Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kocomuh

User


Do³±czy³: 24 Lis 2016

   

Wys³any: 2017-04-11, 22:17   Leczenie haluksów - gdzie i jak leczyć?

Witajcie

Mój 30 letni brat ma problem z haluksami, czyli tzw. krzywymi paluchami gdyby ktoś nie wiedział. Zapisał się do ortopedy, ale termin na NFZ ma dopiero za kilka miesięcy a to tylko konsultacja. I teraz mam pytanie do Was - czy ktoś robił w ostatnim czasie może leczenie na te haluksy? Moglibyście mi mniej więcej napisać, jak to wygląda itd. ?
Wszystkie opinie mile widziane. Pozdrawiam
 

kocomuh

User


Do³±czy³: 24 Lis 2016

   

Wys³any: 2017-04-15, 21:26   

No wiem, że leczenie w Polsce na NFZ to prowadzi bardziej do śmierci niż do wyleczenia (wiem, bo leczyłem swoje zęby na NFZ i za 2 lata wszystko trzeba było robić od nowa - już prywatnie)... A orientujesz sie, gdzie w Polsce są jakieś niedrogie kliniki prywatne które zajmują sie właśnie leczeniem tych haluksów dobrze?
 

kocomuh

User


Do³±czy³: 24 Lis 2016

   

Wys³any: 2017-04-23, 21:08   

Dziękuję za wypowiedź. Wydaje się z niej, że HalluxCenter jest najtańsza, poczytam jeszcze coś o niej i może będę próbował nakłonić brata na zapisanie się chociaż na wizytę, tylko nie wiem czy ma tyle pieniędzy...
 

lubieplackizmusztarda

User


Do³±czy³: 25 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-25, 10:46   

Ja miałem operację na haluksy, tylko nie na nfz. Polecam takie rozwiązanie, ponieważ nie musisz czekać oraz ortopeda z reguły ma lepsze podejście do pacjenta. Jeśli jesteś blisko Poznania, umów się na konsultację w halluxduo. Możesz mi wierzyć, lepiej załatwić problem z haluksami jużteraz, niż czekać aż problem się rozwinie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com