Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Syndrom  

Stały User

The Blues!



ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 08 Kwi 2012

Sk±d: Bromberg

   

Wys³any: 2012-04-18, 17:38   

Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to,że głównymi odbiorcami jej muzyki są nastolatkowie ot chociażby nasza droga santamaria, nie widziałem, nie słyszałem o kimś strzelam 25+,który by jej "muzyki" słuchał. Nie będę z Tobą polemizował lubisz ją i będziesz jej bronić, ja nie lubię i będę ją "hejtował" fajnie słówko, ciekawe ile już wiosen ma 3?

P.S mam nadzieje,że poszłaś napić się soczku.
 

santamaria  

User

Santa Maria



ImiÄ™: Maria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 15 Kwi 2012

Sk±d: Grajewo

   

Wys³any: 2012-04-18, 17:46   

Syndrom napisa³/a:

Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to,że głównymi odbiorcami jej muzyki są nastolatkowie ot chociażby nasza droga santamaria, nie widziałem, nie słyszałem o kimś strzelam 25+,który by jej "muzyki" słuchał. Nie będę z Tobą polemizował lubisz ją i będziesz jej bronić, ja nie lubię i będę ją "hejtował" fajnie słówko, ciekawe ile już wiosen ma 3?

P.S mam nadzieje,że poszłaś napić się soczku.



Syndrom, czekałam na Ciebie i na to, co napiszesz!
Wiedziałam, że ktoś się przypruje o mój wiek.
Nie wiem ile wiosen ma tak naprawdę, ale znam baaaaardzo dużo "starszych" fanów więc ze mną nie wygrasz.

Soczek był dobry.

[ Dodano: 2012-04-18, 17:46 ]

JustAnotherGuy napisa³/a:

Na zdrowie.



Dziękuję. :)
_________________
"Zaczniesz mnie doceniać, kiedy wgryzę ci się w żyły,
Wyłupię ci oczy, co nie widziały, a patrzyły,
ZaszyjÄ™ uszy i upier*olÄ™ wszystkie palce,
abyś znowu użył mózgu w codziennej ku*wa walce."
 

Syndrom  

Stały User

The Blues!



ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 08 Kwi 2012

Sk±d: Bromberg

   

Wys³any: 2012-04-18, 19:01   

santamaria napisa³/a:

Syndrom, czekałam na Ciebie i na to, co napiszesz!



Schlebiasz mi dziękuje ;)

santamaria napisa³/a:

Wiedziałam, że ktoś się przypruje o mój wiek.


W którym miejscu się "przyprułem" napisałem,że gł młodzież jej słucha.

santamaria napisa³/a:

ale znam baaaaardzo dużo "starszych" fanów więc ze mną nie wygrasz.



No to szacunek dla Ciebie.
Teraz powiedz mi "O co Ci właściwie chodzi" to jest 1 pytanie psychologiczne dużo problemów i awantur rozwiązuje. Założyłaś temat odnośnie pani gagi i wiedziałaś,że wywoła to dyskusję nie mówi,że nie.

Wypowiedziałaś się dosłownie w 3 postach poza tematem pani g. Nie liczę tutaj przywitania z nowymi użytkownikami. Nawet się nie pofatygowałaś sprawdzić inne tematu muzyczne czy jakiekolwiek inne. Więc nie pisz wyżej,że ludzie są ograniczeni.
Może porozmawiamy o Stingu,Aerosmith,AC/DC,Westbamie,Tiesto,Bachu?

Wracając do wieku jeszcze na chwileczkę, nie uwierzysz ale za niedługo zmienisz gust muzyczny, mało tego znajomych tez zmienisz średnio co 7 lat.
 

