Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

adaminrealfor  

User

Imię: Adam

Wysłany: 2018-12-08, 21:57   Ma?a uwaga od do?wiadczonego

Nie zwracajcie uwagi przesadnie na wyniki (stopnie) w nauce z przedmiotów, które Was nie interesuj?. Pó?niej nikt nie b?dzie Was pyta? o oceny tylko o umejetno?ci.

Niezale?nie od wieku, warto wcze?niej zacz?? praktyki, cho?by darmowe. Dobry fach w r?ku to spokój ducha.

Bia?y diabe?  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2018-12-09, 16:28   

Najlepiej nauczy? sie angielskiego i uciec z tego dziadowskiego kraju rz?dzonego przez mówce pogrzebowego z syndromem dawna

acoo123  

Mega wymiatacz

Imię: acoo123

Wysłany: 2018-12-09, 18:36   

I rowniez dlatego ze jest w tym kraju deficyt normalnych ludzi

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov

Wysłany: 2018-12-10, 03:07   

Bia?y diabe? napisał/a:

Najlepiej nauczy? sie angielskiego i uciec z tego dziadowskiego kraju rz?dzonego przez mówce pogrzebowego z syndromem dawna

Ja na studia zwia?am, ale ju? nie mog? si? doczeka? kiedy wróc? do Polski. :mrgreen: O ile brytyjski system edukacji wy?szej bardzo mi si? podoba, to nie potrafi? przywykn?? do fa?szywej uprzejmo?ci brytyjczyków, wsz?dobylskiej ple?ni i uwa?ania na ka?de s?owo, bo ludzie potrafi? si? tu obrazi? za wszystko. Kraj pachn?cy olejem.
Plusy oczywi?cie te? s?, ale jak mam wybiera?, gdzie chc? w przysz?o?ci ?y? i pracowa? to tylko Polska. Z chamstwem poradzi? sobie ?atwo, trudniej z fa?szyw? uprzejmo?ci?.

[ Dodano: 2018-12-10, 03:08 ]
adaminrealfor, Chyba s?abo ci sz?a nauka z czegokolwiek skoro parasz si? marketingiem szeptanym.

acoo123  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2018-12-10, 08:07   

Sonmi napisał/a:

Ja na studia zwia?am, ale ju? nie mog? si? doczeka? kiedy wróc? do Polski. O ile brytyjski system edukacji wy?szej bardzo mi si? podoba, to nie potrafi? przywykn?? do fa?szywej uprzejmo?ci brytyjczyków, wsz?dobylskiej ple?ni i uwa?ania na ka?de s?owo, bo ludzie potrafi? si? tu obrazi? za wszystko. Kraj pachn?cy olejem.
Plusy oczywi?cie te? s?, ale jak mam wybiera?, gdzie chc? w przysz?o?ci ?y? i pracowa? to tylko Polska. Z chamstwem poradzi? sobie ?atwo, trudniej z fa?szyw? uprzejmo?ci?.

A ty by? Polakowi oszustowi zaufa?a ? XD Japierdziele
Dzi?kuj swoim poprzednikom za wyrobione ju? zdanie.
To co dla Polaków jest dziwne w innych krajach jest norm?. Polska jako kraj jest nadal zacofany (ludzie) pr?dko to si? nie zmieni dopóki rodzice nie zaczn? by? rodzicami albo nauczyciele nauczycielami no bo gdzie? t? kultur? i obycie NORMALNE z spo?ecze?stwem trzeba naby?.
Ja tam Anglikom w ogóle si? nie dziwi?.

Lady Virgin  

Moderator

Wysłany: 2018-12-10, 09:13   

acoo123 napisał/a:

To co dla Polaków jest dziwne w innych krajach jest norm?.

