Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-09-04, 00:20   

Nie. To już nie to samo LP
_________________
There can be only one
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-09-04, 20:50   

To samo, to samo :mrgreen: Ja tam dalej słyszę pasje w ich albumach.

W sumie ciekawie jakby dzisiaj wyglądał Mike w czerwonych/zielonych włosach i Chester w tych mega luźnych spodniach :-D
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-09-04, 21:34   

Cytat:

dalej słyszę pasje w ich albumach


Może i tak, ale to nie to samo. Za dużo elektroniki. Ktoś nawet śmiał się, że w takim tempie to niedługo będą musieli wywalić Brada, bo nie będzie im potrzebny
_________________
There can be only one
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-09-04, 21:40   

Jak w takim tempie? W LT jest już mniej tego unowocześnienia. Przynajmniej moje ucho tak mówi. Podsumowali ostatnią płytą swoje dokonania i ciekawe co teraz zrobią. Ja mam nadzieję na porządny kawałek rocka, już niekoniecznie rapcore. Chociaż ich powiązania z Aokim nie wróżą dobrze :niepewny:
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-09-04, 21:51   

Już z tym Aokim brzmią lepiej niż ich niektóre "dzieła" z LT i ATS
_________________
There can be only one
 

ConQuien

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-05, 20:34   

Od LP zaczęła się moja przygoda z rockiem i właśnie oni przekonali mnie do tego gatunku muzycznego, tak więc mam do nich sentyment i szacunek. Co prawda, wolałem ich starsze albumy, zwłaszcza mocniejsze kawałki w stylu np. Faint, ale w przeciwieństwie do wielu fanów, którzy pamiętają ich jako twórców numetalu, nie zacząłem hejtować zespołu po zmianie stylu. Po prostu teraz odpowiadają mi trochę mniej.
_________________
Jeśli mam wybierać pomiędzy złem a złem, wolę nie wybierać wcale.
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-09-05, 20:54   

Cytat:

ale w przeciwieństwie do wielu fanów, którzy pamiętają ich jako twórców numetalu


:-o Twórcy numetalu? Pierwsze słyszę.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

ConQuien

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-05, 21:02   

WhosThere napisa³/a:

Cytat:

ale w przeciwieństwie do wielu fanów, którzy pamiętają ich jako twórców numetalu


:-o Twórcy numetalu? Pierwsze słyszę.



Nie zatwardziali twórcy numetalu, którzy całymi dniami piszą piosenki pod ten gatunek muzyczny (chociaż faktycznie mogło to tak zabrzmieć), jednak w ich najstarszych piosenkach słychać właśnie taką nutę. Czego pewnie ludzie zaczynający od ATS albo LT nawet nie kojarzą.
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-09-05, 21:24   

Ach, dopiero teraz zrozumiałem. Na początku myślałem o "twórcy" w sensie kogoś kto tworzy coś jako pierwszy. Nie no, co do tego, że LP tworzyło numetal nie ma żadnych wątpliwości. Sorki za zamieszanie. :-)
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-09-06, 02:35   

Ja też od nich zaczynałem, ale jednak średnio mi pasuje, jak ktoś tak drastycznie zmienia styl. Co jak co, ale Meteora i HT nie mają prawie nic wspólnego z późniejszymi płytami. "What I've done" było dla mnie już takim zamknięciem pewnego rozdziału. Czegoś, co już raczej nie wróci. Wciąż mają ciekawe pomysły (przynajmniej niektóre), ale jest co najwyżej lekkie wspomnienie ich starego stylu.
_________________
There can be only one
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-09-06, 07:31   

Cytat:

Ja też od nich zaczynałem



Czyli wychodzi na to, że każdy fan rocka zaczynał od LP :mrgreen: Ja sam też. To tylko pokazuje fenomen tego zespołu ;)
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-09-06, 15:12   

¯e LP jest fenomenalnym zespołem to jedno. Nie znaczy to jednak, że trzeba się ich kurczowo trzymać. Fakt, czasem poczytam jakiś newsy, pooglądam LPTV czy coś, ale krytykować ich nowy styl będę non stop ;p
_________________
There can be only one
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-09-06, 17:22   

To było takie luźne przemyślenie :-D Wiadomo, że to co mi się podoba, nie spodoba się wszystkim. Niech do Polski szybko wracają.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

NothingSpecial  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 02 Wrz 2013

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2013-09-15, 02:53   

Ehh... pomimo mojej olbrzymiej miłości do LP (która jest naprawdę ogromna) zawiodłam się trochę tym, że ta ich 'nowa płyta' to będą znów remiksy... i to praktycznie takie, które w większości są już dostępne w necie. No ale czekam na następną płytę, już taką prawdziwą. ;) Tylko mam nadzieję, że nie będą to same piosenki w stylu ALTNC, bo utwór ten średnio mi się podoba... Chociaż gra Recharge LP jest super ;D
_________________
"Bowiem słuszność ma filozof, który mówi, że granica między szczęściem a melancholią nie grubsza jest aniżeli ostrze noża..."
 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Do³±czy³a: 13 Wrz 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-15, 12:10   

Słucham, czasami. Choć zwykle tych "starszych" kawałków.
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com