Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-20, 15:41   

VITO napisa³/a:

Wstawianie fotek na naszą klasę pomaga w zaakceptowaniu siebie i wyzbyciu się kompleksów. Psycholog mi to polecił. Wstawiam kilka fotek na miesiąc i faktycznie pomaga.


O ile ma się co pokazać :-P Bo w przeciwnym wypadku może to pogorszyć sprawę.

Mała pewność siebie jest spowodowana strachem przed odrzuceniem przez otocznie. Ale jak ja to odwracam, to wychodzi że co to za otoczenie które nie akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy? Mieć głęboko to co ludzie o nas myślą i robić to co uważamy za słuszne.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-20, 15:45   

Cytat:

Cytat:
Wstawianie fotek na naszą klasę pomaga w zaakceptowaniu siebie i wyzbyciu się kompleksów.



o w pytę. szkoda, że wcześniej tego nie wiedziałam to bym nie usuwała n-k xDD


no też żałuję. ale zawsze można się przecież jeszcze dowartościować na portalach społeczościowych chociażby tutaj.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Althea  

Stały User



ImiÄ™: mam

Wiek: 32

Do³±czy³a: 31 Sty 2009

Sk±d: Z chmury

   

Wys³any: 2009-04-20, 15:48   

Kop w tyłek. Doświadczenie tego, że ludzie mają większe problemy i nie użalają się nad sobą.
_________________
"Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by człowiek nie zrobił, próbując nadać życiu sens"


"Czy świat umrze choć trochę, gdy ja umrę?"
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-20, 15:52   

Cytat:

Doświadczenie tego, że ludzie mają większe problemy i nie użalają się nad sobą.


:kijemgo:
daruj sobie.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Althea  

Stały User



ImiÄ™: mam

Wiek: 32

Do³±czy³a: 31 Sty 2009

Sk±d: Z chmury

   

Wys³any: 2009-04-20, 15:58   

psychopathicwizard napisa³/a:

Cytat:
Doświadczenie tego, że ludzie mają większe problemy i nie użalają się nad sobą.

:kijemgo:
daruj sobie.


¦nij. Nie mam zamiaru pisać o fotkach i ciepłych słowach, wystarczy opuścić klapki z oczu.
_________________
"Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by człowiek nie zrobił, próbując nadać życiu sens"


"Czy świat umrze choć trochę, gdy ja umrę?"
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-20, 16:00   

Cytat:

wystarczy opuścić klapki z oczu.


ehem.

Cytat:

O ile ma się co pokazać Bo w przeciwnym wypadku może to pogorszyć sprawę.


wystarczy że parę osób cie w miarę lubi urodą wcale świecić nie musisz przecież od razu będziesz miał komentaszyki pod zdjęciem od najukochańszych k00l3gUff/sH4|\|3k typu: ładnie, ślicznie, zajebiszczo/ zaje****.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-04-20, 17:47   

Gdzieś usłyszałem taki tekst: "To że cie pies po mordzie lizał nie znaczy że jesteś piękny!" :mrgreen: I to jest prawda! Niektórych (żeby nie powiedzieć że większość) fotek z portali typu fotka i NK nie powinno wogole być.

Czy robienie zdjęcia swojemu tyłkowi i wrzucanie tego w sieć poprawia somoocenę i pewność siebie? A może świadczy o już wysokiej ocenie własnej człowieka robiącego sobie takie i tym podobne foty? Niektórzy przesadzają z lansem. Tu wychodzi że pewność siebie graniczy z głupotą. Bo kto mi powie że zdjęcie które dziewczyna umieściła na ogólnodostępnym portalu, która ma z 20kg nadwagi, eksponuje swoje ciało poprzez krótkie spódniczki z wychodzącymi z nich serdelkami, grubości dwóch moich nóg uda i niezbyt długie obcisłe bluzeczki przez które wystają wałeczki opalonego na solarium sadła i w dodatku na wiejskiej dyskotece to nie głupota?!
_________________

