ;)

kulka  

User

Imię: Kasia

Wysłany: 2012-07-12, 13:47   

Póki co mog? tylko potwierdzi? pozytywy. Lektor jest super, du?o gadamy, podaje ciekawe metody i ?wiecenia na gramatyk?. S? te? ich programy, faktycznie przydaj? si? do opanowania s?ownictwa. I jako? dobrze dbaj? tam o atmosfer? w grupie, nikt si? nie spina, a jednocze?nie czuj? ze po tygodniu sporo opanowa?am. I mam wi?ksz? motywacj? do wyjazdu :) A? mnie to zaskoczy?o :)

maluszkowa

User

Wysłany: 2012-07-17, 21:32   

Zupe?nie mnie to nie dziwi. Jak kto? poza jezykiem potrafi te? fajnie opowiada? o kulturze danego kraju, niuansach, to a? chce si? jecha?, mia?am tak z angieslskim te?. Jak kurs jest dobry, to tak powinno by?

Ananas  

User

Wysłany: 2012-07-26, 12:04   

Ja obecnie chodze na przyspiszony kurs francuskiego do Profi-Lingua i...nie polecam. Takie kursy s? dla ludzi którzy mieli ju? styczno?c z j?zykiem i co? im tam "?wita". Dla osób, które nie mia?y jest to...duzy wysi?ek. Niby kurs jest od podstaw....ale jest ekstremalnie przyspieszony, ma?o ?wicze?. Jeden temat, jakies s?ówka, jedno ?wiczenie i nast?pny i nast?pny a potem test czy kartkówka... Nie polecam zdecydowanie. No chyba, ?e j?zyk rosyjski xD podobno ?atwy to mo?e mo?na sie nauczy? ;p

Brawura

User

Wysłany: 2012-08-06, 10:23   

Polecam szko?? j?zykow? w ?odzi ALMA przy Tuszy?skiej. Ale i tak uwa?am, ?e najlepszym pomys?em na nauk? j?zyka w Polsce jest wybranie szko?y dwuj?zycznej- intensywnie uczycie si? j?zyka, a przy okazji nie musicie wydawa? dodatkowych pieni?dzy na kursy. Ja chodz? do Szko?y Europejskiej w Łodzi i jestem bardzo zadowolona. Polecam:) http://szkolaeuropejska.pl/

kulka  

User

Imię: Kasia

Wysłany: 2012-08-15, 21:32   

Angielskiego od podstaw czy innego trudnego j?zyka te? bym nie bra?a na intensywny. Ale tutaj by?o zupe?nie ok, cho? na pewno sporo od wyboru lektora zale?y, w speak up tempo by?o narzucone, ale da?o si? spokojnie wszytsko zrozumie?. Zreszt? pewnie wybior? si? u nich te? na kurs "normalny". Nie da si? ukry?, ?e na j?zyk tak czy siak trzeba troch? czasu.

dangerousposse

User

Wysłany: 2019-09-05, 13:16   

Kursy wakacyjne to ?wietna rzecz :) Mo?na w te 2-3 miesi?ce naprawd? wiele si? nauczy?, a przede wszystkim prze?wiczy? posiadan? dotychczas wiedz? podczas rozmowy z angielskimi lektorami. My?la?em nad zapisaniem si? na kurs w https://youenglish.school/, bo s?ysza?em ?e to dobra szko?a j?zykowa.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com