Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pimple

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 18 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 15:37   

Fazikus napisa³/a:

A co do pytani zasadniczego to można, zawadzić np. zębami albo w jakiś sposób sprawić ból co kraj to obyczaj każdemu potrzebne co innego



Ząbkami też można sprawić przyjemność :P
_________________
któregoś dnia może mnie nie być po prostu załóż
przypomnisz mnie sobie
ale nie czuj żalu,
życie się będzie toczyć i tak pomału,
wytrzesz z łez oczy MNIE NIE ¯A£UJ!
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 16:49   

przepraszam...
po prostu nie potrafilam wczesniej sie przelamac zeby "Wziac go do buzi" az w koncu sie udalo i na dodatek akurat jakos ten wÄ…tek mi wlazl na forum hehe

a co do tego co mozna zrobic źle no to tak jak poprzednicy mowili:zęby :P
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 16:59   

barbiee to dla Ciebie i dla innych dziewczyn, kobiet tutaj : nawilżyć sobie palce i penisa, następnie drażniąc go, ale w szczególności samą główkę...zobaczycie jaka reakcja.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 17:52   

Mizantrop napisa³/a:

Ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach wszystko co związane z seksem jest powodem do dumy, tak ? To niech jeszcze stanie na środku centrum handlowego i krzyknie "Ludzie! ludzie! robiłam loda swojemu chłopakowi..." skoro się chwalić, to na całego. Po co taka skromność.



1 Internet zapewnia jakÄ…Å› anonimowÄ…
2 Ja nie powiedziałem że wszystko co tyczy się seksu jest powodem do dumy
3 Ciekawe ile osób robi loda i się tego wstydzą jeżeli się czegoś wstydzą to po cholerę to robią?
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 19:06   

Fazikus napisa³/a:

1 Internet zapewnia jakÄ…Å› anonimowÄ…
2 Ja nie powiedziałem że wszystko co tyczy się seksu jest powodem do dumy
3 Ciekawe ile osób robi loda i się tego wstydzą jeżeli się czegoś wstydzą to po cholerę to robią?


No właśnie. Internet zapewnia można powiedzieć pełną anonimowość.
Wiem, ja tylko zadałem pytanie.
A ile robi fellatio i mówi o tym otwarcie w życiu realny, a nie wirtualnym ? czyli też się wstydzą mimo, że w świecie Internetu tego nie widać.

Każdy ma inne wartości, zasady, reguły w życiu.
Koniec Ot.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-07-24, 19:10   

Fazikus, Nie uważasz jednak,że może nie mieć ,to związku ze wstydem,lecz z przekonaniami danej osoby ? Osobiście także twierdzę,że moje pożycie seksualne z partnerem jest czymś osobistym.
Niekoniecznie udział w dyskusji musi nawiązywać do jego szczegółów.
I w tym temacie uważam,że jeżeli para decyduje się na taką formę pieszczot,powinna polegać na wzajemnej opinii.
_________________
Drugs&hugs.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 19:20   

Mizantrop napisa³/a:

A ile robi fellatio i mówi o tym otwarcie w życiu realny, a nie wirtualnym ? czyli też się wstydzą mimo, że w świecie Internetu tego nie widać.



Dla mnie nigdy nie było tematów tabu i mówię otwarcie o wszystkim.

slow napisa³/a:

Fazikus, Nie uważasz jednak,że może nie mieć ,to związku ze wstydem,lecz z przekonaniami danej osoby ?



też, ale dlaczego mam nie mówić o tym co robię, każdy jest odpowiedzialny za swoje czyny ja nie mówię że masz iść do sklepu i głosić "pierze dziewczynę na 100 różnych sposobów"

slow napisa³/a:

I w tym temacie uważam,że jeżeli para decyduje się na taką formę pieszczot,powinna polegać na wzajemnej opinii.



Dlaczego, czytając Kamasutrę już nie polegasz na wzajemnej opinii
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-07-24, 19:28   

Fazikus napisa³/a:

też, ale dlaczego mam nie mówić o tym co robię, każdy jest odpowiedzialny za swoje czyny ja nie mówię że masz iść do sklepu i głosić "pierze dziewczynę na 100 różnych sposobów"


Nie napisałam,że mierzi mnie w jakikolwiek sposób fakt opisywania swoich przeżyć intymnych.
Wyznaję zasadę,że każdy robi to co chce.Jednak chciałam dowieść,że ich nie opisywanie nie musi wiązać się z brakiem otwartości,czy wstydem.

Fazikus napisa³/a:

Dlaczego, czytając Kamasutrę już nie polegasz na wzajemnej opinii


Nie wiem jaki ma to związek z tym co napisałam.
Uważam,że seks oralny,jak i każda inna forma pieszczot,powinien wiązać się z przyjemnością.Wątpię,by obce osoby potrafiły nam odpowiedzieć jaki sposób wykonania preferuje naszej partner.Wszystko sprowadza się do subiektywnych odczuć i osobistych preferencji.W celu ich poznania należy podjąć rozmowę z partnerem,a nie zadawać pytanie na forum młodzieżowym.
_________________
Drugs&hugs.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 19:35   

Ale nie w 100%. Ten temat zamknięty?

A i owszem ale podstawy tak.

Cytat:

Przykład: każdy z nas dowiedział się jak wygląda seks klasyczny. Polega na wsadzaniu i wyciąganiu członka z pochwy. Ale już każdy z nas dostosowuje szybkość, głębokość penetracji itp do potrzeb swoich i partnera. (chodzi mi o osoby współżyjące, by nie było niedomówień)



W seksie istnieją różne sztuczki które mogą pobudzić i właśnie tym powinno się dzielić. Nie każdy musi ale jeżeli ktoś chce i ktoś drugi chce to czytać to ok
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com