Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

TQIT  

VIP

Wysłany: 2009-04-20, 16:41   

VITO napisał/a:

Wstawianie fotek na nasz? klas? pomaga w zaakceptowaniu siebie i wyzbyciu si? kompleksów. Psycholog mi to poleci?. Wstawiam kilka fotek na miesi?c i faktycznie pomaga.

O ile ma si? co pokaza? :-P Bo w przeciwnym wypadku mo?e to pogorszy? spraw?.

Ma?a pewno?? siebie jest spowodowana strachem przed odrzuceniem przez otocznie. Ale jak ja to odwracam, to wychodzi ?e co to za otoczenie które nie akceptuje nas takimi, jakimi jeste?my? Mie? g??boko to co ludzie o nas my?l? i robi? to co uwa?amy za s?uszne.

psychopathicwizard

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-04-20, 16:45   

Cytat:

Cytat:
Wstawianie fotek na nasz? klas? pomaga w zaakceptowaniu siebie i wyzbyciu si? kompleksów.

o w pyt?. szkoda, ?e wcze?niej tego nie wiedzia?am to bym nie usuwa?a n-k xDD

no te? ?a?uj?. ale zawsze mo?na si? przecie? jeszcze dowarto?ciowa? na portalach spo?eczo?ciowych chocia?by tutaj.

Potem pomy?la?em 'pier****?!" i przele?a?em ca?y miesi?c...?pa?em, ogl?da?em telewizj?, liza?em rany. By?o fajnie.

Althea  

Stały User

Imię: mam

Wysłany: 2009-04-20, 16:48   

Kop w ty?ek. Do?wiadczenie tego, ?e ludzie maj? wi?ksze problemy i nie u?alaj? si? nad sob?.

"Czy ?wiat umrze cho? troch?, gdy ja umr??"

psychopathicwizard

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-04-20, 16:52   

Cytat:

Do?wiadczenie tego, ?e ludzie maj? wi?ksze problemy i nie u?alaj? si? nad sob?.

:kijemgo:
daruj sobie.

Potem pomy?la?em 'pier****?!" i przele?a?em ca?y miesi?c...?pa?em, ogl?da?em telewizj?, liza?em rany. By?o fajnie.

Althea  

Stały User

Imię: mam

Wysłany: 2009-04-20, 16:58   

psychopathicwizard napisał/a:

Cytat:
Do?wiadczenie tego, ?e ludzie maj? wi?ksze problemy i nie u?alaj? si? nad sob?.

:kijemgo:
daruj sobie.

Śnij. Nie mam zamiaru pisa? o fotkach i ciep?ych s?owach, wystarczy opu?ci? klapki z oczu.

"Czy ?wiat umrze cho? troch?, gdy ja umr??"

psychopathicwizard

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-04-20, 17:00   

Cytat:

wystarczy opu?ci? klapki z oczu.

ehem.

Cytat:

O ile ma si? co pokaza? Bo w przeciwnym wypadku mo?e to pogorszy? spraw?.

wystarczy ?e par? osób cie w miar? lubi urod? wcale ?wieci? nie musisz przecie? od razu b?dziesz mia? komentaszyki pod zdj?ciem od najukocha?szych k00l3gUff/sH4|\|3k typu: ?adnie, ?licznie, zajebiszczo/ zajebi?cie.

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny

Wysłany: 2009-04-20, 18:47   

Gdzie? us?ysza?em taki tekst: "To ?e cie pies po mordzie liza? nie znaczy ?e jeste? pi?kny!" :mrgreen: I to jest prawda! Niektórych (?eby nie powiedzie? ?e wi?kszo??) fotek z portali typu fotka i NK nie powinno wogole by?.

Czy robienie zdj?cia swojemu ty?kowi i wrzucanie tego w sie? poprawia somoocen? i pewno?? siebie? A mo?e ?wiadczy o ju? wysokiej ocenie w?asnej cz?owieka robi?cego sobie takie i tym podobne foty? Niektórzy przesadzaj? z lansem. Tu wychodzi ?e pewno?? siebie graniczy z g?upot?. Bo kto mi powie ?e zdj?cie które dziewczyna umie?ci?a na ogólnodost?pnym portalu, która ma z 20kg nadwagi, eksponuje swoje cia?o poprzez krótkie spódniczki z wychodz?cymi z nich serdelkami, grubo?ci dwóch moich nóg uda i niezbyt d?ugie obcis?e bluzeczki przez które wystaj? wa?eczki opalonego na solarium sad?a i w dodatku na wiejskiej dyskotece to nie g?upota?!

