Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Roxi12  

User

Wysłany: 2009-09-15, 16:13   List do kole?anki-b?agam, pomocy!

Musze napisa? na jutro list do kole?anki, w którym opisz? swoje wakacje. Prosz?, pomó?cie... !!!

agusiek  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-09-15, 16:15   

buahaha bez kitu stara. nie b?d? taka wygodna ;p
nic w tym trudnego

Roxi12  

User

Wysłany: 2009-09-15, 16:25   

Taa.. najlepsze ?e nigdzie nie by?am na wakacjach :P

krucha_  

Stały User

Imię: Agata

Wysłany: 2009-09-15, 16:29   

to wymysl. W babci na wsi w górach na obozie. ALbo ze siedzia?as w domu i juz. Robilas to tamto poznalas nowych znajomych w parku itp. Pomysl..

margola  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-09-15, 16:30   

to co? zmy?l. Napisz ?e ci??ko pracowa?a? w Anglii pakuj?c por do skrzynek.
napisanie listu nie jest chyba trudne

agusiek  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-09-15, 16:31   

albo,?e by?a? w niemczech na ogórkach :mrgreen:

though  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-09-15, 16:31   

Kurcze, ale bym chcia?a mie? taka prac? domowa jak ty, lepiej sobie jaj nie rób i zacznij pisa?.

Iwona  

Pogromca postĂłw

Iwona

Imię: Iwona

Wysłany: 2009-09-15, 16:52   

ja mialam podobn? na angielski napisac xD
to nic trudnego... wymysl ze bylas np. nad morzem z rodzn?, potem na kolonia w grecji, itp

justyna15153  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2009-09-15, 17:15   

Kur... gdy bym ja mia?a takie zadanie nie zda?a bym na sam pocz?tek :->
Ju? nie przeginaj i wyt?? swoj? ?epetyne ...

zielona  

Pogromca postĂłw

Imię: Monika

Wysłany: 2009-09-15, 17:24   

Droga Basiu!
Pisz? do Ciebie, gdy? chcia?abym Ci opowiedzie? o tym, jak sp?dzi?am wakacje oraz podzieli? sie z Tob? moimi wra?eniami.
Tego lata by?am w naszym polskich Tatrach. D?ugo czeka?am na ten wyjazd.
Ju? jad?c poci?giem do Zakopanego, wspaniale si? bawi?am. Podró? by?a dosy? d?uga i nie mog?am sie doczeka?, kiedy wreszcie po raz pierwszy ujrz? szczyty polskich gór.
Kiedy w ko?cu dojechali?my, wysiad?szy z pociagu poczu?am powiew ?wie?ego, górskiego powietrza. Razem z rodzicami zakwaterowali?my si? w niezwykle urokliwym pensjonacie u stóp malowniczej góry. Rodzina prowadz?ca ten niewielki hotel by?a bardzo mi?a. Ju? pierwszego dnia zorganizowa?a nam ognisko z góralami i zaproponowa?a, ?e opowie kilka ciekawych historii o okolicy. Podczas ogniska nauczyli?my si? ?piewa? kilka góralskich piosenek i us?yszeli?my wiele ciekawych opowie?ci. Przy wspólnej zabawie pozna?am mi?e rodze?stwo w naszym wieku - Kasi? i Tomka. Wspaniale si? z nimi bawi?am i od tej pory, gdy tylko przebywalismy w pensjonacie, bylismy nieroz??czni.
Nast?pnego dnia po raz pierwszy ja i moi rodzice wyruszylismy na górski szlak. Na pocz?tku groga wydawa?a mi sie trudna i m?cz?ca, jednak gdy juz przywyk?am do spaceru pod górk?, zacz??am rozkoszowa? si? pi?knym górskim krajobrazem. Basiu, to by? wspania?y widok ! Nigdy nie zapomn? tych o?nie?onych szczytów, rozpo?cieraj?cych si? ni?ej zielonych ??czek i w?skich, zalesionych dolin...

Nie chce mi si? dalej. Rozumiesz ju?, to ?adna sztuka, tylko troch? wyobra?ni i ch?ci, których Ci wybitnie brakuje.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com