A to co w innych grajach jest dziwne u Polaków jest norm? - jak np znajomo?? geografii czy historii (dotycz?cej nie tylko swojego kraju). Uwa?am, ?e od ka?dego mo?na si? czego? nauczy?, bo to ?e kto? nie ma wiedzy w jakiej? konkretnej dziedzinie nie znaczy, ?e jest g?upi.
Jak czytam okre?lenia typu: g?upie Polaczki, w innych krajach jest normalnie, Polak to oszust i z?odziej" wypowiadane zawsze z ust polaków, to r?ce i cycki mi opadaj?. Jeszcze zacznijmy mówi? po angielsku i wyprzyjmy si? wgl. w?asnej to?samo?ci. Po choler? walczyli?my tyle lat w powstaniach skoro Niemcy s? tacy super i lepsi. Gloryfikacja innych narodów? - pochwalamy, mówienie dobrze o Polsce i polakach - bee.
A ch*j z takim towarzystwem stolikowym.

acoo123 napisał/a:

no bo gdzie? t? kultur? i obycie NORMALNE z spo?ecze?stwem trzeba naby?.

dlatego mam nadzieje, ?e ?adne dziecko nie czyta bzdur, które wypisujesz
Or unsingable songs

Bia?y diabe?  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2018-12-10, 13:44   

Sonmi napisał/a:

Bia?y diabe? napisał/a:

Ja na studia zwia?am, ale ju? nie mog? si? doczeka? kiedy wróc? do Polski. :mrgreen: O ile brytyjski system edukacji wy?szej bardzo mi si? podoba, to nie potrafi? przywykn?? do fa?szywej uprzejmo?ci brytyjczyków, wsz?dobylskiej ple?ni i uwa?ania na ka?de s?owo, bo ludzie potrafi? si? tu obrazi? za wszystko. Kraj pachn?cy olejem.

[ Dodano: 2018-12-10, 03:08 ]
adaminrealfor, Chyba s?abo ci sz?a nauka z czegokolwiek skoro parasz si? marketingiem szeptanym.

hmm wiesz ca?a Unia Europejska jest tak zniszczona przez globalistow ?e wolnym ludziom takim jak ja ci??ko si? ?yje w tym niewolniczym socjalistycznym systemie. dlatego nie bior? do g?owy takiej opcji by dac si? wyzyskiwac przez tych popapranców . mam tu do ogarni?cia kilka spraw i jad? na sta?e do USA.

[ Dodano: 2018-12-10, 13:57 ]

Lady Virgin napisał/a:

acoo123 napisał/a:

To co dla Polaków jest dziwne w innych krajach jest norm?.

A to co w innych grajach jest dziwne u Polaków jest norm? - jak np znajomo?? geografii czy historii (dotycz?cej nie tylko swojego kraju). Uwa?am, ?e od ka?dego mo?na si? czego? nauczy?, bo to ?e kto? nie ma wiedzy w jakiej? konkretnej dziedzinie nie znaczy, ?e jest g?upi.
Jak czytam okre?lenia typu: g?upie Polaczki, w innych krajach jest normalnie, Polak to oszust i z?odziej" wypowiadane zawsze z ust polaków, to r?ce i cycki mi opadaj?. Jeszcze zacznijmy mówi? po angielsku i wyprzyjmy si? wgl. w?asnej to?samo?ci. Po choler? walczyli?my tyle lat w powstaniach skoro Niemcy s? tacy super i lepsi. Gloryfikacja innych narodów? - pochwalamy, mówienie dobrze o Polsce i polakach - bee.

acoo123 napisał/a:

no bo gdzie? t? kultur? i obycie NORMALNE z spo?ecze?stwem trzeba naby?.

dlatego mam nadzieje, ?e ?adne dziecko nie czyta bzdur, które wypisujesz

dla mnie To?samo?? jest bardzo wa?na jestem ultra nacionalistom i patriotom chcia?bym ?y? w Polsce i mówic po Polsku. Jednak moj kraj od lat jest zniewolony przez globalistow i komunistów. A ludzie ?yj?cy w nim przez media maj? wyprane Mózgi i daja si? wyzyskiwac przez tych co robi? tu syf. o ich mentalno?ci nie Bede nawet wspomina? bo jak na swojego burmistrza miasta mozna wybra? zlodzieja co siedzi w wi?zieniu . albo jak mo?na chodzi? do ko?cio?a gdzie przez lata ksi?dzem by? pedofil. To jest poza obszarem w jakim si? poruszam.