Ostia  

VIP

Wysłany: 2009-04-20, 18:53   

Prot, ale co si? tym przejmujesz? xd

indie_babe  

Wymiatacz

mgie?ka

Wysłany: 2009-04-20, 19:44   

Prot napisał/a:

Bo kto mi powie ?e zdj?cie które dziewczyna umie?ci?a na ogólnodost?pnym portalu, która ma z 20kg nadwagi, eksponuje swoje cia?o poprzez krótkie spódniczki z wychodz?cymi z nich serdelkami, grubo?ci dwóch moich nóg uda i niezbyt d?ugie obcis?e bluzeczki przez które wystaj? wa?eczki opalonego na solarium sad?a i w dodatku na wiejskiej dyskotece to nie g?upota?!

no wiesz, ró?ni ludzie ró?ne rzeczy lubi? ^^.

ta, mój lek na wy?sz? samoocen? to ch?opak, którego nie posiadam.
i mo?e to g?upie, ale czuj? si? najlepsza gdy mog? chodzi? po górach. dzia?a to na mnie jak ciep?e s?owa kogo? bliskiego ;)

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2009-04-20, 20:36   

indie_babe napisał/a:

mój lek na wy?sz? samoocen? to ch?opak, którego nie posiadam.

Tylko skopiowa? i wklei?.
Jednym s?owem - pozytywna opinia na mój temat od osoby, na której mi najbardziej zale?y, dla której najbardziej si? staram, a która nie rzuca s?ów na wiatr jest najlepsz? metod? na popraw? samooceny.
Ale te? niestety nie mam takiej osoby...

VITO napisał/a:

Wstawianie fotek na nasz? klas? pomaga w zaakceptowaniu siebie i wyzbyciu si? kompleksów. Psycholog mi to poleci?. Wstawiam kilka fotek na miesi?c i faktycznie pomaga.

Ciekawe. Nie przypuszcza?abym, ?e takie co? mo?e pomaga?. Mo?e dlatego, ?e ja w ogóle nie lubi? eksponowa? mojej bu?ki w internecie? A mo?e dlatego, ?e ostatnio gdy poraz pierwszy od miesi?cy wesz?am na moje konto na fotka.pl to dosta?am mas? komentarzy jaka to ja pi?kna nie jestem, chocia? w ?yciu nie wstawi?am tam ani jednego zdj?cia? :->

Bard_Zerald  

Pogromca postĂłw

Forumowy bard

Imię: Jakub

Wysłany: 2009-06-28, 12:48   

Ja np. gram sobie na gitarze, potem patrz? w lustro, i my?l? sobie ,,Jaki ja jestem zaje****''.
Potem przez pó? godziny nie mog? uwierzy? ?e mam zaszczyt by? tak cudown? osob?. xD
To si? nazywa chyba samozachwyt. Mam tak mniej wi?cej 3 razy dziennie. :mrgreen:

pryzmat  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-06-28, 13:02   

trzeba sie cieszy? z tego co sie w ?yciu ma i wystarczy :-)

Cz?owiek e, to wy?cig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wy?cig ten..

Epiphone

Stały User

Wysłany: 2009-06-28, 13:48   

Olej Opinie innych, szczególnie tych którzy Ci? nie znaj? albo znaj? s?abo.
Rób rzeczy których si? boisz.
Uprawiaj sport i ?wiczenia fizyczne tak by czu? si? zdrowo i wysortowanie wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch a wtedy i pewno?? siebie ro?nie.
Ogólnie mog? Ci powiedzie? wiele o pewno?ci Siebie ale to na pw.

Iskra

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2009-06-28, 14:01   

Epiphone, dlaczego na pw?
powiedz tu
mo?e jeszcze kto? skorzysta ;-)

Żyje bez brudnopisu.

Epiphone

Stały User

Wysłany: 2009-06-28, 14:18   

Nie bo to jest cudza publikacja, a nie b?d? jej: raz promowa?, dwa ?e dla ignorantów b?dzie to ?mieszne, dla 50% ludzi niedorzeczne. Wi?c zachowam to dla Siebie i tych którzy naprawd? b?d? w potrzebie.
Zreszt? je?li w ko?cu zrobi? swojego bloga to tam b?dzie sporo o pewno?ci Siebie i wtedy wam go pokarze;P

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com