Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

MeskaEdukacja  

User

Edukacja Seksualna

Imię: Maciej

Wysłany: 2018-11-05, 11:02   

By podnie?? swoj? pewno?? siebie i samoocen? musisz pracowa? nad tym by by? w czym? dobrym. Np w jakim? hobby jak gra na gitarze. W doros?y zyciu by w miar? dobrze zarabiac, czyli np by? dobrym w komputeracj jako informatyk, czy np w gotowaniu jako kucharz. Dodatkowo pracuj nad tym by by? dobrym z p?ci? przeciwn?.
Im wi?cej rzeczy b?dziesz potrafi? robi? na dobrym poziomie tym bardziej wzro?nie twoja ogólna pewno?? siebie.

Je?li nie podoba Ci si? Twój wyglad, to go zmie?, nie tylko ?wiczeniami, ale stylem ubierania, fryzur?. Wówczas poczujesz si? lepiej, pozujesz si? dumny z tego jak wygladasz. je?li masz problem w relacjach z dziewczynami/ch?opakami, to w?asnie te umiejetnosci jakie opisa?em wy?ej ?wiadcz? ?e masz du?? warto?c i bedziesz warto?ciowy dla drugiej osoby. Je?li mimo to nie czujesz swojej w?asnej warto?ci, to napisz do mnie na priv z czym dok?adnie masz problem :)

Ewa_wroclaw_5555  

User

Ewa

Imię: Ewa

Wysłany: 2019-07-04, 20:21   

Cze??. Jestem Ewa.studiuj? psychologi? i chc? si? zajmowa? wp?ywem internetu na nasze codzienne ?ycie. Przygotowuj? badanie na ten temat i chcia?am Was spyta? czy mog?abym umie?ci? na forum link do mojego kwestionariusza. Jestem ju? "niem?oda", ale poczucie samotno?ci czy odrzucenia nie ma wieku, dlatego pozwoli?am sobie tu do??czy?. Pozdrawiam.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com