Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Janek  

User



ImiÄ™: Jasiek

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Cze 2011

   

Wys³any: 2012-05-10, 11:58   

Smoke napisa³/a:

niewiele różni się od metina...

niestety grałem chwile w metina i uważam że w porównaniu do lola jest wielka różnica. Metin to prymitywna gra polegająca głównie na zabijaniu potworów godzinami. W dodatku nudne misje w których trzeba coś ubić albo przynieść są moim zdaniem nieporozumieniem. A co do lola samemu na dłuższą metę się znudzi jednak grając z znajomymi i rozmawiając np. przez skypea można naprawdę się dobrze bawić. Minusem dla mnie tej gry jest to że zabiera dużo czasu (jeden mecz twa od ok. 30 minut do ponad godziny) a że przyszła wiosna i jest ładna pogoda szkoda mi po prostu siedzieć godzinami przed komputerem :-P
 

dabro90

User


Do³±czy³: 28 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-28, 13:24   

Witam.

Nie było w tym temacie odpowiedniego opisu samej gry, postanowiłem to poprawić ;)

LoL, jak w skrócie przeważnie mówi się na League of Legends, to gra z dość nowego gatunku MOBA - Multiplayer Battle Online Arena.
Moje korzenie z grami tego typu sięgają długich godzin spędzonych z Dot¡, o której jednak rozpisywał się nie będę,
kto ma wiedzieć, ten wie ;)

Sama gra w założeniach jest prosta - na różnych mapach (obecnie do wyboru 3) toczą się potyczki między graczami.
Najpopularniejszym trybem jest 5v5 – dwie drużyny, po 5 graczy, mapa podzielona na 3 lane’y, na których pojawiajÄ… siÄ™ kontrolowane przez komputerowÄ… inteligencjÄ™ „miniony”.

Ciężko to wszystko opisać i może wydawać się bardzo skomplikowane.
Na szczęście, gra posida bardzo dobry samouczek, który wprowadzi każdego nowicjusza w świat gry i reguły nim rządzące.

A gdy już wbijemy magiczny poziom 30, zdobądziemy kilku championów (postaci, którymi można grać) i jakieś podstawowe zestawy run, możemy zacząć myśleć o graniu gier rankingowych i wspinaniu się po drabince.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, jestem dość doświadczonym graczem, mój rating obecnie wynosi 1773, jest to około 1000 pozycji w rankingu (na kilka milionów graczy ;) ).
W związku z tym, trochę o grze wiem i chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Niedawno ściągnąłem program do nagrywania powtórek i mam nadzieję w najbliższym czasie zrobić kilka filmów instruktażowych ;].

A teraz najlepsze. Gra jest caÅ‚kowicie darmowa. Posiada sklep, w którym można kupić różne rzeczy – championów, runy, skórki (modyfikujÄ…ce wyglÄ…d postaci), etc.
Najlepsze jest to, że wszystkie rzeczy, modyfikujące rozgrywkę są dostępne WY£¡CZNIE za walutę zdobywaną przez granie ;)

Dzięki temu, gra nie jest Pay To Win, liczą się umiejętności.

KolejnÄ… niewÄ…tpliwÄ… zaletÄ… jest to, że gra jest w peÅ‚ni spolonizowana – wszystkie napisy i gÅ‚osy zostaÅ‚y profesjonalnie przetÅ‚umaczone.

Nie pozostaje mi nic innego jak podać linki…

Jeżeli chcesz mi pomóc nic nie tracąc, mój referal link:
Link

Jeżeli nie, link do strony:
Link


W razie pytaÅ„ odnoÅ›nie gry – piszcie tu lub pm, chÄ™tnie podziele siÄ™ swojÄ… wiedzÄ….

See you on the Fields of Justice ;)
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-06-07, 16:00   

Jak na MMORPG to dobra gra. Taki plus, że nie nudzi się tak, jak większośc tego typu szajsu, nie ma tak, że pokonuje cię pierwszy lepszy 12latek, który za kasę rodziców kupił sobie magiczny słord of fajer, każdy sobie może wygrac w zależności od tego jak gra.
Fajne, nie wciągające strasznie, ale nie nudzące też
_________________
 

nonamed  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 03 Cze 2012

Sk±d: siê wzi±³em O.O

   