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov

Wysłany: 2018-12-10, 14:47   

Lady Virgin napisał/a:

Jak czytam okre?lenia typu: g?upie Polaczki, w innych krajach jest normalnie, Polak to oszust i z?odziej" wypowiadane zawsze z ust polaków, to r?ce i cycki mi opadaj?.

W?a?nie... to zawsze pada z ust Polaków :D W Walii bardzo sobie ceni? nas i nasz? prac?. Sama pracuj? w miejscu, gdzie zatrudnia si? tylko Polaków, bo uwa?aj?, ?e jeste?my obowi?zkowi. No i w efekcie p?ac? nam sporo ponad minimaln?, mamy bardzo dobre warunki.

Lady Virgin napisał/a:

A to co w innych grajach jest dziwne u Polaków jest norm? - jak np znajomo?? geografii czy historii (dotycz?cej nie tylko swojego kraju).

Oj tak... Brytyjczyk z kierunku 'International Politics' spyta? mnie tutaj dlaczego Polacy s? czasem wrogo nastawieni w kierunku Rosjan. Go??, który ma obowi?zkow? histori? powszechn? nie potrafi? zrozumie? dlaczego nie lubili?my komunizmu skoro nam Pa?ac Kultury i Nauki w prezencie wybudowali.

Bia?y diabe? napisał/a:

mam tu do ogarni?cia kilka spraw i jad? na sta?e do USA.

Znajomy W?och niedawno uciek? z USA i przeprowadzi? si? na sta?e do Polski. Stwierdzi?, ?e o ile ekonomicznie super, to ludzi nie mo?e znie??, a szczególnie ich ignorancji. Mówi?, ?e jeden z Amerykanów spyta? jego znajomego, Greka, czy w Grecji to w ogóle maj? telewizj?. To tylko przyk?ad. Podobnych sytuacji by?o wi?cej.

Bia?y diabe?  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2018-12-10, 16:02   

etam w usa ?yje ró?ni ludzie tak jak wszedzie. Chodzi o to ze tam jest normalnie nie ma takiej nieludzkiej biurokracji jak w UE. szanowana jest wlasnosc prywatna i wolno?? s?owa i jest powszechny dost?p do broni i mozna samemu obroni? si? przed bandyta bez ryzyka ?e b?dziesz oskar?ony przez prokuratora. Nie jest idealnie ale na pewno 100 razy lepiej ni? w Europie która nied?ugo stanie si? chi?ska koloni?.

acoo123  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2018-12-10, 16:29   

Lady Virgin napisał/a:

A to co w innych grajach jest dziwne u Polaków jest norm? - jak np znajomo?? geografii czy historii (dotycz?cej nie tylko swojego kraju).

Nie no z histori? si? zgodz? bo u nas w kraju s? te? skrajne przypadki a po drugie ka?dy jakby to uj?? ka?dy kraj ka?dy nauczyciel ma ''w?asn? histori?''. ACZKOLWIEK odno?nie geografii nie wierz? w to ?e s? tacy idioci np w EU ?e nie wiedz? gdzie np le?y Estonia Polska Litwa itp. No ale je?eli tak jest to w ogóle mnie to nie zdziwi bo tak jak ju? mówi?em nic mnie ju? w ?yciu nie zdziwi.

Lady Virgin napisał/a:

Uwa?am, ?e od ka?dego mo?na si? czego? nauczy?, bo to ?e kto? nie ma wiedzy w jakiej? konkretnej dziedzinie nie znaczy, ?e jest g?upi.

