Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

krzysztof1

Stały User


Dołączył: 02 Maj 2015

   

Wysłany: 2018-01-07, 12:17   Ludzie mogą starać się o odszkodowania.

Ci którzy w ostatnich latach podczas ostatnich rządów PO, młodzi ludzie którzy ulegli nakłanianiu i promocji homoseksualizmu, prostytucji i narkomani w Polsce, mogą starać się o odszkodowania. Przeważnie młodzi ludzie, którzy w ostatnich latach, których nakłaniano poprzez promocję do takiego życia, ci którzy ulegli homoseksualizmowi, którzy nigdy nie będą już mogli założyć normalnej rodziny, ci którzy ulegli prostytucji, albo uzależnili się od narkotyków, mogą oni wystąpić o milionowe odszkodowania, które pozwoliłyby im na podjęcie leczenia. Ludzie u władzy politycy tacy jak np.; pan Biedroń i inni politycy, którzy nakłaniali młodych ludzi do takiego stylu życia, którzy promowali wśród młodych ludzi takie życie, powinno wystąpić się do nich o odszkodowania najlepiej zbiorowo, o wypłacenie im środków finansowych które pozwoliłyby im powrócić do normalnego życia, bez nałogów i aby mogli znowu zakładać swoje normalne rodziny.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence griseImię: Łukasz

Wiek: 24

Dołączył: 07 Sty 2010

   

Wysłany: 2018-01-07, 17:29   

krzysztof1 napisał/a:

ci którzy ulegli homoseksualizmowi, którzy nigdy nie będą już mogli założyć normalnej rodziny,


Jestem gejem i ŻĄDAM od państwa polskiego renty. Niech mi dadzą dożywotnią rentę równą trzykrotności średniej krajowej. Chętnie przygarnę.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

krzysztof1

Stały User


Dołączył: 02 Maj 2015

   

Wysłany: 2018-01-07, 23:52   

Szej-Hulud napisał/a:

krzysztof1 napisał/a:

ci którzy ulegli homoseksualizmowi, którzy nigdy nie będą już mogli założyć normalnej rodziny,


Jestem gejem i ŻĄDAM od państwa polskiego renty. Niech mi dadzą dożywotnią rentę równą trzykrotności średniej krajowej. Chętnie przygarnę.Niech ci wypłacą odszkodowania ci którzy promowali i zachęcali cię do takiego życia w Polsce. Należy wam się za poniesione straty, bowiem nigdy nie będziecie mieli prawdziwej rodziny która dała by wam potomstwo, czyli odebrano wam coś bardzo cennego.
 

amnesia

User


Dołączył: 26 Sty 2018

   

Wysłany: 2018-01-26, 16:18   

Ja myślę, że aby takie odszkodowanie dostać, trzeba postarać się o bardzo dobrego prawnika, założyć pozew zbiorowy... I MOŻE wtedy coś by się zadziało. Bez tego... nie ma szans.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com