Wys³any: 2012-06-07, 17:51   

Swego czasu LoL był świetną grą teraz osobiście mało grywam ze względu na ludzi. Gra traci urok z miesiąca na miesiąc. Dużo gra "leaver'ów", "feeder'ów", "rage kid'ów" :) i po prostu nie można w spokoju się zrelaksować przy grze. I zgodzę się z przedmówcą, który powiedział, że gra traci sens kiedy wbije się 30lvl :) mam 2 konta na 30 i chyba jeszcze 3 na około 20, efekt nudów kiedy maniaczyłem w tą grę teraz wchodzę 2 mecze i wyłączam, bo nuda ;)
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-07-16, 01:36   

O, jak ktoś ma ochotę na meczyk, to walić na pw podam nicka ^^
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-07-16, 18:46   

Gra dla plebsu. Co drugi dzieciak nawija o tym w kółko, no ale tak to jest, jak tego typu gra jest darmowa.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-07-17, 17:48   

JustAnotherGuy, co takiego czyni tą grę "grą dla plebsu? Co jest złego, w przepraszam Cię bardzo, darmowych grach?
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-17, 19:56   

coca.cola napisa³/a:

JustAnotherGuy, co takiego czyni tą grę "grą dla plebsu? Co jest złego, w przepraszam Cię bardzo, darmowych grach?


Jest popularna, a Å‚atwo hejtuje siÄ™ to co jest popularne.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-07-17, 20:27   

TQIT napisa³/a:

Jest popularna, a Å‚atwo hejtuje siÄ™ to co jest popularne.


To wszystko tłumaczy. Haters gonna hate.
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-07-17, 23:48   

Multum neosów onanizujących się na sam wydźwięk słowa "LoL"?
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-07-18, 01:00   

JustAnotherGuy napisa³/a:

wydźwięk słowa "LoL"?


Chciałabym Cię poinformować że to słowo może mieć dwojakie znaczenie.

Powiedz mi najpierw czy grałeś w tą grę. Czy zadałeś sobie jakikolwiek trud by ją poznać. Wtedy być może zrozumiem słowa krytyki. Póki co śmiem się pokusić o stwierdzenie, że nie masz pojęcia o czym mówisz.
Tak. To źle.
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-07-18, 01:25   

JustAnotherGuy, LoL jako gra jest super. Problem polega na graczach. Jeśli tak się składa, że masz znajomych i nie musisz losować sobie graczy, to wtedy ci się gra przyjemnie.

A w MMOrpgach i tego typu rzeczach zawsze jest pełno debili, dzieciaków i nerdów. Czy to WoW, Guild Wars, Metin, Lineage czy cośtam.
Ma bardzo fajną grywalność, ma te plusy, że osoby, które wydadzą masę pieniędzy na tę grę nie będą mi robić krzywdy magicznym mieczem, tylko mogą mieć postać, którą ja też mogę mieć, jeśli sobie zagram kilka gier. Za każdym razem zaczyna się z 1 poziomem, więc liczy się nie napakowanie postaci i godziny spędzone nad grą, tylko umiejętność grania postacią i zgrania z drużyną. Bardzo ładnie tam wszystko jest zrobione, jest harmonia, postacie są równe, przedmioty są sensowne, wszystko działa jak powinno. A to, że jest tam większość graczy dzieci-debili no to już skutek uboczny.

Chociaż mogliby jej nie spolszczać, to by te dzieci nie rozumiały jak działają abilitki i by przestały grać :D A tak grają i jeszcze nie potrafią się dogadać po angielsku, tylko znają takie zwroty jak "noob team" "fuck you (nick)" i tego typu jeszcze z 3 zwroty.
_________________
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-07-18, 17:37   

Bard_Zerald, dlatego nie lubię gier MMO (sam kiedyś grałem w WoWa więc wiem co i jak). Sam nie twierdzę, że LoL to zła gra, tylko większość jego społeczeństwa jest pochrzaniona. Dzieci-nooby to jedno, a drugie to jest to, że jak słyszę wielką, nie miejącą końca ekscytację tą grą, to mnie zbiera na wymioty.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-07-18, 18:56   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Sam nie twierdzę, że LoL to zła gra, tylko większość jego społeczeństwa jest pochrzaniona.


Rozumiem że możesz mi tą WIÊKSZO¦Æ społeczeństwa dzieci-noobów przedstawić z nicka? :)
GÅ‚upoty gadasz, synu. Nie znasz, a siÄ™ wymÄ…drzasz.
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-08-02, 13:58   

Nie rozumiem fenomenu tej gry za cholerę. ¦ciągnąłem, pograłem, bo kumpel nalegał i zero jaranka. Gry bez fabuły nie ciągną mnie już ani trochę. A i fanem MMO też nie jestem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com