Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:18   

slow napisa³/a:

w której jeden z partnerów występuje z roszczeniami odnośnie wolności w zakresie życia seksualnego.


Slow, cofnij się parę postów - również uważam to za abstrakcję.

slow napisa³/a:

A kto ma prawo oceniać stopę doświadczenia danej osoby ? Sytuacje oraz osoby z jakimi się zetknęła ? :-) Czy, aby myśląc w ten sposób, masz prawo odnosić do powierzchowności i stereotypowego myślenia innych osób ?


Wypowiedź dla samej sztuki rozmowy.
Sama zapewne znasz siebie i swe doświadczenie oraz wiedzę na tyle, że wiesz, kiedy ktoś jest/lub nie jest mądrzejszy od siebie. I tu nie ma sensu bawić się w ceregiele i górnolotne idee - takie rzeczy po prostu widać, mimo, że zadaję kłam swym poprzednim słowom.

slow napisa³/a:

Ostia, nie robisz mi łaski, tym że ze mną dyskutujesz


Tia, a ktoś tu mówił o unikaniu dopowiadania sobie słów, które nie padły i czytania ze zrozumieniem.
Cóż, anyway - jak zwykle miło było z tobą porozmawiać, dziękuję :)
A ukierunkować chcę tylko na to, że relatywizm jest wszędzie, a "moja prawda jest najmojsza" jest niepotrzebne i płytkie.

Porcelana. napisa³/a:

Tzn. co masz na myśli? Jakieś skoki w bok?


POruszony przeze mnie temat swingersów - gdy, oczywiście, obie osoby się godzą.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:22   

Ostia napisa³/a:

POruszony przeze mnie temat swingersów - gdy, oczywiście, obie osoby się godzą.


Gdy obie osoby się godzą to nie jest dla mnie żaden problem, jednak ja nie traktowałabym tego poważnie i przyszłościowo, gdybym miała się kiedyś znaleźć w takim układzie. Ot, zwykła zabawa na zasadzie "ślubu z tego nie będzie".
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:23   

Porcelana., ha, a jeśli rzecz taka dzieje się w szczęśliwym, młodym małżeństwie?
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:26   

Ostia, na to pytanie już Ci nie odpowiem, ja nie pozwoliłabym sobie na coś takiego w małżeństwie, więc nigdy nie zjadę się w takiej sytuacji. Chociaż akceptuje to i nie traktuje tego w kategorii "wynaturzenia". Co kto lubi, jak mówią.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:28   

Porcelana., a czy zmieniłoby to jakoś stosunek do pary, którą znasz (żeby nie było niedomówień - będącej razem wiele lat, szczęśliwej itd), a o której dowiedziałabyś się czegoś takiego? :)
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:45   

No cóż, mojego stosunku by nie zmieniło. Chociaż też uważam, że np w małżeństwie takie rzeczy niespecjalnie pasują. Co do moich poglądów na luźny związek czy też tzw. układ - nie chciałbym się w czymś takim znaleźć. Nie przemawia to do mnie i trochę kłóci się z moimi poglądami, natomiast jeśli ludziom to odpowiada, to okej.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:55   

Ostia napisa³/a:

a czy zmieniłoby to jakoś stosunek do pary, którą znasz (żeby nie było niedomówień - będącej razem wiele lat, szczęśliwej itd), a o której dowiedziałabyś się czegoś takiego? :)


Nie, znam taką parę z naprawdę wieloletnim stażem, wprawdzie nie są małżeństwem, ale są zaręczeni i chyba dobrze im ze sobą. Ja osobiście nie chciałabym być na jej miejscu, ale akceptuje to w pełni.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com