Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

MeskaEdukacja  

User

Edukacja Seksualna



ImiÄ™: Maciej

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Lis 2018

   

Wysłany: 2018-11-05, 11:02   

By podnieść swoją pewność siebie i samoocenę musisz pracować nad tym by być w czymś dobrym. Np w jakimś hobby jak gra na gitarze. W dorosły zyciu by w miarę dobrze zarabiac, czyli np być dobrym w komputeracj jako informatyk, czy np w gotowaniu jako kucharz. Dodatkowo pracuj nad tym by być dobrym z płcią przeciwną.
Im więcej rzeczy będziesz potrafić robić na dobrym poziomie tym bardziej wzrośnie twoja ogólna pewność siebie.

Jeśli nie podoba Ci się Twój wyglad, to go zmień, nie tylko ćwiczeniami, ale stylem ubierania, fryzurą. Wówczas poczujesz się lepiej, pozujesz się dumny z tego jak wygladasz. jeśli masz problem w relacjach z dziewczynami/chłopakami, to własnie te umiejetnosci jakie opisałem wyżej świadczą że masz dużą wartośc i bedziesz wartościowy dla drugiej osoby. Jeśli mimo to nie czujesz swojej własnej wartości, to napisz do mnie na priv z czym dokładnie masz problem :)
_________________
Pisz do mnie śmiało na priv, chętnie pomogę w relacjach z dziewczynami i w pytaniach o seks :)
 

Ewa_wroclaw_5555  

User

Ewa


ImiÄ™: Ewa

Wiek: 53

Doł±czyła: 04 Lip 2019

Sk±d: WrocĹ‚aw

   

Wysłany: 2019-07-04, 20:21   

Cześć. Jestem Ewa.studiuję psychologię i chcę się zajmować wpływem internetu na nasze codzienne życie. Przygotowuję badanie na ten temat i chciałam Was spytać czy mogłabym umieścić na forum link do mojego kwestionariusza. Jestem już "niemłoda", ale poczucie samotności czy odrzucenia nie ma wieku, dlatego pozwoliłam sobie tu dołączyć. Pozdrawiam.
_________________
Ewa
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com