Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

kwiatuszek  

User


Doł±czyła: 29 Sty 2010

   

Wysłany: 2010-02-03, 09:46   liceum o profilu teatralnym

Możecie mi doradzic w sprawie wyboru liceum o profilu teatrelnym? Chodzi mi o nazwe i miejscowośc szkoły. A może do takiego liceum chodziliście i moglibyście mi jakieś polecic?
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2010-02-03, 11:36   

kwiatuszek,
Kończę klasę licealnym o profilu humianistyczno-teatralnym. I właśnie za takim najlepiej się rozejrzeć,ponieważ nie ma bezpośrednio szkół teatralnym na poziomie liceum ogólnokształcącego.O ile się nie mylę ponoć ma powstać po odejściu naszego rocznika kolejna klasa o tej specjalizacji.(II LO,Elbląg),lecz nie jest to nic pewnego.Wiem,że takie klasy istnieją także w Warszawie,Trójmieście,£odzi oraz Poznaniu.Jednak nie potrafię wskazać Ci konkretnych szkół.

Mogę polecić Ci także to liceum http://alacz.edu.pl/index.php.
Tyle,że jest ono szkołą prywatną.

Ponadto poszukaj w swoich okolicach ,z pewnością znajdziesz jakąś klasę autorską o takim profilu.Warto jednakże na wstępie uświadomić sobie,że takie klasy w żadnym stopniu nie przygotowują do studiów aktorskich.
Owszem majÄ… ciekawy program ,od warsztĂłw teatralnych,filmowych po pracÄ™ w teatrze w charakterze statystĂłw.Do tego zwykle dochodzÄ… przedmioty na poziomie rozszerzonym typu: wiedza o kulturze,historia sztuki,wiedza o teatrze oraz filmoznawstwo.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nataniel

Pogromca postĂłw

BORN TO BE



Wiek: 34

Doł±czył: 28 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-03-17, 14:14   

Klasa teatralno-filmowa w III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie (najlepszy ogĂłlniak w wojewĂłdztwie), ale odradzam, niski poziom nauczania i atmosfera nie bardzo.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leĹĽÄ…cych na progu


GG: 25676781
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com