Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Francesco123

User

Wysłany: 2019-02-21, 18:19   Liceum zaoczne przeniesienie z technikum

Witajcie moi drodzy mam do was zapytanie co o tym s?dzicie
Jestem w 2 klasie technikum na profilu technik mechanizacji rolnictwa problem w tym jednak ?e szko?a mnie nudzi a profil nie interesuje za bardzo jedyny plus ?e kocham ludzi a w szkole mam z nimi kontakt , od maja my?l? przepisa? si? do liceum zaocznego(dwa razy na dwa tygodnie szk?) i w tym czasie zaj?? si? biznesem mam ju? mniej wi?cej pomys? co chc? robi? w ?yciu lub pracowa? u kogo? w tej bran?y i narazie si? jej uczy? jednak co? mnie blokuje przed t? decyzj? i rozmow? na ten temat z rodzicami nwm co za argumenty by ich zaciekawi?y a druga sprawa boj? si? opinii innych osób bo jestem bardzo lubianym cz?owiekiem i nw co oni b?d? my?le? na mój temat jednak s?dz? ?e w moim przypadku by?a by to ?wietna decyzja licz? na wasze porady , oczywi?cie po takim liceum porobi? bym jeszcze kursy zawodowe itd

o.majk1

User

Wysłany: 2020-12-07, 18:11   

Wiem, ze w szkole Cosinus istnieje mozliwosc zapisu na wyzszy semestr jesli masz juz ukonczona jakas klase technikum/liceum. Najlepiej jak bys skontaktowal sie z sekretariatem wtedy dowiesz sie wszystkiego.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com