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-04-18, 19:14   

Cytat:

Jaki utwór najbardziej wam się podoba Lady GaGi


Było ich kilka: Just Dance, Poker Face... Ale te utwory są fajne i tylko fajne. Nadają się do zabawy po pijaku w klubie. Nie uważam, żeby miały jakiekolwiek przesłanie, ba, nie uważam nawet , żeby miały na celu nieść jakiekolwiek przesłanie. Są robione dla komercji i to jest ich głównym zamiarem.
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2012-04-18, 20:43   

Cytat:

Jetson - nie jesteś szefem wszystkich szefów i nie jesteś jedynym na świecie, komu ma się spodobać to co robi Gaga, soł, jeżeli to nie Twój gust i nie Twoje klimaty to nie oczekuj, że napisze coś speszyl for ju :D no1currr



Po prostu nie potrafisz znaleźć żadnych sensownych kontrargumentów na to, co napisałem i tyle w temacie. Postaraj się bardziej.

Tyle razy pisałaś jaka to ona nie jest super inteligenta, a dowodów na to wciąż brak.
 

santamaria  

User

Santa Maria



ImiÄ™: Maria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 15 Kwi 2012

Sk±d: Grajewo

   

Wys³any: 2012-04-18, 20:54   

Syndrom napisa³/a:

santamaria napisa³/a:

Syndrom, czekałam na Ciebie i na to, co napiszesz!



Schlebiasz mi dziękuje ;)

santamaria napisa³/a:

Wiedziałam, że ktoś się przypruje o mój wiek.


W którym miejscu się "przyprułem" napisałem,że gł młodzież jej słucha.

santamaria napisa³/a:

ale znam baaaaardzo dużo "starszych" fanów więc ze mną nie wygrasz.



No to szacunek dla Ciebie.
Teraz powiedz mi "O co Ci właściwie chodzi" to jest 1 pytanie psychologiczne dużo problemów i awantur rozwiązuje. Założyłaś temat odnośnie pani gagi i wiedziałaś,że wywoła to dyskusję nie mówi,że nie.

Wypowiedziałaś się dosłownie w 3 postach poza tematem pani g. Nie liczę tutaj przywitania z nowymi użytkownikami. Nawet się nie pofatygowałaś sprawdzić inne tematu muzyczne czy jakiekolwiek inne. Więc nie pisz wyżej,że ludzie są ograniczeni.
Może porozmawiamy o Stingu,Aerosmith,AC/DC,Westbamie,Tiesto,Bachu?

Wracając do wieku jeszcze na chwileczkę, nie uwierzysz ale za niedługo zmienisz gust muzyczny, mało tego znajomych tez zmienisz średnio co 7 lat.



Bardzo dobrze, doktorze Szpile, że pan się ujawnił.
Teraz powiedz mi:
- co majÄ… do tego moje posty?
- chodziło mi o jednego osobnika który nie zachował ni trochę kultury osobistej ani jakichkolwiek rzetelnych informacji, w ogóle nie chce mi się już z nim dyskutować, zostawmy go :D
- mogę pogadać o wszystkich
- od 4 lat jakoś nie zmieniłam, poza tym co ma do tego mój wiek, no jeju przestań bo nawet soczek przestał mi smakować. Wszystko się w życiu zmienia, ale nie zmieni się to co we mnie zmieniło najwięcej. (twórcza Milena)

Miłego wieczoru.

[ Dodano: 2012-04-18, 20:55 ]

Jetson napisa³/a:

Cytat:

Jetson - nie jesteś szefem wszystkich szefów i nie jesteś jedynym na świecie, komu ma się spodobać to co robi Gaga, soł, jeżeli to nie Twój gust i nie Twoje klimaty to nie oczekuj, że napisze coś speszyl for ju :D no1currr



Po prostu nie potrafisz znaleźć żadnych sensownych kontrargumentów na to, co napisałem i tyle w temacie. Postaraj się bardziej.

Tyle razy pisałaś jaka to ona nie jest super inteligenta, a dowodów na to wciąż brak.



Sto milionów razy nie chcę mi się powtarzać dla jednego Jetsona, i'm sorry. :D
_________________
"Zaczniesz mnie doceniać, kiedy wgryzę ci się w żyły,
Wyłupię ci oczy, co nie widziały, a patrzyły,
ZaszyjÄ™ uszy i upier*olÄ™ wszystkie palce,
abyś znowu użył mózgu w codziennej ku*wa walce."
 