 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-20, 17:53   

Prot, ale co siÄ™ tym przejmujesz? xd
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2009-04-20, 18:44   

Prot napisa³/a:

Bo kto mi powie że zdjęcie które dziewczyna umieściła na ogólnodostępnym portalu, która ma z 20kg nadwagi, eksponuje swoje ciało poprzez krótkie spódniczki z wychodzącymi z nich serdelkami, grubości dwóch moich nóg uda i niezbyt długie obcisłe bluzeczki przez które wystają wałeczki opalonego na solarium sadła i w dodatku na wiejskiej dyskotece to nie głupota?!


no wiesz, różni ludzie różne rzeczy lubią ^^.

ta, mój lek na wyższą samoocenę to chłopak, którego nie posiadam.
i może to głupie, ale czuję się najlepsza gdy mogę chodzić po górach. działa to na mnie jak ciepłe słowa kogoś bliskiego ;)
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-20, 19:36   

indie_babe napisa³/a:

mój lek na wyższą samoocenę to chłopak, którego nie posiadam.


Tylko skopiować i wkleić.
Jednym słowem - pozytywna opinia na mój temat od osoby, na której mi najbardziej zależy, dla której najbardziej się staram, a która nie rzuca słów na wiatr jest najlepszą metodą na poprawę samooceny.
Ale też niestety nie mam takiej osoby...

VITO napisa³/a:

Wstawianie fotek na naszą klasę pomaga w zaakceptowaniu siebie i wyzbyciu się kompleksów. Psycholog mi to polecił. Wstawiam kilka fotek na miesiąc i faktycznie pomaga.


Ciekawe. Nie przypuszczałabym, że takie coś może pomagać. Może dlatego, że ja w ogóle nie lubię eksponować mojej buźki w internecie? A może dlatego, że ostatnio gdy poraz pierwszy od miesięcy weszłam na moje konto na fotka.pl to dostałam masę komentarzy jaka to ja piękna nie jestem, chociaż w życiu nie wstawiłam tam ani jednego zdjęcia? :->
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-06-28, 11:48   

Ja np. gram sobie na gitarze, potem patrzę w lustro, i myślę sobie ,,Jaki ja jestem zaje****''.
Potem przez pół godziny nie mogę uwierzyć że mam zaszczyt być tak cudowną osobą. xD
To się nazywa chyba samozachwyt. Mam tak mniej więcej 3 razy dziennie. :mrgreen:
_________________
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 12:02   

trzeba sie cieszyć z tego co sie w życiu ma i wystarczy :-)
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Epiphone

Stały User



Do³±czy³: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 12:48   

Olej Opinie innych, szczególnie tych którzy Cię nie znają albo znają słabo.
Rób rzeczy których się boisz.
Uprawiaj sport i ćwiczenia fizyczne tak by czuć się zdrowo i wysortowanie wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch a wtedy i pewność siebie rośnie.
Ogólnie mogę Ci powiedzieć wiele o pewności Siebie ale to na pw.
_________________
"gitarzyści są kochankami z najlepszymi palcami, domyśl się dlaczego" - Slash
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-28, 13:01   

Epiphone, dlaczego na pw?
powiedz tu
może jeszcze ktoś skorzysta ;-)
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Epiphone

Stały User



Do³±czy³: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 13:18   

Nie bo to jest cudza publikacja, a nie będę jej: raz promować, dwa że dla ignorantów będzie to śmieszne, dla 50% ludzi niedorzeczne. Więc zachowam to dla Siebie i tych którzy naprawdę będą w potrzebie.
Zresztą jeśli w końcu zrobię swojego bloga to tam będzie sporo o pewności Siebie i wtedy wam go pokarze;P
_________________
"gitarzyści są kochankami z najlepszymi palcami, domyśl się dlaczego" - Slash
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com