Teoretycznie nie ta teza jest do obalenia.Bo czego taki cz?owiek idiota mo?e nauczy? poza nauczeniem kogo? jak by? idiot?.Nie no wiadomo jaki? tam rzeczy mo?e nauczy?.Ale je?eli taki typ ci? czego? nauczy czyli ?e jeste? niedouczony. No...

Lady Virgin napisał/a:

to r?ce i cycki mi opadaj?

To je podeprzyj czym? z ?aski swojej

Lady Virgin napisał/a:

Jeszcze zacznijmy mówi? po angielsku i wyprzyjmy si? wgl. w?asnej to?samo?ci. Po choler? walczyli?my tyle lat w powstaniach skoro Niemcy s? tacy super i lepsi. Gloryfikacja innych narodów? - pochwalamy, mówienie dobrze o Polsce i polakach - bee.

TU NIE CHODZI O TO ?E POLSKA JEST Z?A !!!!

Tu chodzi o polaków którzy s? zacofani.Mamy braki wszystko przez komun?. Ka?dy ma g?owie ''Jak ci? tu chu** wykiwa? ?''
No to jak mam pracowa? z takimi lud?mi co chce oszuka? i to ON chce by? na piedestale. Taki pierwszy lepszy przyk?ad

Sonmi napisał/a:

Pa?ac Kultury i Nauki w prezencie wybudowali.

TO JEST SYMBOL ZNIEWOLENIA. Mo?e nie jestem fanem zburzenia go ALE usun?? kilka elementów.

Sonmi napisał/a:

Mówi?, ?e jeden z Amerykanów spyta? jego znajomego, Greka, czy w Grecji to w ogóle maj? telewizj?. To tylko przyk?ad. Podobnych sytuacji by?o wi?cej.

I w?a?nie to jest ta mentalno??. Nie wiem nie by?em przy tej sytuacji ale Amerykanie maj? powiedzia?bym zdrowie wed?ug mnie poczucie humoru na które mo?na pój?? i da? ripost? i nikt si? nie obrazi rozmawia?em z wieloma lud?mi z wielu krajów wi?c jakie? tam do?wiadczenie mam plus jest taki ?e w wielu rozmowach na ?arty z obcokrajowcami nie ma szans na focha bo oni wiedz? ?e to ?arty.Je?eli powiedzia? to na powa?nie to idiota. IDIOCI BYLI S? I B?D? Wsz?dzie :]

Bia?y diabe? napisał/a:

etam w usa ?yje ró?ni ludzie tak jak wszedzie. Chodzi o to ze tam jest normalnie nie ma takiej nieludzkiej biurokracji jak w UE. szanowana jest wlasnosc prywatna i wolno?? s?owa i jest powszechny dost?p do broni i mozna samemu obroni? si? przed bandyta bez ryzyka ?e b?dziesz oskar?ony przez prokuratora. Nie jest idealnie ale na pewno 100 razy lepiej ni? w Europie która nied?ugo stanie si? chi?ska koloni?.

Szanuje

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov

Wysłany: 2018-12-10, 17:10   

Bia?y diabe?, Ogólnie nie jestem przeciwko broni, ale w Polsce np. nie czuj? kompletnie potrzeby, ?eby j? posiada?. Mam jedynie ma?? wiatrówk?, ale z troch? lepszym kopem. I w zasadzie to moja zabawka na nudne popo?udnia ?eby postrzela? do tarczy. W Polsce u?atwiony dost?p do broni nie jest potrzebny, bo nie ma te? takiego stopnia zagro?enia powa?nym atakiem jak w USA.
W?asno?? prywatn? owszem, szanuj?. Ale jak si? jej dorobisz, a American Dream nie zawsze si? spe?nia. Nowojorczycy mieszkaj?cy w starych nielegalnych fabrykach pracuj?cy na 2 etaty dobrze o tym wiedz?.

