Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 11:59   

Cytat:

Mam niesamowicie giętkie i sprawne palce.


ej ja też ja tak umiem wszystkimi palcami: http://upload.wikimedia.o...s_syndrome2.jpg tylko to chyba nie moc
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

LandonAston.  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 26 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-07-27, 12:12   

Ja mieszkam w nawiedzonym domu :P
Ciocia mojej mamy, albo nawet babci w nim mieszkała. Po jej śmierci z kilka rodzin chciało sie tu wprowadzić, ale zawsze napotykały ich jakieś przeszkody, np. materiały budowlane popękaly na gruzy i w ogóle. Ludzie różne rzeczy mówili o domu i o jego nawiedzeniu. Kiedy ja sie do niego wprowadzilam 2003 roku zdarzył sie dziwny przypadek. Maszyna do szycia mojej mamy zaczeła sama szyć! A żeby maszyna szyła to trzeba nacisnąć na pedał. Niedość, że nikt na niego nie nacisnął to do tego szyła z 3 razy wiekszą siłą niż normalnie na maxa. Odebraliśmy to jako przywitanie :hyhy:
Jako ciekawostka to dodam, że Ciocia miała tak samo na imie jak ja. Rodzice nawet nie planowali, żeby mnie tak nazwać. Jakoś samo to wyszło.
_________________
.kochać to nie znaczy zawsze to samo.
 

Anonimka  

Wymiatacz

zua kobieta



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Lip 2009

Sk±d: st±d :)

   

Wys³any: 2009-08-01, 19:21   

Ja miałam tak, że gdy wychodziłam z łazienki chciałam zgasić światło więc wyciągnęłam rękę w stronę wyłącznika. Jeszcze nie zdąrzyłam go dotknąć a światło zgasło :hyhy:
Później, gdy wchodziłam zła do łazienki to światło zaczynało agresywnie mrygać :mrgreen:
Miałam tak jeszcze kilka razy o minęło :-P
A niedawno, gdy zezłościłam się na babcię, kanały w telewizorze zaczęły same sie przełączać a głos ściszać. Pilot leżal spokojnie obok :-P

Bardzo często też natrafiam w odliczaniu czegoś :hyhy:
Np. jest lekcja i sobie w myślach " 3...2...1. " i dzwonek ^^
Raz mi się trafiło, że lampiłam się na zegarek w komórce i zaczęłam odliczać od 46 ( tak po prostu sobie wymyśliłam ) no i odliczam.. 45...44...43... no i się zmieniło :mrgreen:

Osobiście uważam, że to zwykłe przypadki ale jednak coś w tym jest, że zawsze mnie to zadziwia :-)
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-01, 19:30   

Nie zauważyłam u siebie nic dziwnego, i wprawdzie nawet nie wierzę w różne ciekawe opowiastki. Jedyne co może być "nadzwyczajne" to coś co dzieję się w naszych umysłach.
Np. Od kiedy pamiętam (nauczyłam się pisać) nigdy nie sprawiała mi kłopotów ortografia, zawsze miałam 5 z dyktand, nie musiałam uczyć się regułek...po prostu jakoś intuicyjnie wiedziałam co, jak się pisze.
Wiem, że to nie jest specjalny dar...ale w mojej klasie, z pewnością byłam wyjątkowa. ;)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-08-01, 20:49   

Ja mam dar, a zwie siÄ™ debilizm.
 

poweruser

User


Do³±czy³: 01 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-01, 21:47   

A ja mam taką moc przwidywania godziny. Bardzo często zdarza mi się że myśle sobie któa może być godzina, mówie jakąś, wyjmuje telefon i co ? Co do minuty, czasami się mylę o 10-20 minut, ale uważam to za wspaniałą umiejętność :-)
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-01, 22:27   

poweruser napisa³/a:

A ja mam taką moc przwidywania godziny. Bardzo często zdarza mi się że myśle sobie któa może być godzina, mówie jakąś, wyjmuje telefon i co ? Co do minuty, czasami się mylę o 10-20 minut, ale uważam to za wspaniałą umiejętność :-)


Przydatne na imprezach...;)

LandonAston. napisa³/a:

Ciocia mojej mamy, albo nawet babci w nim mieszkała. Po jej śmierci z kilka rodzin chciało sie tu wprowadzić, ale zawsze napotykały ich jakieś przeszkody, np. materiały budowlane popękaly na gruzy i w ogóle. Ludzie różne rzeczy mówili o domu i o jego nawiedzeniu. Kiedy ja sie do niego wprowadzilam 2003 roku zdarzył sie dziwny przypadek. Maszyna do szycia mojej mamy zaczeła sama szyć! A żeby maszyna szyła to trzeba nacisnąć na pedał. Niedość, że nikt na niego nie nacisnął to do tego szyła z 3 razy wiekszą siłą niż normalnie na maxa. Odebraliśmy to jako przywitanie :hyhy:
Jako ciekawostka to dodam, że Ciocia miała tak samo na imie jak ja. Rodzice nawet nie planowali, żeby mnie tak nazwać. Jakoś samo to wyszło.


CoÅ› z "Amtyville".

