Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Zkitrany  

User


Wiek: 29

Doł±czył: 04 Mar 2010

Sk±d: k.Rzeszowa

   

Wysłany: 2010-03-04, 14:03   Liceum, profil menadĹĽersko-turystyczny

Witam. Zastanawiam się właśnie nad pójściem do szkoły średniej na ten profil. Co moglibyście o nim powiedzieć? Wyraźcie wasze opinie.
 

Darcia2601  

User



Wiek: 34

Doł±czyła: 07 Lut 2010

Sk±d: Leeds

   

Wysłany: 2010-03-05, 16:56   

Jezeli to jest to co lubisz i chcesz w przyszlosci robic to idz, tylko zastanow sie nad tym dobrze, zebys pozniej nie zalowal/a. ;)
_________________
Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem.
 

NiuĹ„ka  

User

zakochaana :)



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 31

Doł±czyła: 05 Mar 2010

Sk±d: Twoja wyobraÂĽnia

   

Wysłany: 2010-03-06, 08:01   

zalezy jaka szkoła,jak wymagająca. ja jestem na profilu geo-bio i powiem szczerze,ze teraz wolalabym byc na turystyczno-menadżerskim.
_________________
 

Mikaela

User


Doł±czył: 08 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-04-08, 19:38   

Najlepiej jak wejdziesz na stronę szkoły do której chcesz iść, poczytasz i dowiesz się praktycznie wszystkiego. Jest też takie coś jak dni otwarte i nasza-klasa, gdzie na forum szkolnym możesz zadać to samo pytanie i na pewno powiedzą ci wszystko co tylko będziesz chciał ;-) Moim zdaniem te profile czy to prawniczo-ekonomiczny, itp. to jedynie takie ubarwienia. Sprawdź sobie lepiej co będziesz miał rozszerzone. Zapewne matematykę i geografię. A co do reszty to nie jestem pewna. Najlepiej po prostu wejść na ich stronę :D ¯yczę powodzenia na egzaminach :-D
 

Norbs93  

Pogromca postĂłw

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Doł±czył: 10 Cze 2009

   

Wysłany: 2010-04-08, 20:24   

Ja jestem na podobnym bo mat-geo.W tym roku w mojej szkole własnie otwierają mat-geo-pp czyli klase menadzerską,i po tym roku nauki nie zmienił bym decyzji bo to swietna rzecz.
 

agusiek  

Pogromca postĂłw



Wiek: 31

Doł±czyła: 07 Lip 2009

Sk±d: RzeszĂłw

   

Wysłany: 2010-04-11, 20:16   

Muahaha mĂłj profil w rzeszowskim 6lo. :-P
Jeśli odpowiada Ci rozszerzony wos - bedzie git. :p
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com