Bia?y diabe?  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2018-12-10, 17:22   

W Polsce te? zdarzaj? si? gwa?ty dziesiony i inne przest?pstwa. A Bro? wyrównuje szans?. kobieta z broni? ma wi?ksze szanse na obron? przed bandyta który jest silniejszy od niej. Policja przyje?d?a dopiero 30 minutpo gwa?cie czy po napadzie . masz bron to sama obronisz sie. po drugie gwa?ciciel czy inny przestepca zastanowi sie 2 razy czy chce napasc na kogos kto moze miec sie czym obronic. W polsce od wiekow bron byla w kazdym domu dopiero komunisci nasz rozbrolili i robia to dalej. Wlochy teraz ulatwiaja dostep do broni nowy Prezydent Brazylii te? ultra mocno u?atwi?o obywatelom dost?p do broni. Szkoda ?e w Polska nadal rz?dz? komunisci. Wiecej broni mniej napadów i mniej bezprawia.

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov

Wysłany: 2018-12-10, 17:59   

Bia?y diabe?, My?l?, ?e kulka z niez?ej wiatróweczki mo?e skutecznie zniech?ci? do jakiegokolwiek przest?pstwa, a jednak jest mniej szkodliwa no i ?atwiej dost?pna. Poza tym... kieszonkowe paralizatory maj? teraz niez?ego kopa. A i gaz pieprzowy wystarczy... W damskiej torebce jest tyle pierdó?, ?e nie raz pistolet nie wejdzie, a gaz pieprzowy do kieszeni to i owszem. A i tak ma?o kto to nosi... To jak to jest. Czujemy si? zagro?eni ale jeste?my zbyt leniwi ?eby wsadzi? gaz do kieszeni, za to mamy ch?? ?eby domaga? si? dost?pu do broni palnej?

Bia?y diabe?  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2018-12-10, 20:17   

nie sadze ?eby bandyta przestraszy? si? wiatrówki ju? lepiej mie? kij bejzbolowy albo desk? z gwo?dziem. ale lepsza wiatrówka niz nic. W Polsce ludzie maj? mentalno?? niewolników którym wystarczy ciep?a woda w kranie i tania rozrywka A Bro? jest dla ludzi wolnych A nie dla niewolników. W USA Amerykanie bro? kupuj? sobie w prezencie na gwiazdk?. Dlatego trzeba zmieni? Mentalno?? Polaków inaczej przez nast?pne 100 lat b?d? na ?a?cuchu za marny grosz pracowa? i ca?y czas w "demokratycznych" wyborach beda g?osowac na tych co beda ich wyzyskiwa?. A nie o taki kraj walczyli moi przodkowie.

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov

Wysłany: 2018-12-10, 22:20   

Bia?y diabe?, W zasadzie mojej wiatrówki która kosztowa?a jakie? 400z? ?aden laik nie odró?ni od CZ 75 P-01 Shadow 4,5mm :) A i kopa ma, skoro przy strzale na 50m w beton odbija si? z powrotem na te 50m i trzeba na to odbicie uwa?a?. Przy strzale w drewno z tej samej odleg?o?ci wbija si? do?? g??boko w desk?. Nie chcia?abym niczym takim dosta?. A ?e mo?na przyspamowa? spustem 21 'naboi' to tym bardziej.
Ale wiesz, ?e w USA pozwolenie i tak musisz mie? i przej?? kursy? Na mniejsze bronie nie, zwykle wystarczy wykupienie pozwolenia. Ale fakt ?e w Arizonie stoj? shotguny na wystawkach w marketach nie oznacza, ?e kupujesz i idziesz sobie strzela? :)
Swoj? drog?, s?dzisz, ?e smartfony og?upiaj? ludzi, a nie uwa?asz, ?e od ?atwego dost?pu do broni te? si? mo?e w g?owie poprzewala?? Jeden b?dzie trzyma? na ?cianie na wszelki wypadek i postrzela sobie do celu, a drugi zrobi strzelanin? w szkole bo zwin?? tatusiowi bro?.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com