I mi też się zdarza, że kiedy bardzo się czegoś boję to moja wyobraźnia potrafi tak zadziałać..jakby to działo się rzeczywistością. Ale z tego co wiem dużo osób tak ma.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 20:16   

Cytat:

A ja mam taką moc przwidywania godziny. Bardzo często zdarza mi się że myśle sobie któa może być godzina, mówie jakąś, wyjmuje telefon i co ? Co do minuty, czasami się mylę o 10-20 minut, ale uważam to za wspaniałą umiejętność


jak o takich rzeczach mówimy tu to ja sie pochwale że jak ktoś słucha radia i ja jestem w pomieszczeniu to bardzo często leci piosenka o której sobie pomyśle(te takie radiowe oczywiście piosenki mam na myśli)
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Adamino  

Stały User

II MÄ…ry



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 28 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 13:11   

CiÄ…gle siÄ™ dzieje :-)
_________________
Zawsze jest o 1 idiotę więcej niż myślisz.
 

Tysia  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 33

Do³±czy³a: 05 Sie 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-08-05, 13:16   

Mi się pare razy też takie dziwne rzeczy przytrafiają. Idę np ulica i myślę ze fajnie było by spotkam moją przyjaciółkę i po 30 minutach patrze a ona sobie idzie w moim kierunku:) Albo nieraz mam takie uczucie że dane zdarzenie już kiedyś przeżywałam hehe
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 13:22   

Sny prorocze. Ale teraz juz rzadko.
Albo tak jak u Tysi pomyślę nagle o czymś, o kimś, a potem to się zdarza, lub spotykam taką osobę.

though napisa³/a:

Ja mam dar, a zwie siÄ™ debilizm.


O. I to też mam. ;P
 

Adamino  

Stały User

II MÄ…ry



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 28 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 20:15   

Tysia to nie "moc" tylko prawo przyciÄ…gania.
Pewniue nawet nie wiesz o co chodzi więc ci wytłumaczę.
Prawo przyciągania mówi żę możesz myślami przciągać dobre rzeczy do siebie.

Sny prorocze to i ja mam i sÄ… bardzo fajne...
Powiem Wam e dyisiaj roysyzfrowaem sen o tibi 3d i przewidywał pryzszłość!
Sen mailem 15 czerwca a spełnił sie 4 lipca.
Tak naprawde każy ma "moce" tylko trzeba je trochę pocwiczyc... :-)
Ja raz tak mialem ze szedlem sobie ulicą i była kobieta ubrana na cało biało garnitur...
Odrróciłem się na sekundę żeby się przejżeć i znów spojrzaem tam gdzie szł i okazało się żę zniknęła! A nigdzie nie skręcił bo sprawdzałem.
_________________
Zawsze jest o 1 idiotę więcej niż myślisz.
 

Kinia  

User

zwykła17


ImiÄ™: Kinga

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 22:42   Re: Macie jakieÅ› "moce" lub coÅ› w tym stylu?

Corrie napisa³/a:

Chodzi mi o to, czy w waszym otoczeniu dzieje się (działo się) coś anormalnego, dziwnego, coś, co wg was miało związek z wami lub myśleliście (bądź byliście przekonani), że to akurat WY.

Ja, gdy przechodzę obok grającego radioodtwarzacza, to ten zaczyna trzeszczeć. Nie słychać muzyki czy radia tylko odgłos taki, jak czasami śnieży ekran telewizora. Jak odejdę - wszystko w porządku. Niezależnie, czy przechodzę blisko, czy po drugiej stronie, przy przeciwleglej ścianie... Zawsze trzeszczy. Jak ktoś inny przejdzie to nic nie ma.

Kiedyś tata gdzieś wychodził i zostawałam sama w domu, więc (jak zawsze) mówił mi, że jak nie oglądam TV, to mam wyłączyć telewizor. Obiecałam, że wyłączę, miałam zamiar zrobić to zaraz jak zamknę za nim drzwi, bo nie chciałam oglądać. Tata wyszedł z pokoju i... W tym momencie telewizor sam się wyłączył... Pilot na tapczanie, niemożliwością było, by jakkolwiek przypadkiem wcisnąć guzik, prądu też nie wyłączyli nawet na sekundę, bo sprawdzałam wszystkie elektroniczne zegarki w domu...

I ostatnie - czytając coś kiedyś w Internecie, dość długi tekst, przyszedł czas na podjechanie niżej suwakiem. Wyciągnęłam rękę ku myszce, ale jeszcze jej nie dotknęłam, a strona sama zjechała w dół, ale zupełnie tak, jakbym przesuwała powoli suwak własnoręcznie.

A u was działo się lub dzieje niezwykłego wokół was z waszej "winy"?






Wiesz czasami dziejÄ… siÄ™ dziwne rzeczy :oczami: no ale to nie sÄ… jakieÅ› czary czy coÅ› w tym stylu tylko hmmm przypadek :hyhy:
pozdrowionka
_________________
Na samotność skazują człowieka nie wrogowie, lecz przyjaciele.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-05, 22:43   

Moje sny, spełniają się za każdym razem :niepewny: szerze troche mnie to nie pokoi bo mam obawy, że przyśni mi się coś tragicznego co spotka mnie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-08-05, 23:18   

Nie posiadam ;p
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com