Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Milka1191  

User

Milka1191

Imię: Milena

Wysłany: 2014-01-22, 15:06   Liceum

Hej . Czyta?am co nieco i czy sugerujecie ?e liceum jest gorsze od technikum . Szukam szko?y i nie mam specjalnych zainteresowa? i nie lubi? matematyki ;/ . Do jakiej szko?y proponujecie ?ebym posz?a ? Doradzcie co? :p

psychickid  

Hiper wymiatacz

w r?kach widnokr?gi

Wysłany: 2014-01-22, 15:37   

Przede wszystkim zastanów si? (chocia? pewnie w trakcie nauki w szkole ?redniej zmieni Ci si? to jeszcze milion razy) czy chcesz i?? na studia pó?niej czy nie - po liceum masz tylko matur? i praktycznie nic wi?cej, z kolei po technikum masz tytu? technika, który mimo wszystko zapewnia Ci wi?kszy popyt na rynku pracy. Ja niestety pope?ni?am ?yciowy b??d i posz?am do liceum, w dodatku czteroletniego, teraz strasznie ?a?uj?, ?e nie wybra?am technikum.

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma mi?o?ci, nie ma w?adzy, nie ma planu
trzymaj si? z dala od boga, zosta? niepokorny
staczaj si?.

espresso  

Stały User

Fater

Wysłany: 2014-01-23, 07:24   

Na dzie? dzisiejszy lepsze jest technikum, masz po nim matur?, tytu?, mo?esz studiowa?, a po liceum jak nie pojdziesz na studia masz tylko matur?.

samalazt

User

Wysłany: 2015-06-19, 08:08   

Zdecydowanie lepsze technikum. Po jego uko?czeniu odrazu mo?esz zacz?? prac?.

Oliwka18

User

Wysłany: 2016-08-15, 11:32   

Ja za to posz?am do liceum. Nie wiem czy mam co ?a?owa? czy nie. Je?li lubisz si? uczy? , wybierz liceum. Na dodatek masz o wiele mniej wtedy nauki ni? w technikum, poniewa? nie masz zawodowych. Oczywi?cie pó?niej idziesz na studia , bo pracy inaczej nie znajdziesz. Osobi?cie ciesz? si? równie? z wyboru, bo akurat jestem w liceum a raczej szkole o ograniczonej ilo?ci miejsc. Jest to szko?a bardzo ma?a. Wszyscy si? znaj? a nauczyciele pami?taj? cie z imienia i nazwiska :D Ludzie tez s? wspaniali , o wysokiej kulturze ;D
Co do technikum, akurat wyszlo tak , ?e w moim mie?cie nie jest za du?ego wyboru. Kierunki s? g?ównie wybrane dla ch?opaków. ( nie , nie jestem feministk?) ;D aczkolwiek dziewczyn jest tam znikoma ilo??.
Nie wiem co ci poradzi? . Mam nadzieje ze mój opinia ci si? choc troche przyda .

Szalonooki  

User

Wysłany: 2016-08-15, 21:16   

@up

masz ?opat? :/

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com