Black_Pearl  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Kwi 2012

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2012-04-18, 21:25   

santamaria napisa³/a:

Sto milionów razy nie chcę mi się powtarzać dla jednego Jetsona, i'm sorry. :D


Dołączam się, dla dwóch osób chyba możesz "powtórzyć". W cudzysłowie, ponieważ żadnych argumentów do tej pory nie ujrzałam ;)
_________________
They never told me the failure I was meant to be
Overdo it - don't tell me you blew it
Stop your bitchin' and fight your way through it
 

kosa2408  

User



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 04 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-18, 21:33   

Moja dobra rada dla wszystkich: dajmy sobie spokój z tym tematem :-)

W ramach mojego podsumowania napiszÄ™:
Subiektywna opinia jakiegoś zjawiska świadczy o osobie opiniującej, ale o opiniowanym zjawisku niekoniecznie. Rozwijając: Skoro koleżanka słucha Lady Gagi, która obiektywnie patrząc bardziej zajmuje się własnym wizerunkiem niż śpiewaniem, a której piosenki obiektywnie patrząc nie niosą żadnego przesłania ani żadnych walorów artystycznych, znaczy to, że Lady Gaga i jej piosenki spełniają oczekiwania koleżanki. Wniosek z tego taki, że nie szuka ona muzyki, która jest na wyższym poziomie artystycznym niż znikomy. Skoro to jej odpowiada, niech tak zostanie. Nie próbujmy tłumaczyć jej czegoś, czego na chwilę obecną nie jest w stanie zrozumieć :-)
 

santamaria  

User

Santa Maria



ImiÄ™: Maria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 15 Kwi 2012

Sk±d: Grajewo

   

Wys³any: 2012-04-18, 21:49   

kosa2408 napisa³/a:

Moja dobra rada dla wszystkich: dajmy sobie spokój z tym tematem :-)

W ramach mojego podsumowania napiszÄ™:
Subiektywna opinia jakiegoś zjawiska świadczy o osobie opiniującej, ale o opiniowanym zjawisku niekoniecznie. Rozwijając: Skoro koleżanka słucha Lady Gagi, która obiektywnie patrząc bardziej zajmuje się własnym wizerunkiem niż śpiewaniem, a której piosenki obiektywnie patrząc nie niosą żadnego przesłania ani żadnych walorów artystycznych, znaczy to, że Lady Gaga i jej piosenki spełniają oczekiwania koleżanki. Wniosek z tego taki, że nie szuka ona muzyki, która jest na wyższym poziomie artystycznym niż znikomy. Skoro to jej odpowiada, niech tak zostanie. Nie próbujmy tłumaczyć jej czegoś, czego na chwilę obecną nie jest w stanie zrozumieć :-)



Ej ej, kolego, skąd możesz wiedzieć jakie mam gusta muzyczne? Wypraszam sobie, to, że doszukałam się jakiegokolwiek przesłania i podoba mi się ta muzyka właśnie jak i sama ona, to tylko i wyłącznie moja sprawa. To, że Ty uważasz że jedyna prawdziwa muzyka na świecie to muzyka gitarowa to Twój interes i się o to do Ciebie nie czepiam. Jak mówiłam dla każdego innego inny gatunek muzyczny jest czymś, które niesie przesłanie dlatego nie kompromituj się więcej i nie wystawiaj moich nerwów na próbę, bo już naprawdę mam popsuty humor. :P

[ Dodano: 2012-04-18, 21:50 ]

Black_Pearl napisa³/a:

santamaria napisa³/a:

Sto milionów razy nie chcę mi się powtarzać dla jednego Jetsona, i'm sorry. :D


Dołączam się, dla dwóch osób chyba możesz "powtórzyć". W cudzysłowie, ponieważ żadnych argumentów do tej pory nie ujrzałam ;)



no1currr
_________________
"Zaczniesz mnie doceniać, kiedy wgryzę ci się w żyły,
Wyłupię ci oczy, co nie widziały, a patrzyły,
ZaszyjÄ™ uszy i upier*olÄ™ wszystkie palce,
abyś znowu użył mózgu w codziennej ku*wa walce."
 

kosa2408  

User



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 04 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-18, 21:58   

santamaria napisa³/a:

to, że doszukałam się jakiegokolwiek przesłania i podoba mi się ta muzyka właśnie jak i sama ona, to tylko i wyłącznie moja sprawa.


