Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

Roxi12  

User

Do│▒czy│a: 17 Sie 2009

Wys│any: 2009-09-15, 15:13   List do kole┼╝anki-b┼éagam, pomocy!

Musze napisa─ç na jutro list do kole┼╝anki, w kt├│rym opisz─Ö swoje wakacje. Prosz─Ö, pom├│┼╝cie... !!!

agusiek  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 07 Lip 2009

Sk▒d: Rzesz├│w

Wys│any: 2009-09-15, 15:15   

buahaha bez kitu stara. nie b─ůd┼║ taka wygodna ;p
nic w tym trudnego

Roxi12  

User

Do│▒czy│a: 17 Sie 2009

Wys│any: 2009-09-15, 15:25   

Taa.. najlepsze że nigdzie nie byłam na wakacjach :P

krucha_  

Stały User

Imi─Ö: Agata

Do│▒czy│a: 07 Cze 2009

Wys│any: 2009-09-15, 15:29   

to wymysl. W babci na wsi w górach na obozie. ALbo ze siedziałas w domu i juz. Robilas to tamto poznalas nowych znajomych w parku itp. Pomysl..

margola  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 27 Sty 2009

Wys│any: 2009-09-15, 15:30   

to co┼Ť zmy┼Ťl. Napisz ┼╝e ci─Ö┼╝ko pracowa┼éa┼Ť w Anglii pakuj─ůc por do skrzynek.
napisanie listu nie jest chyba trudne

agusiek  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 07 Lip 2009

Sk▒d: Rzesz├│w

Wys│any: 2009-09-15, 15:31   

albo,┼╝e by┼éa┼Ť w niemczech na og├│rkach :mrgreen:

though  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 28 Gru 2008

Wys│any: 2009-09-15, 15:31   

Kurcze, ale bym chciała mieć taka pracę domowa jak ty, lepiej sobie jaj nie rób i zacznij pisać.

Iwona  

Pogromca post├│w

Iwona

Imi─Ö: Iwona

Do│▒czy│a: 19 Sie 2009

Wys│any: 2009-09-15, 15:52   

ja mialam podobn─ů na angielski napisac xD
to nic trudnego... wymysl ze bylas np. nad morzem z rodzn─ů, potem na kolonia w grecji, itp

justyna15153  

Hiper wymiatacz

Do│▒czy│a: 04 Maj 2009

Wys│any: 2009-09-15, 16:15   

Kur... gdy bym ja mia┼éa takie zadanie nie zda┼éa bym na sam pocz─ůtek :->
Ju┼╝ nie przeginaj i wyt─Ö┼╝ swoj─ů ┼éepetyne ...

zielona  

Pogromca post├│w

Imi─Ö: Monika

Do│▒czy│a: 18 Kwi 2009

Wys│any: 2009-09-15, 16:24   

Droga Basiu!
Pisz─Ö do Ciebie, gdy┼╝ chcia┼éabym Ci opowiedzie─ç o tym, jak sp─Ödzi┼éam wakacje oraz podzieli─ç sie z Tob─ů moimi wra┼╝eniami.
Tego lata byłam w naszym polskich Tatrach. Długo czekałam na ten wyjazd.
Ju┼╝ jad─ůc poci─ůgiem do Zakopanego, wspaniale si─Ö bawi┼éam. Podr├│┼╝ by┼éa dosy─ç d┼éuga i nie mog┼éam sie doczeka─ç, kiedy wreszcie po raz pierwszy ujrz─Ö szczyty polskich g├│r.
Kiedy w ko┼äcu dojechali┼Ťmy, wysiad┼észy z pociagu poczu┼éam powiew ┼Ťwie┼╝ego, g├│rskiego powietrza. Razem z rodzicami zakwaterowali┼Ťmy si─Ö w niezwykle urokliwym pensjonacie u st├│p malowniczej g├│ry. Rodzina prowadz─ůca ten niewielki hotel by┼éa bardzo mi┼éa. Ju┼╝ pierwszego dnia zorganizowa┼éa nam ognisko z g├│ralami i zaproponowa┼éa, ┼╝e opowie kilka ciekawych historii o okolicy. Podczas ogniska nauczyli┼Ťmy si─Ö ┼Ťpiewa─ç kilka g├│ralskich piosenek i us┼éyszeli┼Ťmy wiele ciekawych opowie┼Ťci. Przy wsp├│lnej zabawie pozna┼éam mi┼ée rodze┼ästwo w naszym wieku - Kasi─Ö i Tomka. Wspaniale si─Ö z nimi bawi┼éam i od tej pory, gdy tylko przebywalismy w pensjonacie, bylismy nieroz┼é─ůczni.
Nast─Öpnego dnia po raz pierwszy ja i moi rodzice wyruszylismy na g├│rski szlak. Na pocz─ůtku groga wydawa┼éa mi sie trudna i m─Öcz─ůca, jednak gdy juz przywyk┼éam do spaceru pod g├│rk─Ö, zacz─Ö┼éam rozkoszowa─ç si─Ö pi─Öknym g├│rskim krajobrazem. Basiu, to by┼é wspania┼éy widok ! Nigdy nie zapomn─Ö tych o┼Ťnie┼╝onych szczyt├│w, rozpo┼Ťcieraj─ůcych si─Ö ni┼╝ej zielonych ┼é─ůczek i w─ůskich, zalesionych dolin...

Nie chce mi si─Ö dalej. Rozumiesz ju┼╝, to ┼╝adna sztuka, tylko troch─Ö wyobra┼║ni i ch─Öci, kt├│rych Ci wybitnie brakuje.

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com