Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

jakdiablo5

Stały User



ImiÄ™: Kuba

Doł±czył: 11 Mar 2011

   

Wysłany: 2017-12-09, 00:25   MakijaĹĽ i nie tylko!

Jakiś czas temu postanowiliśmy stworzyć z dziewczyną stronę internetową. Dokładnie to ona wszystko zaplanowała, wymyśliła, a ja tylko pomagałem, jako "programista", bo w pracy zawodowej wgl nie zajmuję się stronami internetowymi.

Strona przeznaczona dla płci pięknej!

[URL=goo.gl/7ePzX7]Lady Froxy - Tips and Inspiration! KLIKNIJ![/URL]

Wszystko dopiero powoli się rozkręca, pierwsze pomysły wchodzą w życiu i jeszcze wiele przed Nami, ale sądzę, że jest to doskonały pomysł dla związku, kiedy jedna z osób ma umiejętności techniczne, a druga wizję i potrafi wszystko zaprojektować od A do Z. Podziwiam ją za to, bo jest młodą osobą, ale ma naprawdę talent do wielu rzeczy!

Jakbyście mogli zerknąć, może dać rady, jestem facetem, więc nie znam się na takich tematach, dlatego polegam na was, forumowiczkach!

Z góry bardzo dziękuję za wejście i/lub ocenę!
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Doł±czyła: 01 Lis 2014

   

Wysłany: 2017-12-09, 07:47   

Ja tam bym w News'ach dodała jakieś ramki do tych zdjęć na białym tle bo dla mnie dziwnie wyglądają. Babie ramię ucina i wjeżdża inny obraz z całkiem innym tłem. :P
I chyba jeszcze bym zmniejszyła Twój content-section żeby obrazki były ciut mniejsze albo coś zrobiła z nim ogólnie bo nie pasi mi na nich to a'la menu.
No i footer - taki wysoki. ;p
Ale ja baba jestem, niezdecydowana, czepliwa. :D
A tak poza tym to fajna przejrzysta strona. Nie napaćkałeś za wiele g*wna więc wielki plus. :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com