Oczywiście, że tak. Przecież napisałem: "Skoro to jej odpowiada, niech tak zostanie."

santamaria napisa³/a:

skąd możesz wiedzieć jakie mam gusta muzyczne?


Nie wiem, jakie masz gusta muzyczne. Możesz słuchać techno, hip-hopu, trance, hardstyle'a, disco polo, punka i wiele innych. Ale gdybyś szukała w muzyce czegoś więcej, to Lady Gagą nie zawracałabyś sobie głowy i myślę, że chyba każdy się z tym zgodzi.

santamaria napisa³/a:

Ty uważasz że jedyna prawdziwa muzyka na świecie to muzyka gitarowa


SkÄ…d wiesz?

santamaria napisa³/a:

nie kompromituj się więcej


Moja kompromitacja w twoich oczach nie jest dla mnie wystarczającym powodem, by nie wyrażać swoich opinii w momencie, kiedy akurat chcę je wyrazić.
 

santamaria  

User

Santa Maria



ImiÄ™: Maria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 15 Kwi 2012

Sk±d: Grajewo

   

Wys³any: 2012-04-18, 22:18   

Cytat:

Nie wiem, jakie masz gusta muzyczne. Możesz słuchać techno, hip-hopu, trance, hardstyle'a, disco polo, punka i wiele innych. Ale gdybyś szukała w muzyce czegoś więcej, to Lady Gagą nie zawracałabyś sobie głowy i myślę, że chyba każdy się z tym zgodzi.



I znów dyskusja zatacza koło. Coś bym wystukała ale jestem za bardzo zmęczona. Miłego wieczoru.
_________________
"Zaczniesz mnie doceniać, kiedy wgryzę ci się w żyły,
Wyłupię ci oczy, co nie widziały, a patrzyły,
ZaszyjÄ™ uszy i upier*olÄ™ wszystkie palce,
abyś znowu użył mózgu w codziennej ku*wa walce."
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-04-18, 22:39   

Cytat:

I znów dyskusja zatacza koło. Coś bym wystukała ale jestem za bardzo zmęczona. Miłego wieczoru.

czyt. nie mam argumentu, zdałam sobie sprawę z racji kosa2408 ale nie chcę się do tego przyznać, bądź jestem głupia, nic do mnie nie trafia i nie warto się wysilać.
 

santamaria  

User

Santa Maria



ImiÄ™: Maria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 15 Kwi 2012

Sk±d: Grajewo

   

Wys³any: 2012-04-18, 23:20   

szostol napisa³/a:

Cytat:

I znów dyskusja zatacza koło. Coś bym wystukała ale jestem za bardzo zmęczona. Miłego wieczoru.

czyt. nie mam argumentu, zdałam sobie sprawę z racji kosa2408 ale nie chcę się do tego przyznać, bądź jestem głupia, nic do mnie nie trafia i nie warto się wysilać.



Ech, ci hipokryci.
_________________
"Zaczniesz mnie doceniać, kiedy wgryzę ci się w żyły,
Wyłupię ci oczy, co nie widziały, a patrzyły,
ZaszyjÄ™ uszy i upier*olÄ™ wszystkie palce,
abyś znowu użył mózgu w codziennej ku*wa walce."
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-04-18, 23:51   

Gdzie tu hipokryzja?
 

tudek1  

User


ImiÄ™: beniek

Do³±czy³: 18 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-07-22, 21:55   

Nie no,praktycznie wszystkie.Na pewno wszystkie z albumów,i dużo niewydanych. :-D
Ale tak te naj:
Marry the night
Born this way
Heavy metal lover
just dance
poker face
paper gangsta
alejandro
bad romance
monster
_________________
You are BORN THIS WAY!


Lady GaGa
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com