Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kiler012  

User

Gracz!!!



Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-04, 19:04   

Makijaż podkreśla urok kobiety, ale czasami bez przesady ;-)
_________________

 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-05, 20:14   

Ja wiem ze jestem kobieta ale osobiście wole jak kobiety malują sie niewidocznie lub mocniej ale pasująco do osoby.
Ja tam sie nie maluje, no, chyba ze jest okazja to na powiekach i na ustach, delikatnie rzecz jasne.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

MeFiu  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 04 Maj 2008

Sk±d: Che³m

   

Wys³any: 2008-05-10, 20:36   

dobra jakis mały makijaz ale tapetowanie twarzy yyy mnie to przeraza jak idzie taka lalka porcelanowa z tona szpachli ..;/ Ja tam wole naturalne dziewczyny ;] :mrgreen:
 

ruski18  

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Cze 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2008-06-10, 20:07   

Ja makijarz u dziewczyn odbieram jako sygnał " mam coś do ukrycia " albo " coś mi sie w sobie nie podoba i próbuje to ukryć " to mnie najbardziej odpycha ja wole jak kobieta nie używa żadnych pomadek tuszów błyszczyków po 2 makijarz zostawia ślady na ubraniach skórze ludzi z którym wchodziło sie w kontakt cielesny ile razy już czułem smak jakiegoś kremu na ustach :PP Zamiast tego pochwalam uzywanie środków pielęgnacji ciała jakiś peeling czy kremy nawilżające tylko bez specyfików typu " ujędrniające " bo potem się to odbija na stosujących paniach

to tylko moje zdanie ale ja jestem inni niż reszta facetów :P
_________________
Nie jestem mÄ…dry i
Nie jestem przystojny
Nie mam wątpliwości że
Nie mam przyszłości

ps. pesymizmem zalatuje co nie ?
 

BOro  

User

AgresivE


Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Cze 2008

Sk±d: St.Wola

   

Wys³any: 2008-06-11, 10:24   

No Ja tam nie mam nic przeciwko z umiarem ale jak nawali 5 kg fluidów to nie za fajnie .
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-06-11, 21:05   

ja maluje rzesy tuszem. usta blyszczykiem. kiedy mam gorszy dzien nakladam podklad. Ale nie uwazam tego za tapeciarstwo.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

BOro  

User

AgresivE


Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Cze 2008

Sk±d: St.Wola

   

Wys³any: 2008-06-11, 21:50   

Lena napisa³/a:

ja maluje rzesy tuszem. usta blyszczykiem. kiedy mam gorszy dzien nakladam podklad. Ale nie uwazam tego za tapeciarstwo.




Ja nie mówię ze to nie ładne bo przeciwnie jest super ale nie za dużo ładowania !!!!
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-06-27, 11:25   

Ja powiem tak.. owszem makijaz "przyozdabia" kobiety jesli sie z tym nie przesadza ;]
Ale nie zwracam na to jakiejś szczególnej uwagi, wiekszosc dziewczyn podoba mi sie bez make-up ;p
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-04, 19:07   

;D Z makijażem wyglądają seksi ale bez jak wiedzmy...
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-04, 19:25   

Xaarrdas napisa³/a:

Ale nie zwracam na to jakiejś szczególnej uwagi, wiekszosc dziewczyn podoba mi sie bez make-up ;p


jasne. Myślisz że są bez makijażu, bo go nie widać;p.
Sztuka malowania sie jest na prawe trudna, tylko nielicznym udaje sie osiągnąć efekt naturalności:)).
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-04, 19:52   

Daniello napisa³/a:

Z makijażem wyglądają seksi ale bez jak wiedzmy...


Ha ha chyba jakieÅ› babcie...><
No nie wszystkie zapewniam Cię, a makijaż powinien być okazyjnie... a lekki no to codziennie
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

wila89

User


Do³±czy³: 05 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-05, 23:43   

a Ja powiem wam tak. Według mnie to Delikatny makijaż powinien podkreślać urodę a nie ją tworzyć. odemnie wszystko w tym temacie ;) Pozdrawiam;)
 

Nastolatka ^^  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-10, 03:38   

A ja kiedyś nałożyłam sobie podkład... £ee.. Ne wyszłam z tym bo się czułam jak bym miała klej twarzy,poszłam i to zmyłam :D ja zawsze tylko daje kredkę do oczu i tusz do rzęs ^^
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-10, 03:44   

Nastolatka ^^, to zależy jak nałożysz. Jak ja sobie sama nałożę to daj SE spokój! Jednak jak moja siostra to zrobi mnie to już o wiele lepiej.. :-P
 

£yżwa  

Stały User

łyżwy? blee


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2008-12-10, 20:38   

Justencja napisa³/a:

No nie wszystkie zapewniam Cię, a makijaż powinien być okazyjnie... a lekki no to codziennie



dokladnie.

Nastolatka ^^ napisa³/a:

A ja kiedyś nałożyłam sobie podkład... £ee.. Ne wyszłam z tym bo się czułam jak bym miała klej twarzy,poszłam i to zmyłam :D


albo miałaś jakiś zły podkład albo źle nałożyłaś. Ja nie mam takich problemów :)
_________________
"...jutro gdy zabraknie poezji.."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com